Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Zablokowany

[S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

So paź 13, 2018 5:25 am

Honda NC 750XA z ABS - rok produkcji 2014, użytkowanie (przebieg 0km) od czerwca 2017 (wszystko udokumentowane, ze zdjęciami włącznie).
Motocykl posiadam od samego początku - przebiegu 0.
Kupiony w czerwcu zeszłego roku. Przebieg to tylko 2 660km (prawidłowo dotarty na oleju mineralnym - pierwszy zlany po 50km, drugi przy 200km.. obecnie na syntetycznym MillerOils).
Stan motocykla wizualny/techniczny jest idealny - praktycznie nowy.
Nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego - o stanie motocykla i poszczególnych elementów nie będę się rozpisywał.. są takie jak przebieg.
Mogę zagwarantować pisemnie przebieg, historię motocykla itd.

Nie posiada żadnych rys, zadrapań itp. Motocykl nigdy nie miał żadnych "przygód", wywrotek, parkingówek, otarć, wymiany czy korekt licznika (nie był też na żadnej akcji serwisowej). Zupełnie nic.

Motocykl kupiłem goły, dlatego doposażyłem w wysoką szybę turystyczną Kappa z deflektorem (rozwiązał się problem szumu powietrza), gmole, stopkę centralną oraz bagażnik ze stelażem i oparciem (Kappa). Motocykl ma dodatkowo gniazdo 12V.

Wartość samych akcesoriów to ponad 3 tys zł.

Niestety kończę swoją przygodę z motocyklami.. był to mój 9 w karierze mocotykl, najbardziej przemyślany i uniwersalny.. po Suzuki GN,Suzuki Intruderze, Hondzie Rebel, Hondzie Shadow, BMW GS, Hondzie NT700A, Honda VTR, Yamaha FJR...

Cena adekwatna do stanu motocykla: 23 900zł jest to cena ostateczna.

Mam też do sprzedaży 2 inrtercomy Midlanda BT Next, motocyklową nawigację Garmina zumo 340LM z dedykowanym uchwytem, zasilaniem i dożywotnią aktualizacją map, uchwyt do telefonu na kierownicę RAM, blokadę na tarczę oxford'a.. 2 kompletne stroje moto.. kask Nolana itp. wszystko co nie będzie mi już potrzebne.

Link do ogłoszenia:
https://www.olx.pl/oferta/honda-nc-750x ... c;promoted

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

So paź 13, 2018 1:23 pm

Czemu kończysz?

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

So paź 13, 2018 6:33 pm

Powodów jest kilka.. zmiana priorytetów.. inne zainteresowania zajmujące coraz więcej czasu, znajomi z którymi jeździłem odstawili 2OO (rodziny, dzieci)..
W tym sezonie zrobiłem może 600km..
..jednak kasku ani stroju nie sprzedaje..także wszystkich mostów nie palę..ale na kilka lat zawieszam kat.A

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

N paź 14, 2018 7:31 am

harry^ napisał(a):Powodów jest kilka.. zmiana priorytetów.. inne zainteresowania zajmujące coraz więcej czasu, znajomi z którymi jeźdzłem odstawili 2OO
(rodziny, dzieci)..


To najgorsza wymówka jaka slyszalem :P

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

N paź 14, 2018 8:48 am

Glub napisał(a):
harry^ napisał(a):
To najgorsza wymówka jaka slyszalem :P


Dla Ciebie wymowka..ale mojej sytuacji nie znasz

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

N paź 14, 2018 4:49 pm

Luzuj porty, smileja dałem :P

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

Pn paź 15, 2018 10:15 am

Ja mam dwójkę dzieci i w tym sezonie zrobiłem tyle samo :smile: lub nawet mniej.
Zastanów się, szkoda takiego sprzęta. Jeździ się dla siebie a nie dla znajomych.
Powodzenia :thumbsup:

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

Pn paź 15, 2018 5:58 pm

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/m8a6PjqtpZnKpxFe7

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

Pn paź 15, 2018 7:21 pm

Szkoda, że manual. Może bym się skusił.

Re: [S] Honda NC 750 XA - praktycznie nowa

Wt paź 16, 2018 9:30 am

-patrick- napisał(a):Szkoda, że manual. Może bym się skusił.

Burgmana sobie kup :smile:
Zablokowany