CBF 1000 - proszę o opinie

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez nocny » Pn gru 14, 2020 5:07 pm

Tak. Jak jest podniesiona na maksa to jest taka szczelina
https://drive.google.com/file/d/1k2XiNm ... p=drivesdk
Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez Malkontent » Pn gru 14, 2020 6:16 pm

Szczelina jest, ale u Ciebie to wygląda o niebo lepiej - tam w tej białej to jest jak jakaś jama ;)

Edyta - ta jama to chyba dlatego, że tam jest prawdopodobnie czarna naklejka na baku.

Edyta 2 - faktycznie coś z setami jest nie tak (wymienione na nowe?), bo koło podnóżków pasażera są takie "dziurawe" a w oryginale to tam powinna być chyba taki gumko plasticzek - mam rację?
Malkontent
Użytkownik
 
Posty: 84
Dołączył(a): Pt mar 15, 2019 11:03 am
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Piotrek
Motocykl: Cbf600
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez nocny » Śr gru 16, 2020 4:05 pm

Ad 2 zagadza się jest taka z jednej strony blaszka a z drugiej guma. Ponoć niweluje to drgania setów. Idę o zakład że przy malowaniu setów się zgubiła.

Pozdrawiam
Marcin Jan
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez pwaos » Cz gru 17, 2020 6:18 pm

Ja bym sobie w ogóle odpuścił kupowanie maszyny od handlarzy. Mam ich serdecznie dość i nie bez powodu. Nigdy nie powiedzą całej prawdy.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez Malkontent » Cz gru 17, 2020 6:27 pm

Ja nie skreślam. Swoją CBF 600 kupiłem w MotoSzoł w Nowym Żmigrodzie i jestem mega zadowolony - nawet mam na włoskich papierach przebieg. Myślę, że po prostu każdą maszynę trzeba dobrze obejrzeć i najlepiej z kimś kto spojrzy na chłodno i kto się zna.

Myślisz, że taki co sprzedaje swoje moto zawsze prawdę Ci powie?
Malkontent
Użytkownik
 
Posty: 84
Dołączył(a): Pt mar 15, 2019 11:03 am
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Piotrek
Motocykl: Cbf600
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez pwaos » Cz gru 17, 2020 6:37 pm

Malkontent napisał(a):Ja nie skreślam. Swoją CBF 600 kupiłem w MotoSzoł w Nowym Żmigrodzie i jestem mega zadowolony - nawet mam na włoskich papierach przebieg. Myślę, że po prostu każdą maszynę trzeba dobrze obejrzeć i najlepiej z kimś kto spojrzy na chłodno i kto się zna.

Myślisz, że taki co sprzedaje swoje moto zawsze prawdę Ci powie?


Ja zawsze mówię o słabych stronach i jaki jest stan. Nie potrzebuję potem złorzeczących na mnie wk**nych ludzi. Jak jest kiepsko, to opuszczam cenę i idzie. Ostatnie auto sprzedałem sąsiadowi, jeździ jego córka. Ja zadowolony, on tanio kupił, córka nie narzeka a auto stoi pod blokiem i ciągle jeździ. Czysty interes. A handlarz MUSI na tym zarobić. Więc ciekawe na czym zarobi? I nie chodzi mi o jego zysk, bo po to prowadzi działalność. Więc z jakiegoś powodu handlarz tanio kupił, a dlaczego tak było, to pozostawiam już wyobraźni.
Avatar użytkownika
pwaos
Użytkownik
 
Posty: 189
Dołączył(a): So lip 04, 2020 8:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: Paweł
Motocykl: Tracer 9 GT+
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 - proszę o opinie

Postprzez Dworzi » Pt gru 18, 2020 6:22 am

Malkontent napisał(a):Ja nie skreślam. Swoją CBF 600 kupiłem w MotoSzoł w Nowym Żmigrodzie i jestem mega zadowolony - nawet mam na włoskich papierach przebieg. Myślę, że po prostu każdą maszynę trzeba dobrze obejrzeć i najlepiej z kimś kto spojrzy na chłodno i kto się zna.

Myślisz, że taki co sprzedaje swoje moto zawsze prawdę Ci powie?


Też u nich kupiłem ale CBF1000F z Anglii i też jestem mega zadowolony :) Co prawda znam mechanika, który odgruzowuje dla nich motocykle po jakichś przygodach ale to przeważnie BMW do niego przywożą. Mają sztuki pewne i sztuki naprawiane po przygodach. Kupując BMW u nich moco bym się zastanowił
Malaguti F10 -> MBK X-Limit 50 -> Aprilia SX 125 -> Hornet 600 2005 -> CBF1000FA
Avatar użytkownika
Dworzi
Znawca
 
Posty: 313
Dołączył(a): Pn kwi 03, 2017 6:46 pm
Lokalizacja: Rymanów
Wiek: 29
Imię: Kuba
Motocykl: CBF1000FA SC64
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości