Zabudowana przyczepa motocyklowa

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Zabudowana przyczepa motocyklowa

Postprzez Fryta87 » Pn sie 27, 2018 6:05 am

Witam,
Sprzedam przyczepę motocyklową- zabudowaną.
Przyczepa przyjechała ze mna z UK i służyła do transport motocykla jak również jako przechowalnia moto na okres zimowy dobry patent nawet jeśli motocykl będzie żadko nią podróżował aby móc schować moto gdy nie dysponuje ktoś garażem, zwłaszcza w mieście gdy moto musi stać pod blokiem. Przyczepa została zbudowana na jednostce wojskowej jako projekt jednego z angielskich wojskowych.
Przyczepa jest dość solidna, dół pokryty blachą ryflowaną, z zaczepami do przymocowania motocykla, najazdem chowanym w podłogę, normalnie światła, nużki żeby stabilnie ją ustawić podczas wjazdu/zjazdu/przechowywania, koło za hakiem, możliwość zamknięcia przyczepy na 2 kłudki.
Wymiar samej skrzyni wewnątrz to 210 długa i 84cm szeroka, z przodu przyczepa ma dodatkowo otwór na przednie koło, tak więc śmiało wejdzie do niej prawie każdy motor(pakowane były takie jak Suzuki Hayabusa, Kawasaki ER-5, jakieś choppery....)
Od roku nie mam motocykla i obecnie służy za magazynek, natomiast ponieważ zalega teściom na posesji jestem zmuszony ją odsprzedać, napewno komuś jeszcze posłuży.
Przyczepa niestety nie jest zarejestrowana w PL (w UK nie trzeba tego robić, przekładasz tylko tablice z auta)

Cena do uzgodnienia, wyjściowo 850 pln.,

Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany to mogę wyciągnąć ją i zrobić więcej zdjęć z każdej strony, nie picowana do sprzedaży zdjęcia zrobione tak jak stoi.

W razie pytań proszę pisać/ dzwonić: tel 504-909-145
Lokalizacja - podwarszawskie Łomianki

Zdjęcia dostępne pod adresem: https://photos.app.goo.gl/tdJfMQfBXxuQs2d28
Fryta87
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt sie 24, 2018 3:09 pm
Imię: Michał
Motocykl: cb450
W siodle: <100 kkm

Re: Zabudowana przyczepa motocyklowa

Postprzez mr_soze » Śr sie 29, 2018 12:26 pm

Przyczepa posiada nr vin?
Avatar użytkownika
mr_soze
Znawca
 
Posty: 230
Dołączył(a): Pt gru 04, 2015 10:08 am
Lokalizacja: Biała Podlaska
Imię: Paweł
Motocykl: Kawasaki Versys 1000
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości