[S] Honda CBF 600N

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez yunior81 » Śr maja 20, 2020 5:34 am

Juz nie ma co tworzyć teorii spiskowych kto i ile km robi na motocyklu ;), każdy i tak jeździ tyle na ile mu czas pozwala.
yunior81
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pt cze 21, 2013 1:45 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Motocykl: CBF 600N
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez Nazarejski » Śr maja 20, 2020 6:14 am

Mądrze gada! :cheers:
PS ja w 2015 zanabyłem moje ś.p. bordoszejset rocznik 2006 z przebiegiem ok. 120 km (jedno k, tj. nie kkm, tylko km). Tak było...
Co prawda kapcie natychmiast wymieniłem, ale taki aku to do końca był fabryczny.
Każdy lubi inaczej...
Avatar użytkownika
Nazarejski
Fanatyk
 
Posty: 2598
Dołączył(a): So mar 07, 2015 5:39 pm
Lokalizacja: okolice Wieliczki
Wiek: 53
Imię: Tomečeq
Motocykl: Elvira NC750X
W siodle: 200-300 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez yunior81 » Śr maja 20, 2020 8:21 am

Motocykl sprzedaje w oryginale. Opony są 12 letnie ale są jednym z wielu potwierdzeń przebiegu. Jakbym wymienił opony na nowe i chciał sprzedać, to pierwsze pytanie kupującego by było: „oleje pan wymienił, opony, tyle pan zainwestował i teraz sprzedaje? Podejrzana sprawa-pewnie cos jest nie tak z motocyklem” ;), a tak kupujący widzi co kupuje i na opony z górnej półki mogę opuścić. Niestety ale nasz rynek motocyklowy jest jaki jest i ludziom ciężko uwierzyć w oryginalny stan motocykla, samochodu itd. Taki kraj.
yunior81
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pt cze 21, 2013 1:45 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Motocykl: CBF 600N
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez buczekpan » Śr maja 20, 2020 9:04 am

Nie dziw się, ta patologia na rynku motoryzacyjnym była zaszczepiana przez wiele lat przez naszych handlarzy. Polak potrafi.
"A to Polska własnie".
W DE jak moto idzie do sprzedaży, to przed wystawieniem idzie na serwis i jest wszystko sprawdzane i naprawiane.
Jak kupowałem moją, to sprzedawca pokazał mi papiery na inne moto (chyba jakaś yamaha), gdzie faktura z serwisu w DE przed sprzedażą była na 1300€, a mówił, że kupił ja od Niemca za 1500€. Z tego co opowiadał, to jest norma jeśli chodzi o pojazdy od prawdziwego Niemca (w sensie nie od Turka). Ciekawe, który Polak by tak zrobił.
Varadero XL125 -> CBF600SA
Avatar użytkownika
buczekpan
Miłośnik
 
Posty: 617
Dołączył(a): Pn lis 27, 2017 9:06 am
Wiek: 43
Imię: Paweł
Motocykl: CBF 600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez yunior81 » Śr maja 20, 2020 10:13 am

W Polsce ludzie nie przywykli do płacenie normalnych pieniędzy za realny i prawdziwy stan samochodu czy innej ruchomości. Ostatnio sprzedawałem swoją Corollę zakupioną w październiku 2019r. Po 6 miesiącach użytkowania, wystawiłem ja z przebiegiem Ok 15 tysięcy, ludzie którzy dzwonili pytali tylko co jest z samochodem nie tak, ze sprzedaje ja po pół roku ;), próbowali zadawać podchwytliwe pytania jakbym był dziesiątym właścicielem - jazda była konkretna. Wreszcie przyjechał tatko mojego kolegi z pracy, zobaczył samochód, zapytał o cenę - spisaliśmy umowę i pojechał. Nie licząc obejścia samochodu dookoła i podniesienia maski, to nic więcej nie oglądał, nawet nie odbył jazdy próbnej ;) jak samochód czy motocykl jest w realnym i prawdziwym stanie to widać gołym okiem, sprawdzenie w serwisie to tylko formalność dla mocno podejrzliwych - chyba ze sprawdzają ulepa ;)
yunior81
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pt cze 21, 2013 1:45 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Motocykl: CBF 600N
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez AndrzejJK » Śr maja 20, 2020 11:11 am

AndrzejJK
Znawca
 
Posty: 423
Dołączył(a): So gru 22, 2018 9:10 am
Lokalizacja: Łaziska Górne
Wiek: 48
Imię: Andrzej
Motocykl: CBF 600 SA, '04
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez buczekpan » Śr maja 20, 2020 11:37 am

Sorki za ten offtop., ale tutaj dochodzimy do szeroko rozumianego "ASO" w naszym pięknym kraju.
Ja mam już utarte zdanie na ten temat, nie wiem czy słuszne, ale jak na razie się sprawdza - wszystkie naprawy i serwisy wykonuję sam. Nikt mi nie wmówi, że człowiek po samochodówce (albo i nie), jest w stanie lepiej naprawić mój pojazd, wykonując kolejne pkt z instrukcji serwisowej (którą nb. każdy może pobrać z internetu), a nawet nie analizując problemu jaki występuje. Często kończy się to na wymianie części za grube tysiące, bo tak mówi instrukcja, a powód bywa błahy, łatwy do naprawy i tani w naprawie.
Kumaty mechanik nie będzie pracował w ASO (chyba, że na krótki czas w celu nabrania doświadczenia i zrobienia szkoleń), tylko zakłada własny warsztat.

Akurat wczoraj oglądałem, też ciekawy przypadek, a takich pewnie można mnożyć.
https://youtu.be/SFH1Ng4V9xg
Varadero XL125 -> CBF600SA
Avatar użytkownika
buczekpan
Miłośnik
 
Posty: 617
Dołączył(a): Pn lis 27, 2017 9:06 am
Wiek: 43
Imię: Paweł
Motocykl: CBF 600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez yunior81 » Śr maja 20, 2020 12:48 pm



Ale to jest standard w motocyklach sprowadzonych. Ludzie chcą mieć zajebiste sprzęty w niskiej cenie jak za dany model, rocznik itd......... trochę się jednak dziwię właścicielowi BMW, że zakupił dodatki za duże pieniądze a motocykl kupił sobie używany xpardon
yunior81
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pt cze 21, 2013 1:45 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Motocykl: CBF 600N
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez yunior81 » Wt maja 26, 2020 7:26 pm

Wystawiłem motocykl na portalu ogłoszeniowym ................ no i zaczęło się.... z nietypowymi pytaniami ;)
Polski rynek motocykli jest jednak baaardzo specyficzny..... i tak sobie myślę, że rubryka z przebiegiem powinna zniknąć, bo i tak nie ma sensu tam nic wpisywać. Coby się nie wpisało, to i tak nie będzie pasowało oglądającemu xnea
Najlepsze teksty:
- za mały przebieg
- za krótko jestem właścicielem
- stare opony (no chyba nic dziwnego, mają 12 lat)
- mam do pana 10 kilometrów ale pewnie motocykl i tak kombinowany, to mi się nie opłaca jechać
- w sumie to szukam enduro xpardon
- za 45 tysięcy to mogę kupić sobie v-stroma tysiączka :wacko: (wystawiłem za 13500 i nie wiem jaki ma mieć to związek z v-stromem za 45 tysięcy :eek: )
- dlaczego pan wymieniał olej, filtr oleju i płyn hamulcowy xshok
yunior81
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): Pt cze 21, 2013 1:45 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Motocykl: CBF 600N
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda CBF 600N

Postprzez Turos » Śr maja 27, 2020 10:35 am

a gdzie klasyk - daje 5 tysięcy i zdejmuj Pan motocykl z ogłoszenia już po niego jadę z lawetą, bo za 13500 to nikt od ciebie nie kupi

:)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości