Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

[S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kask

Wt sty 21, 2020 1:14 am

Sprzedam komplet do automatycznego otwierania schowka w NC.700/750.Jeśli ktoś ma hondę NC jeszcze ze starym kluczykiem to polecam, bo złamanie kluczyka na trasie to żadna przyjemność,(bądź nowa a lubi sobie w trakcie jazdy pogrzebać :)) w schowku ).

W zestawie elektromagnes. Linka długości 200 cm.(elektromagnes był parę razy użyty bo miałem nadzieje zrobić tez otwierana tylna kanapę, tam niestety potrzebne jest coś o 5-6cm skoku)

-pancerz(można dać dowolny pancerz rowerowy)

-przekaźnik 30A

-włącznik chwilowy 12mm bądz 16 mm średnicy do wyboru

-łącznik linki

Jeśli ktoś jest z moich okolic( Żory ) to mogę pomóc to zamocować w Nc

Za całość 49 zł(do negocjacji). Preferuje odbiór osobisty, ale wysyłka tez możliwa.

Tak wygląda to u mnie

https://www.youtube.com/watch?v=_LqIVan ... e=youtu.be
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano Wt sty 21, 2020 7:07 am przez damikss, łącznie edytowano 1 raz

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Wt sty 21, 2020 5:54 am

200cm-trowy elektromagnes to kawał skurczybyka ;)

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Wt sty 21, 2020 6:40 am

Linka ma 200 cm:)) magnes ma: średnica 3,8 dlugosc 10 cm.Trzeba sily zeby zamek ruszyc.

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Wt sty 21, 2020 10:22 pm

Zainspirowałeś mnie. Muszę pomyśleć na takim ficzurem w centralnym kufrze. Co prawda jest gotowy zestaw za ca. 80 ale euro :( więc trzeba będzie samemu wymyślić :)

Pozdrawiam
Marcin Jan

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Śr sty 22, 2020 3:22 pm

Gadżet, o którym myslalem ale wyszło mi ze bez sensu.
Dorobiłem drugi kluczyk do schowka, jest płytszy od stacyjkowego wiec nawet sie go nie przekręci w stacyjce. Z tego powodu tez nie krzywi sie gdy sie otwiera zamek od schowka. Mogę go otworzyć nawet w trakcie jazdy

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Śr sty 22, 2020 4:37 pm

Ja akurat często otwieram schowek na światłach ...pije, jem .... a zamek z boku w S itd:) Po ciemku jak szukam kluczy do garażu:)Dla mnie rewelacja. Ale zadecydowało złamanie kluczyka daleko od domu podczas próby otwieranie schowa by zapłacić za paliwo. :eek: Kiedyś tez to gdzieś oglądałem, ale wydawało mi się to zbędne... i że kluczyk z hondy, to się nie łamie sam od siebie:)). Jedyny problem mam otwieraniem tylnej kanapy, bo tez chciałbym dorobić na guziczek. Próbowałem już rożnych siłowników i nie da rady, bo tam jest podwójne zamkniecie i potrzebne coś co ma olbrzymi skok i bardzo dużą sile .A jak już się odciągnie, to sprężyny nie dają redy wrócić do stanu poprzedniego. A drugi awaryjny kluczyk tez wożę.

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Wt sty 28, 2020 6:28 pm

Miałem to w starym enceku, największy problem to taka blaszka oprowa co pomieści dwie linki. Bez nie to nie zadziała. jak ją masz to mogę się skusić.

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

Śr sty 29, 2020 4:49 am

Chodzi o blaszkę zacisk żeby ścisnąć dwie linki przełożone przez zamek?Bo nie bardzo rozumiem?Jeśli tak to na zdjęciu jest zacisk na 2 śrubki którym ściskami te linki.

Tak to ja zrobilem w S

https://www.youtube.com/watch?v=_LqIVanfBxE

Tutaj akurat użyłem innego tylu siłownika z odbojnikiem w magnetycznym odbojnik już jest w obudowie.

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

So lut 01, 2020 8:33 am

To jest kompletny zestaw, jak nie masz blaszki oporowej na dwie linki to nie będzie działać prawidłowo.

Obrazek

Re: [S]Honda NC 700/750 zestaw do otwierania schowka na kas

So lut 01, 2020 9:25 am

U mnie działa prawidłowo taki zastaw jak dałem w ogłoszeniu już od paru miesięcy.Wiec nie widzę potrzeby udowadniać ze nie działa skoro jest inaczej.Pancerz przy zamku spinasz trytytką, bądź zaciskiem śrubowym z pancerzem oryginalnym. Zapiera się o plastik w zamku obok oryginalnego pancerza.Linke przeplatasz przesz zamek i łączysz ściskiem na 2 śrubki.

Ps .Jeśli chodzi o tą blaszkę, co zaznaczyłem na zdjęciu, to w wersji S nie ma szans żeby tam gdziekolwiek weszła .Tam trytytka ledwo się mieści.A w X z tego co wiem, wejdzie tam lodówka. Sam kombinowałem z czymś takim blaszanym na dwie dziurki i nie było miejsca.Zresztą taka blaszka, to kwesta kawałka metalu i wiertarki.

Zresztą z cenę 350 zł, tyle ten zestaw takegawa kosztuje .Można by przerobić 7 hond Nc ,na automatyczny schowek.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Odpowiedz