Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 2:32 pm

okazalo sie, ze kumpel z pracy sprzedaje swoja CBF

http://www.leboncoin.fr/motos/287979947.htm

wstepnie dodgadalismy sie co do ceny ;)

czy mielibyscie jakies uwagi co do zalaczonych zdiec?*

*mam nadzieje ze nie :cool:

Re: chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 4:39 pm

Skoro od kumpla cena ci odpowiada to bierz w razie czego będziesz miał kogo ścigać. Moto ładne mi się podoba ma fajne wyposażenie wyświetlacz biegów fajne siodło ja bym brał na twoim miejscu oczywiście jeśli ze strony mechanicznej nie ma rzadych problemów

Re: chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 5:52 pm

jak dla mnie poza kolorem jest ładna :)

Re: chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 6:11 pm

a mi sie tam kolor podoba nawet. najwazniejsze, ze kolega Ci gwarantuje, bo to wazne. Wyposazenie i stan wyglada na ok

Re: chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 8:27 pm

Kolor ma zajebisty. :) Po czerwonym R320 najładniejszy z możliwych :msn-wink:
Reszta w/g mojej skromnej oceny jak najbardziej warta uwagi.

Re: chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 9:16 pm

czyli zgodnie z złażeniami czeka mnie podroż do Francji :thumbsup:

muszę się jednak jeszcze chwile wstrzymać bo, i tu się pochwalę, w najbliższych dniach zostaję Tatą - po raz pierwszy :clap:

Re: chyba znalazlem :D

Pn mar 05, 2012 10:33 pm

ooo gratuluje :)

Re: chyba znalazlem :D

Wt mar 06, 2012 5:33 am

Dedoslaw napisał(a):czyli zgodnie z złażeniami czeka mnie podroż do Francji :thumbsup:

muszę się jednak jeszcze chwile wstrzymać bo, i tu się pochwalę, w najbliższych dniach zostaję Tatą - po raz pierwszy :clap:

Hehe! Gratuluję! No to teraz życie Ci się zmieni o 540 stopni :-) Jeszcze tego nie wiesz jak bardzo. I dobrze :-)

Re: chyba znalazlem :D

Wt mar 06, 2012 7:43 am

raphi napisał(a): Hehe! Gratuluję! No to teraz życie Ci się zmieni o 540 stopni :-) Jeszcze tego nie wiesz jak bardzo. I dobrze :-)


wierze, ze na jeszcze lepsze :cool: ??

Re: chyba znalazlem :D

Wt mar 06, 2012 7:51 am

no zdecydowanie na lepsze, oczywiscie. Po wieloma wzgledami. Natomiast pod pewnymi - no cóż................. bedzie inaczej z czasem, z finansami, ze snem, z wolnoscia i spontanicznoscia, nie wspominajac o innych kwestiach. W koncu rodzicielstwo to pewne poswiecenie. Ale bedzie fajnie, odkryjesz zupelnie nowe strony swiata. gratuluje!!!
Zablokowany