Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Zablokowany

[S] Honda CBF 600N ABS 2008

Cz kwi 12, 2018 3:29 pm

cześć,
mam do sprzedania swój motocykl - Honda CBF 600NA, model PC43, rok produkcji 2008.

motocykl z polskiego salony. ja jestem jego drugim właścicielem (kupiłem pięć lat temu jako sprzęt polecany przez Honda Plaza w Warszawie).

Przebieg 56kkm (co daje średnio mniej niż 6tyś rocznie - więc praktycznie cały czas stał w garażu :eek: ).
Motocykl serwisowany w poważanych warsztatach (WilczaGarage, HMK Motocykle), w świetnym stanie technicznym (napęd DID świeży, główka ramy ok, zawory wyregulowane, klocki i tarcze świeże, moto po serwisie).
Motocykl NIGDY nie leżał! W stanie idealnym. Nie ma żadnych wgniotek, zarysowań ani modyfikacji lakierniczych.

O motocykl zawsze dbałem i ma całkiem sporo atrakcyjnego wyposażenia dodatkowego:
- crashpady (dla ochrony, i prezentuję się o niebo lepiej niż gmole)
- mała akcesoryjna owiewka (super wygląda i pomaga przy szybszej jeździe)
- przedłużenie błotnika przedniego Puig (chroni kolektory przed wybrudzeniem)
- grzane manetki Oxford Sport (komfort w podróżowaniu)
- akcesoryjne klamki +oryginały
- olejarka Lubrixa (brak ciągłej konieczności smarowania łańcucha)
- kufer centralny Givi (pojemny i wygodny oraz obowiązkowy przy podróżach małych i dużych)
- wydech edhaust +oryginalny (edhaust przepięknie brzmi)

Motocykl oczywiście posiada ważny przegląd i ubezpieczenie, komplet kluczyków, narzędzi i dokumentów.

więcej zdjęć: https://www.dropbox.com/sh/pugdbtl8uxvm ... BX1Qa?dl=0

Motocykl obecnie stoi w garażu w Rzeszowie.
Jazda próbna po okazaniu ważnego prawa jazdy oraz pozostawieniu równowartości pieniężnej w zastaw.
Zapraszam na oględziny i do zakupu - cena 12000 PLN
Jakub
tel. 608 612 126
Ostatnio edytowano Cz kwi 12, 2018 8:19 pm przez progor, łącznie edytowano 2 razy

Re: [S] Honda CBF 600N ABS 2008

Cz kwi 12, 2018 5:34 pm

Jeszcze cena i będzie super.

Re: [S] Honda CBF 600N ABS 2008

Pt kwi 13, 2018 4:11 pm

Fajna!

Re: [S] Honda CBF 600N ABS 2008

Śr kwi 25, 2018 7:41 pm

Ogłoszenie zdaje się można zamknąć? :msn-wink:
Zablokowany