Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Re: PackTalk Cardo

Wt maja 29, 2018 10:24 pm

coś nie tak z interkomem? może to kwestia podłączenia telefonu,gps albo ustawień w aplikacji? Podczas wycieczki na węgry wszystko było ok. Byliśmy połączeni po DMC i mieliśmy uruchomiony most dla interkomów BT. Wszystko działało cacy. Kto montował? Tam nie ma co spieprzyć ale może ktoś przez nieuwagę zrobił to niefachowo? Trudno mi gdybać co jest nie tak. Rafał zrezygnowałeś z chińczyka i kupiłeś CARDO?

Re: PackTalk Cardo

Śr maja 30, 2018 10:17 pm

Przemkry napisał(a):coś nie tak z interkomem? może to kwestia podłączenia telefonu,gps albo ustawień w aplikacji? Podczas wycieczki na węgry wszystko było ok. Byliśmy połączeni po DMC i mieliśmy uruchomiony most dla interkomów BT. Wszystko działało cacy. Kto montował? Tam nie ma co spieprzyć ale może ktoś przez nieuwagę zrobił to niefachowo? Trudno mi gdybać co jest nie tak. Rafał zrezygnowałeś z chińczyka i kupiłeś CARDO?

Nie, tylko Seraphim miał problemy i sprawdzaliśmy czy i u mnie będą - potwierdziły się i u mnie. Ja kupiłem taniego chińczyka i dziś go testowałem z innym telefonem - już nie zrywa połączenia bluetooth i działa wyśmienicie. Muszę się jeszcze tylko nauczyć obsługi pilota bo funkcji tam jest też trochę a ja umiem tylko odbierać.

Re: PackTalk Cardo

Cz maja 31, 2018 5:02 am

Sprawdź Raphi telefon. Samsungi S3 miały taki myk, że przy zgaszonym ekranie po jakimś czasie usypiały bluetootha

Re: PackTalk Cardo

Cz maja 31, 2018 6:43 am

rupert napisał(a):Sprawdź Raphi telefon. Samsungi S3 miały taki myk, że przy zgaszonym ekranie po jakimś czasie usypiały bluetootha
Ale mi zrywało przy nawigacji. Ekran załączony.
Odpowiedz