Switch to full style
Tu wrzucamy oferty sprzedaży
Odpowiedz

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

So kwi 25, 2020 7:59 pm

Witam,

Sprzedam bardzo ładną Honde CBF 600SA. Motor w stanie mechanicznym jak i wizualnym jest bliski ideałowi. Garażowany, serwisowany od początku do końca w ASO co jest potwierdzone książką serwisową ale przede wszystkim stanem motocykla, jestem jego pierwszym właścicielem w kraju. Przebieg 33 tys km Zdjęcia i dodatkowe informacje w linku. Pozdrawiam Paweł :) https://www.olx.pl/oferta/honda-cbf-hon ... 817924f870
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

So maja 23, 2020 8:16 pm

A gdzie są ori tarcze ? po 33 tkm ?

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

N maja 24, 2020 11:24 am

wiesiek3d napisał(a):A gdzie są ori tarcze ? po 33 tkm ?

W linku są.
Wygląda wybornie. Może i taka jest :cheers:

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

N maja 24, 2020 8:04 pm

Hmmm, może i tak. Dziwne...Trzeba by zobaczyć te oryginały. Napęd po 33kkm też raczej powinien być oryginalny. Złoty DID i Sunstar są OK. Ale co się stało z oryginałem? Na starość człowiek robi się podejrzliwy...

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

Pn maja 25, 2020 10:46 am

To CBFa na gaźniku. Nie kupiłbym. Dużo pali krowa jak się chce tym normalnie w trasę jechać. A jak ma owiewkę to 160 przelotowe to taka prędkość marszowa. Wtedy spali z 7 minimum.

edit
Bawcie się dobrze!

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

Pn maja 25, 2020 1:27 pm

A czemu ten ideał-oryginał ma nieoryginalne lusterka? :)
No i czemu ma szybę z CBF1000...

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

Pn maja 25, 2020 1:33 pm

zbyhu napisał(a):A czemu ten ideał-oryginał ma nieoryginalne lusterka? :)
No i czemu ma szybę z CBF1000...

szach i mat xdirol

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

Pn maja 25, 2020 2:38 pm

Martyd4d - zbyhu pozamiatał. Teraz się tłumacz bo jak z tego nie wybrniesz to mina właśnie odpaliła i urwie Ci nogę przy jajach.

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

Pn maja 25, 2020 2:41 pm

Czyli co?
Nowe tarcze, lusterka i szyba...dzwon?
Śmierdzi na kilometr ;)

Re: Honda CBF600SA niski przebieg, ABS, książka serwisowa

Pn maja 25, 2020 3:31 pm

Szanowni koledzy motocykl kupiłem w Autoryzowanym serwisie Kawasaki w 2019 r. Za kwotę 12,400 zł wraz z roczną pisemną gwarancją. Posiadam do niego książkę serwisową prowadzoną od samego początku więc nie mam powodów uważać że autoryzowany serwis oszukał mnie i sprzedał motocykl niezgodny z opisem.

Przednia szyba została zmieniona przez sprzedawcę ponieważ oryginalna była matowa podobno jest to przypadłość tego modelu. Motocykl podczas kupna miał oryginalne tarcze hamulcowe lecz ze względu na brak rejestracji i ubezpieczenia moja jazda próbna odbyła się tylko po zamkniętym placu serwisu z małą prędkością. Po zakupie motocykla sprzedawca przywiózł mi go pod dom i dopiero tam okazało się że podczas hamowania tarcze mają bicie. Z racji pisemnej gwarancji sprzedawca założył do Hondy dwie nowe tarcze hamulcowe i ponownie przywiózł w pełni sprawny motocykl pod dom.

Co do napędu to nie jestem znawcą i nie wiem czy jest on oryginalny czy nie ale wiem że jest w bardzo dobrym stanie. Lusterka są takie jak w każdej CBF-ce które miałem okazję oglądać więc nie wiem co kolega ma na myśli??? Mam nadzieję że rozwiałem wszystkie wątpliwość dotyczące motocykla. Pozdrawiam Paweł. Chciałbym jeszcze raz podkreślić że motocykl był kupiony w autoryzowanym serwisie Kawasaki i myślę że jest to bardziej pewny zakup niż od jakiegoś handlarza który daje gwarancje do bramy a potem się nie znamy :tongue: :tongue: NOWA CENA MOTOCYKLA 11,399 zł
Odpowiedz