Honda CB500S - Kraków

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

Honda CB500S - Kraków

Postprzez Tulemi » N sie 23, 2020 8:44 pm

Witam,
oferty nie zamieszczałem jeszcze na żadnym portalu aukcyjnym, bo liczę że pójdzie w dobre ręce. Więc na razie tylko na dwóch forach tematycznych.

Sprzedam Hondę CB500S z 2001 roku.
W bardzo dobrym stanie wizualnym i mechanicznym jak na swoje lata.

Motor sprowadzony z Niemiec od pierwszego właściciela z przebiegiem 55000km (udokumentowane TUVem).
Motocykl zakupiony przeze mnie w 2015r. - jestem pierwszym właścicielem w Polsce.
Dla chętnych udostępniam numer VIN.

Silnik pracuje równo i cicho - ładnie odpala na zimno, jak i po rozgrzaniu. Ze środka nie dochodzą żadne stuki czy inne niepokojące odgłosy.
Motocykl w oryginalnym malowaniu.
Wszystkie wymiany eksploatacyjne robione na czas (zalewany zawsze Motul 5100 10W40).
Naciąg łańcucha jeszcze przed połową.

Po zakupie w 2015 motor miał wykonany pełny serwis.
W 2016 wymienione świece na NGK CR8EH-9.
W 2017 założone zostały nowe opony Michellin Pilot Aktiv oraz wymienione klocki hamulcowe z przodu.
W 2019 motocykl dostał nowy akumulator, a a początku sezonu 2020 regulator napięcia.
Na zakończenie sezonu 2019, poza normaliami, wykonana została synchronizacja gaźników.

Do motocykla dołożyłem:
- gmole
- podgrzewane manetki Oxford Adventure
- stelaż + kufer (dodaje zdemontowaną rączkę pasażera)
- gniazdo ładowania schowane w owiewce
- mocowanie telefonu z mozliwością ładowania
- mocowanie telefonu z pokrowcem
- wysokiej klasy zegar cyfrowy

Ubezpieczenie OC do maja 2021, przegląd do czerwca 2021.

Na chwilę obecną motocykl ma przejechane 64700km z czego w zeszłym roku zaledwie 500km - i to jest głównym powodem sprzedaży.
Jestem raczej zamulaczem, więc na motorze nie było żadnych szaleństw. Kilka razy wybrałem się na dłuższy przelot, a głównie motor służył mi na dojazdy do pracy.

Motocykl miał małą przygodę parkingową, czego nie widać na zdjęciach. Delikatnie ślady na klamce sprzęgła, końcówce chwytu, gmolu i owiewce (złamany migacz wymieniłem na uzywany oryginał).


Jestem w posiadaniu pełnej dokumentacji od pierwszego właściciela, ogłoszenia sprzedaży oraz listę wydatków jaką ja poniosłem na motor.
Dla chętnych mam nagrany film z odpalania motocykla na zimo i pracy silnika.

Kwota jaka mnie interesuje za motocykl to 6500zł.
Motocykl do obejrzenia w Krakowie. Jazda testowa po wpłaceniu pełnej kaucji.


Kontakt PW lub telefonicznie 694133524.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tulemi
Nowicjusz
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt kwi 17, 2015 9:50 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Mirek
Motocykl: CB500
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CB500S - Kraków

Postprzez Tulemi » Śr lut 24, 2021 1:24 pm

ciepło sie zrobiło, więc odświeżam
Tulemi
Nowicjusz
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt kwi 17, 2015 9:50 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Mirek
Motocykl: CB500
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CB500S - Kraków

Postprzez Tulemi » Śr cze 16, 2021 12:23 pm

Cześć,
motocykl poszedł w świat, ale zostały też klamoty.
Ja na razie nie planuje jeździć, więc bez sensu trzymać, a może komuś się przydadzą do rozpoczęcia przygody.
Nie wystawiałem jeszcze na żadnym portalu, więc i zdjęć nie porobiłem. Jak będzie potrzeba to zdjęcia wyślę na życzenie.
1) Kurtka + Spodnie (RST Ventilator IV) - rozmiar M. Spodnie stan bardzo dobry, kurtka stan dobry. Cena 500zł.
2) Spodnie Shima Giro - rozmiar 32/32 (khaki). Prawie nowe, założone kilka razy. Cena 400zł.
3) Buty wysokie Gaerne G-Evolution - rozmiar 42. Stan dobry+. Cena 250zł.
4) Buty niskie Gaerne G-Ride - rozmiar 41. Stan bardzo dobry (sznurówka do wymiany). Cena 150zł.
5) Kask szczękowy Nolan N104evo - rozmiar S (czerwony). Stan dobry+ (szybka troszkę porysowana). Cena 500zł.
6) Rękawice Shima GT-1 - rozmiar 9/M. Stan bardzo dobry. Cena 100zł.

Mam też jakieś styrane rękawice miejskie i pas nerkowy - przy zakupach mogę dodać w gratisie.
Chętnych zapraszam do kontaktu.
Tulemi
Nowicjusz
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt kwi 17, 2015 9:50 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Mirek
Motocykl: CB500
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron