Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Aluminiowy uchwyt na telefon.

So kwi 14, 2018 3:37 pm

Witam Wszystkich,
Dla zainteresowanych mam na sprzedaż kilka sztuk aluminiowego uchwytu na telefon.
Na dniach zamieszczę video recenzję :), jak uchwyt sprawuje się na motocyklu/rowerze (i tu i tu da się zamontować).
P.s. Motocykla nie wywracałem ale z dzisiejszych testów przeprowadzonych na rowerze wynika że nawet po przewróceniu sprzęta na ziemię uchwyt nadal mocno trzymał telefon.
http://allegro.pl/aluminiowy-uchwyt-gub ... 68202.html

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

So kwi 14, 2018 8:56 pm

Miło, ze sobie przypomniałeś o nas.
W razie czego na Ali za 33 pln https://pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180414125141&SearchText=GUB+G-85

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

N kwi 15, 2018 7:12 am

No fajnie że na Ali są za 33-35zł. A czy Ali wystawi Ci fakturę? Da gwarancję? I dostarczy w 2 dni?

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

N kwi 15, 2018 5:21 pm

Spoko, wystawiaj - różnica w cenie rekompesuje FV, gwarancję i co tam jeszcze. Poczekać też mogę jak będę potrzebował :smoke:

Tak czy inaczej miło, że pamiętasz o Nas :smoke:

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

N kwi 15, 2018 7:59 pm

Rozumiem że cena do negocjacji tu na forum. Na Twój dobry rozruch kupię za 45 pln. z wysyłką. Dam synowi będzie miał na motorower. Daj znać czy może być ?

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

N kwi 15, 2018 8:15 pm

Odnośnie uchwytów to gorąco je polecam. Rozpocząłem drugi sezon go używać i sprawuje się wyśmienicie oczywiście na motorze. Trochę porzeźbiłem bo uchwyt mam przymocowany w motorze do "kokpitu" a nie do kierownicy. Telefon trzyma świetnie. \
Dwa identyczne uchwyty zamontowane są na rowerach do kierownicy :naughty:.
Sam kupiłem na alli na początku 2017 roku, ale faktycznie biorąc pod uwagę fakturę i czas oczekiwania to cena 65 nie jest przesadzona.

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

Śr kwi 18, 2018 11:30 am

Jak obiecałem, montaż wraz z testem.

Co do ceny, niestety cena stała ( sprzedaję tylko przez allegro i nie wiem jakbym miał ustawić cenę dla forumowiczów :), jakieś pomysły?).
Ale posiadam prywatnie do sprzedania uchwyt GUB G-88 z uchwytem na kamerę sportową.

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

Śr kwi 18, 2018 12:57 pm

Przez forum na tazw. zaufanie i porozumienie na PW.

Re: Aluminiowy uchwyt na telefon.

Śr kwi 18, 2018 1:25 pm

Gentleman agreement. Dogadujesz cenę z użytkownikiem, wysyłasz towar z paragonem/FV po otrzymaniu przelewu i tyle. Co tu się zastanawiać.
Odpowiedz