[S] Honda CBF 600S 2004r. zarejestrowana na kategorię A2

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Honda CBF 600S 2004r. zarejestrowana na kategorię A2

Postprzez Kryman » Pt cze 28, 2019 12:17 pm

Mam na sprzedaż mój prywatny motocykl jakim jest Honda CBF 600S. Jest to motocykl z 2004 roku, został kupiony w salonie Hondy Tottene Bassano del Grappa we Włoszech i tam był użytkowany. W 2016 roku motocykl został sprowadzony z Włoch do Polski. Jestem jego drugim właścicielem w kraju, zakupiłem go z prywatnych rąk 7 maja 2017 roku z przebiegiem niespełna 34000km. Do tej pory zrobiłem motocyklem bezawaryjnie prawie 7500km. Jest na bieżąco serwisowany, co roku wymieniany olej wraz z filtrem. Motocykl jest zarejestrowany na kategorię A2. Zaraz po zakupie w serwisie Mar-Mot (obok salonu Kawasaki) w Rzeszowie zostało przeprowadzone profesjonalne zdławienie mocy na co posiadam fakturę! Na ten moment motocykl jest odblokowany i posiada fabryczną moc. Motocykl jest bezwypadkowy o czym mogą świadczyć liczne naklejki z salonu Tottene, oryginalny tankpad i naklejkę na wlew paliwa widoczne na zdjęciach. Pierwszym właścicielem w kraju była kobieta, dla której niestety motocykl był zbyt ciężki, stąd też zadrapania na owiewkach, czy lusterkach widoczne na zdjęciach, dekielki silnika są nienaruszone.
Zaraz po zakupie przeze mnie w 2017 roku zostało zrobione:
- założone oryginalne crash pady WOMET-TECH,
- wymieniony olej razem z filtrem,
- kranik paliwa,
- linka sprzęgła,

W 2018 roku:
- wymiana oleju wraz z filtrem,
- wymiana filtra powietrza,
- wymiana osłonki (sprężynki) węża chłodnicy ze względów estetycznych,
- założenie fabrycznie nowych opon Michelin Pilot Power 2CT z DOT 0518 i 0218.

W 2019 roku:
- wymiana oleju wraz z filtrem (na ten sezon zalany został Motul 5100, wcześniej Valvoline)
- wymiana oleju i uszczelniaczy lag,
- wymiana płynu hamulcowego DOT4,
- wymiana akumulatora na nowy Exide

W sezonie 2018 z powodu braku czasu zrobiłem bardzo mało kilometrów dlatego od wymiany opon do dnia dzisiejszego zrobiłem równe 3037km, dlatego opony są jak nowe, bez pęknięć czy sparceń, równo starte. Jak widać motocykl jest przygotowany do sezonu 2019, zrobiłem już kilkaset kilometrów, ale sprzedaję z powodu kupna nowego motocykla, a nie mam warunków do trzymania dwóch. Jak widać na zdjęciach motocykl jest zadbany, o stan techniczny jak i wizualny motocykla dbam niemal pedantycznie, wszystko musi być sprawne i gotowe do drogi. NIE JESTEM HANDLARZEM, motocykl jest umyty i przygotowany do sprzedaży i jazdy przez nowego właściciela, nie jest wyplakowany jak w większości przypadków, także nie ma obawy o zsunięcie się z kanapy, ani o przyklejenie palców do plastików ... Długo szukałem dla siebie nowego motocykla, dlatego wiem jak wygląda obecnie rynek motocykli używanych w Polsce, wiem jak trudno o zadbany egzemplarz, dlatego cena za jaką wystawiam swoją Hondę to 12000zł. Oczywiście dla zdecydowanych jest to cena do rozsądnej negocjacji. Jazda próbna możliwa po zostawieniu całości kwoty w gotówce. Do motocykla dołączam fakturę wraz z wykresem z hamowni, kompletnym zestawem narzędziowym pod siedzeniem, linką na kask oraz dwa kluczki, motocykl kupiłem już niestety bez książki serwisowej. Wszystkie czynności serwisowe wykonywałem w zaprzyjaźnionym zakładzie mechaniki motocyklowej. Ubezpieczenie do czerwca 2020, przegląd do maja 2020. Raz w roku czyszczę kolektory, wtedy prezentują się tak jak na ostatnim zdjęciu.
https://tufotki.pl/nV9VJ
Avatar użytkownika
Kryman
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): N maja 07, 2017 4:57 pm
Imię: Krystian
Motocykl: VFR 800 V-TEC
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600S 2004r. zarejestrowana na kategorię A2

Postprzez Kryman » So lip 06, 2019 11:39 am

NOWA CENA - 11000zł
Avatar użytkownika
Kryman
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): N maja 07, 2017 4:57 pm
Imię: Krystian
Motocykl: VFR 800 V-TEC
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości