Szyby do HJC oddam za darmo

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Szyby do HJC oddam za darmo

Postprzez Janusz » Wt maja 05, 2020 9:14 pm

Cześć - to nie żart. Mam dwie szyby do kasku HJC FG 15 pasujące również do HQ-1, CL-SP, CL-ST, CS-R1, IS-16, FS-10, TR-1, CS-15. Jedna przezroczysta prawie nieużywana, druga ciemna (smoke - czyli środkowy wariant przyciemnienia) - mocno używana. Obie w bardzo dobrym stanie, prawie nieporysowane (warstwa atyfog nadal działa) chociaż mają już 9 lat. Oddam za darmo (tzn. oprócz kosztów wysyłki), bo kupiłem jesienią nowy kask. Kasku nie proponuję, bo 9 letni- wyrzucam. Zainteresowanych proszę o info na PW. Poczekam z miesiąc i wyrzucam, bo mi robią tłok na półce :)
Avatar użytkownika
Janusz
Miłośnik
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 12:16 pm
Imię: Janusz
Motocykl: Suzuki GSXS 1000 F
W siodle: <100 kkm

Re: Szyby do HJC oddam za darmo

Postprzez -patrick- » Śr maja 06, 2020 7:08 am

ciekawe czy by podeszły do FS 11 ponieważ takowy posiadam i może ciemną bym przytulił za jakiego 4paka :)
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4715
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: Szyby do HJC oddam za darmo

Postprzez Janusz » Śr maja 06, 2020 10:14 am

Listę modeli, do których ma ta szyba pasować ściągnąłem ze strony dystrybutora HJC. Nie ma gwarancji, ale przymierzyć możesz. Wg zdjęć fs 11 nie różni się od fs 10 jeśli chodzi o szybę. Ryzykujesz tylko kosztem wysyłki. Jak chcesz, to daj mi adres na PW. Wyślę w najbliższych dniach.
Avatar użytkownika
Janusz
Miłośnik
 
Posty: 598
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 12:16 pm
Imię: Janusz
Motocykl: Suzuki GSXS 1000 F
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości