Sprzedam Hondę... JAZZ 1,4

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Sprzedam Hondę... JAZZ 1,4

Postprzez Avalon » Cz lut 07, 2019 4:21 pm

Na sprzedaż moja prywatna Honda Jazz z silnikiem iVtec 1,4 100KM. Przebieg 119 tysięcy. Produkcja koniec 2011, modelowo rok 2012. Bogata wersja "elegance".
Wyposażenie: klimatyzacja automatyczna, szklany dach z elektrycznie zasuwaną roletą, zamek centralny z funkcją "super zamka", 4x szyby el. welurowa tapicerka, przyciemniane szyby tylne, radio fabryczne (Alpine) RDS,CD,MP3 i 6 głośników, klimatyzowany schowek, podłokietnik przedni, automatyczne wycieraczki, reflektory p/mgielne, alarm fabryczny, elektrycznie sterowane, ogrzewane i składane lusterka, funkcja "magic seats". Oczywiście wspomaganie kierownicy, ABS,VSA, 2x kluczyk z pilotem, instrukcja obsługi w j. polskim, dwa kpl. kół aluminiowych oryginał Honda- letnie Bridgestone 185/55R16, zima Dunlop 175/65R15.
Samochód kupiłem od handlarza w lipcu 2015 z przebiegiem 58 tys.km. Miesiąc później cały samochód zabezpieczyłem antykorozyjnie. Wszystkie profile, nadkola, podłużnice, progi, drzwi, pokrywa silnika i bagażnika, słupki... poszło na to 6 opakowań 600ml wosku Valvoline. Progi i podłużnice, oraz podłoga zabezpieczona "barankiem" Valvoline.

Opony zimowe w super stanie, letnie na jakieś dwa sezony. Przegląd do grudnia 2019 a ubezpieczenie do lipca,
Hamulce były zrobione chyba na jesieni 2017. Tarcze klocki i nowy płyn. Filtry i olej na bieżąco. Kampania na napełniacz AirBag Takata, zrobiona na początku 2017 przy przebiegu +/- 89 tysięcy. Luty 2018 nowy akumulator oryginał.

Jazz pali, jeździ, skręca i trąbi jak trzeba xcrazy
Wszystko sprawne. (no może oprócz czujników parkowania, a w zasadzie wypalonego segmentu na wyświetlaczu )
Samochód naprawdę wart uwagi.
Wyceniony na jakieś 29...28 tysięcy
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron