[S] Honda NC750SD ABS 2014

Tu wrzucamy oferty sprzedaży

[S] Honda NC750SD ABS 2014

Postprzez pwaos » Cz paź 29, 2020 8:10 pm

Panie i Panowie

Ponieważ człowiek stara się rozwijać, to i na mnie padło. Po trzecim sezonie stwierdziłem, że czas na coś mocniejszego i bardziej wściekłego, zapałałem żądzą do Tracera 900, więc żeby można było się zbliżyć do marzeń, z żalem pozbywam się swojego NC-ka. Żeby nie zamulać, to do rzeczy:

Data pierwszej rejestracji: 10.04.2014
VIN: JH2RC70CXEK000446
Kupiłem go w 2018 r. z przebiegiem ~5 tys. km

Jego stan oceniam na bardzo dobry, nie zaliczył szlifów ani dzwonów, choć jest to mój pierwszy "duży" motocykl. W ramach akcji serwisowej w tym sezonie miał wymieniony licznik przy przebiegu 32620 km, w tej chwili jest na nim nieco ponad 5 tys. km. W książce serwisowej jest wpis. Mam również kwit z wizyty w stacji diagnostycznej. Od momentu kupna moje ingerencje:
- sierpień 2018 r. - wymian oleju Motul 5100 i filtra oleju + DCT, wymiana filtra powietrza
- marzec 2019 r. - klocki hamulcowe przód, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy
- maj 2019 r. - wymiana oleju Motul 5100 i filtra oleju
- lipiec 2019 r. - wymiana oleju Motul 5100 i filtra oleju + filtra DCT ze względu na duże przebiegi w tym sezonie, w sumie 13,5 tys.
- listopad 2019 r. - wszystkie żarówki (Osram), tak na wszelki wypadek żeby potem nie dłubać na poboczu jak ostatni...
- listopad 2019 r. - wymiana świec na oryginalne NGK irydowe (tak na wszelki wypadek)
- listopad 2019 r. - regulacja luzów zaworowych w serwisie Yamahy (na szczęście nie grymaszą że to Honda i nic nie zepsuli)
- grudzień 2019 r. - wymiana oleju Motul 7100 i filtra oleju + filtra DCT (jak się okazało w sezonie 2020, wg mnie olej ten jest dużo lepszy dla skrzyni)
- czerwiec 2020 r. - wymiana zębatki zdawczej na model z tłumikiem drgań, tak na wszelki wypadek, może niepotrzebnie, zachowałem na pamiątkę
- lipiec 2020 r. - wymiana opon na Michelin Pilot Road 4 - jestem pod ich wrażeniem
- październik 2020 r. - wymiana oleju Motul 7100 i filtra oleju + filtra DCT (po lekturze wątku o DCT zacząłem filtr oleju DCT zmieniać za każdym razem)

Z rzeczy akcesoryjnych:

- dodatkowa oryginalna wiązka kablowa do zasilania akcesoriów, podłączona do niej ładowarka 2xUSB na kierownicy i grzane manetki, jeszcze jeden wtyk wolny
- jak wyżej - grzane manetki Oxford
- gmole
- duża szyba, ale bez przesady, nie szpecąca całości
- osłona chłodnicy od majfrenda z CN
- handbary Givi
- poszerzenie stopki bocznej
- tłumik Leo Vince (dla tego dźwięku kupiłem gada) :clap:
- Kufer centralny Kappa K49
- Kufry boczne Kappa K33N

Akumulator Yuasa YTZ14S - wg poprzedniego właściciela był już raz wymieniony. Na zimę zabierałem go do domu, stan idealny. Naciąg łańcucha dochodzi dopiero do połowy, stan zębatki tylnej pozwoli jeszcze na jeden do dwóch sezonów. Ile ja kasy wydałem na te smary do łańcucha...

Zrobiłem na nim mnóstwo ciekawych tras i zwiedziłem trochę świata. Nigdy nie zawiodła (bo to Honda). :smile: Na razie wrzucę parę zdjęć ze stycznia tego roku. Zrobiłem je po zamontowaniu kufra centralnego. Postaram się zrobić w weekend jeszcze jakieś zdjęcia, bo ma być ładna pogoda.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



No i może jeszcze dźwięk: http://focus.eu.org/NC750S/audio.mp3 :biggrin:

Do oglądania w Rzeszowie. Raczej w popołudniowej porze ze względu na pracę, chyba że w weekendy. Cena? W całości 20.000 zł.
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda NC750SD ABS 2014

Postprzez pwaos » N lis 01, 2020 9:04 pm

Cześć

Zrobiłem dziś parę zdjęć: http://focus.eu.org/NC2/ Kiedy robiłem zdjecia, zauważyłem jeszcze (czego nie wymieniłem wcześniej) usztywniającą rozpórkę lagów. No i do kufrów mam jeszcze akcesoryjne torby Kappa. Na półce leży jeszcze oryginalna przydymiona szyba. I jeszcze nie napisałem o akcesoryjnej śrubie spustowej oleju z magnesem. Ta niejednorodna faktura na kufrach to silikon, który częściowo nie rozprowadził się po plastiku. Nie chciało mi się przecierać.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda NC750SD ABS 2014

Postprzez pwaos » Cz lis 19, 2020 1:16 pm

Panie i Panowie

Mój Tracerek już w garażu i zrobiło się ciasno, do tego stopnia, że trudno mi wysiadać z auta. Więc jeśli się ktoś jeszcze zastanawia, niech pisze albo dzwoni. Podana cena jest ceną wyjściową. ;) Telefon 883 sto czterdzieści siedem zero sześć.
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda NC750SD ABS 2014

Postprzez pwaos » Śr sty 06, 2021 6:03 pm

Nie jest łatwo teraz sprzedać motonga, więc w garażu ciasnota i muszę kombinować z wyjazdem samochodem. Ale nie o tym chciałem napisać. EnCek wystawiony jest na otomoto, cena jest "wyjściowa" oczywiście. Kufry zdemontowałem i sprzedaję oddzielnie. Gdyby chciał ktoś komplet (centralny i boczne), to w tej chwili otwierane są jednym kluczykiem, w każdej chwili można założyć oryginalny. Link do otomoto:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-nc-honda-nc750s-dct-abs-2014-bezwypadkowy-automat-duzo-dodatkow-ID6DrmAG.html?isPreview=1
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: [S] Honda NC750SD ABS 2014

Postprzez pwaos » Pn sty 18, 2021 5:58 pm

Temat do zamknięcia. Sprzedane.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości