Porada przy kupnie CBF 600 S

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Porada przy kupnie CBF 600 S

Postprzez dathrom » Śr wrz 20, 2017 5:40 pm

Cześć!

Przerzucając się na pierwsze większe moto (wcześniej ok 2 lat na chińskiej 125), poczytałem, poszperałem i w zestawieniu z moimi potrzebami wyszła mi CBF 600S na wtrysku. Chcę kupić używaną, ograniczyć do minimum szansę władowania się na jakąś minę, a przy okazji nie zbankrutować.
Nie mam doświadczenia z kupowaniem ogólnie pojazdów z drugiej ręki i chciałbym podpytać się Was o opinię zanim pojadę oglądać.

Co myślicie?:
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbf ... xtor=SEC-8

Rozmawiałem z człowiekiem, budzi zaufanie, wydaje się mieć wiedzę i uznaję, że jest faktycznie szansa, że dbał o moto. Jeden kłopot - chociaż nie liczę, naiwnie, na 40kkm przy tych latach to trochę obawiam się przebiegu. Stwierdził, że dwa lata temu silnik przechodził szczegółowy przegląd i co było do zrobienia to było robione, ale teraz już nie pamięta co dokładnie w nim tam dłubali, powiedział, że musiałby pomatrzeć w papiery.
dathrom
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt wrz 15, 2017 1:56 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 31
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Porada przy kupnie CBF 600 S

Postprzez Bartosz93 » Cz wrz 21, 2017 8:31 am

Motocykl na pewno cały lakierowany brak naklejek, przebieg robi wrażenie ale już stan ogólny motocykla nie. Ja bym odpuścił temat tym bardziej że cena przy takim stanie i przebiegu jest nieco za wysoka a licząc na to że włoży się pare złoty i będzie ok konczy się zazwyczaj żle, jest stare dobre przysłowie tanie mięso psy jedzą :D

Tak się składa że mam na sprzedaż swoją cbf mogę porobić szczegółowe foto i opowiedzieć o nim jak na spowiedzi.
nie trzeba wkładać w nią nic a nic bo nawet olej jest zmieniony po sezonie, na propozycję cenowe jestem również otwarty.
Podaje link do ogłoszenia z forum
viewtopic.php?f=36&t=7294
Avatar użytkownika
Bartosz93
Użytkownik
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 26, 2015 6:06 pm
Lokalizacja: szczecinek
Wiek: 30
Imię: Bartek
Motocykl: cbf 600SA cbf 1000FA
W siodle: <100 kkm

Re: Porada przy kupnie CBF 600 S

Postprzez Dworzi » Cz wrz 21, 2017 6:20 pm

Może z Lublina podjedziesz już do mnie pooglądać horneta?
https://www.olx.pl/oferta/honda-hornet- ... n0vaM.html
Z ceny możemy się jeszcze trochę potargować.
Też przesiadłem się na niego z 125
Malaguti F10 -> MBK X-Limit 50 -> Aprilia SX 125 -> Hornet 600 2005 -> CBF1000FA
Avatar użytkownika
Dworzi
Znawca
 
Posty: 313
Dołączył(a): Pn kwi 03, 2017 6:46 pm
Lokalizacja: Rymanów
Wiek: 29
Imię: Kuba
Motocykl: CBF1000FA SC64
W siodle: <100 kkm

Re: Porada przy kupnie CBF 600 S

Postprzez Maciek » Pt wrz 22, 2017 12:17 pm

@dathrom moto bez ABS przemyśl dobrze :) moim zdaniem lepiej już z systemami szukać :)
Avatar użytkownika
Maciek
Użytkownik
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn sie 14, 2017 8:25 am
Imię: Maciek
Motocykl: CBF 1000
W siodle: 100-200 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości