[S] Honda CBF600N PC43 2008

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Honda CBF600N PC43 2008

Postprzez godsend » Pn paź 21, 2019 8:36 pm

Witam.

Sprzedaję swoją Hondę CBF600N (PC43) z 2008 roku i na początek wystawiam ją jedynie na forum. Może kogoś zainteresuje?
Podstawowe informacje:
- pierwsza rejestracja 25.03.2008 r. (Włochy);
- rejestracja w Polsce 04.12.2012 r.;
- przebieg około 33 tys. km i rośnie;
- przegląd ważny do 05.09.2020 r.;
- opony Michelin Pilot Power CT2 (wymiana w 2016 r.);
- gmole GIVI;
- olejarka własnej roboty (elektrozawór Lovato);
- stopka centralna;
- nie miałem dzwona.

Moto garażowane, serwisowałem Hondę osobiście (oprócz sprawdzenia i korekty luzów zaworowych - to zrobiono w ASO) zgodnie z wytycznymi w serwisówce, zalewane od kilku sezonów syntetykiem 10w30. Wymieniłem łożyska główki na stożkowe, olej w lagach (10W) wraz z uszczelniaczami oraz filtr powietrza. Dwa lata temu wymiana świec, płynu chłodzącego i hamulcowego. Stan napędu bardzo dobry, jeszcze długo posłuży. Tarcze hamulcowe bez rantów, proste. Klocki chyba jeszcze oryginalne.

Motocykl nigdy mnie nie zawiódł, był chuchany i dopieszczany. Jest w bardzo dobrym stanie, plastiki całe, wszystko jak należy i w oryginale. Jeżdżę spokojnie, maszyna nie miała u mnie ciężkiego żywota.

Do motocykla dodaję kilka gratów: oryginalna owiewka Honda (zdjąłem ją i leży w pudełku, wolę bez owiewki), zapasowa linka sprzęgła, klocki hamulcowe przód, płyta do kufra GIVI (zdjąłem, leży w pudełku), filtr oleju MANN, zapasowa klamka sprzęgła.
Mam też trochę literatury: wydrukowana cała serwisówka oraz książka (poradnik) Haynes'a "CBF600 Service & repair manual".

Dodaję tylko jedno zdjęcie, na życzenie mogę zrobić więcej dokładnych zdjęć. Na zdjęciu moto jest trochę zakurzone, nie pucowałem na połysk jak u handlarza. Plaka też nie używałem.

Moto do obejrzenia w Warszawie (Ursynów) - zapraszam. Cena 10 300 PLN.
Kontakt: Adam, tel. sześć 06 - osiem 8 jeden - 1 pięć 9.

cbf600n2008małe.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
godsend
Użytkownik
 
Posty: 36
Dołączył(a): N gru 02, 2012 6:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adam
Motocykl: CBF600N '08
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF600N PC43 2008

Postprzez godsend » N paź 27, 2019 9:15 am

Sprzedana. Proszę zamknąć.
Avatar użytkownika
godsend
Użytkownik
 
Posty: 36
Dołączył(a): N gru 02, 2012 6:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adam
Motocykl: CBF600N '08
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości