Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Zablokowany

[S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

Cz mar 15, 2018 8:46 am

Sprzedam auto:

Toyota Corolla E12 rocznik 2007, salon Polska
- 1.4 D-4D 90KM 190Nm (najlepszy silnik w tym modelu - pancerny, bez dwumasy, bez DPF, rozrząd na łańcuchu, wtryski dające się regenerować)
- przebieg aktualny - około 175 tys km (rzeczywisty)
- klimatyzacja manualna (sprawna)
- ABS
- 4x airbag
- podgrzewane lusterka
- elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne
- elektr. szyby przód
- czujniki parkowania tył



Auto mam już 5 rok.
Jestem drugim właścicielem, odkupiłem od sąsiada (on kupił corollkę nową u dealera).
Toyotkę nabyłem z przebiegiem 108 tys.

Na codzień większość czasu jeździłem autem służbowym, więc toyota była wykorzystywana głównie na weekendowe i wakacyjne wyjazdy.



Samochód u poprzedniego właściciela miał lekkie przygody blacharskie - ale były to drobne uszkodzenia: parkingowe obcierki i drobna stłuczka na parkingu, w wyniku której wymieniony został jeden reflektor przedni, przedni zderzak, polakierowana maska.

Uszkodzenia były niewielkie i powierzchowne (nic nie prostowane, nic nie cięte, spawane i takcie tam). Auto znam od dnia jego zakupu w salonie, w tym także widziałem jakie uszkodzenia miał - dlatego bez obawy zdecydowałem się go odkupić, gdy tylko sąsiad zdecydował się sprzedać.

Lakierniczo nie jest więc idealne - posiada drobne obcierki i mankamenty i elementy malowane.



Samochód na bieżąco serwisowany.
Regularnie co 10-12 tys km robiony serwis: olej + filtr oleju + filtr powietrza + filtr kabinowy + serwis klimatyzacji.


Cena: 19.000,- do negocjacji



Fotki:
https://photos.app.goo.gl/lxQHJBtNhtDKYhRz1



P.S.
Fotki robione w październiku (do ubezpieczenia). Nowszych nie mam, ale jak ktoś chce, to zrobię i wyślę.

P.S. 2
Ewentualnie rozważę zamianę na nieduże auto 4x4.

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

N maja 06, 2018 2:27 pm

Podbijam.


Link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-1-4-d4d-wersja-bez-dpf-salon-polska-2gi-wlasciciel-ID6A40Pz.html#33e9266079

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

Pt lip 13, 2018 6:45 pm

Up!


16.000

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

So lip 14, 2018 10:21 am

Trochę OT ale czy to celowy zabieg czy przypadek że pierwsza fotka z ogłoszenia to trochę dziwne zdjęcie bagażnika?
Imho chyba na pierwszą fotkę lepiej wrzucić całą furkę lub jakiś inny ważny detal.

pozdrawiam
Marcin Jan

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

So lip 14, 2018 10:32 am

Goramo lubi od tyłu :bag:

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

So lip 14, 2018 10:47 am

nocny napisał(a):Trochę OT ale czy to celowy zabieg czy przypadek że pierwsza fotka z ogłoszenia to trochę dziwne zdjęcie bagażnika?
Imho chyba na pierwszą fotkę lepiej wrzucić całą furkę lub jakiś inny ważny detal.

pozdrawiam
Marcin Jan

Zdjęcie było robione chyba pod Warszawską Syrenką. :msn-wink: Tak wnioskuje po cieniu widocznym na zdjęciu.
Tylko czemu miecz ma ułamany ? xdirol

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

So lip 14, 2018 3:44 pm

nocny napisał(a):Trochę OT ale czy to celowy zabieg czy przypadek że pierwsza fotka z ogłoszenia to trochę dziwne zdjęcie bagażnika?
Imho chyba na pierwszą fotkę lepiej wrzucić całą furkę lub jakiś inny ważny detal.

pozdrawiam
Marcin Jan



Przypadek.
Nie wiem jak to poustawiać.

Re: [S] Toyota Corolla E12 1.4 d4d, salon Polska

Pt sie 31, 2018 7:35 pm

Corollka sprzedana. Temat do zamknięcia.
Zablokowany