PackTalk Cardo

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: PackTalk Cardo

Postprzez Przemkry » Wt maja 29, 2018 10:24 pm

coś nie tak z interkomem? może to kwestia podłączenia telefonu,gps albo ustawień w aplikacji? Podczas wycieczki na węgry wszystko było ok. Byliśmy połączeni po DMC i mieliśmy uruchomiony most dla interkomów BT. Wszystko działało cacy. Kto montował? Tam nie ma co spieprzyć ale może ktoś przez nieuwagę zrobił to niefachowo? Trudno mi gdybać co jest nie tak. Rafał zrezygnowałeś z chińczyka i kupiłeś CARDO?
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: PackTalk Cardo

Postprzez raphi » Śr maja 30, 2018 10:17 pm

Przemkry napisał(a):coś nie tak z interkomem? może to kwestia podłączenia telefonu,gps albo ustawień w aplikacji? Podczas wycieczki na węgry wszystko było ok. Byliśmy połączeni po DMC i mieliśmy uruchomiony most dla interkomów BT. Wszystko działało cacy. Kto montował? Tam nie ma co spieprzyć ale może ktoś przez nieuwagę zrobił to niefachowo? Trudno mi gdybać co jest nie tak. Rafał zrezygnowałeś z chińczyka i kupiłeś CARDO?

Nie, tylko Seraphim miał problemy i sprawdzaliśmy czy i u mnie będą - potwierdziły się i u mnie. Ja kupiłem taniego chińczyka i dziś go testowałem z innym telefonem - już nie zrywa połączenia bluetooth i działa wyśmienicie. Muszę się jeszcze tylko nauczyć obsługi pilota bo funkcji tam jest też trochę a ja umiem tylko odbierać.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: PackTalk Cardo

Postprzez rupert » Cz maja 31, 2018 5:02 am

Sprawdź Raphi telefon. Samsungi S3 miały taki myk, że przy zgaszonym ekranie po jakimś czasie usypiały bluetootha
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: PackTalk Cardo

Postprzez raphi » Cz maja 31, 2018 6:43 am

rupert napisał(a):Sprawdź Raphi telefon. Samsungi S3 miały taki myk, że przy zgaszonym ekranie po jakimś czasie usypiały bluetootha
Ale mi zrywało przy nawigacji. Ekran załączony.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości