chyba znalazlem :D

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez raphi » Cz mar 08, 2012 12:50 pm

PeterS napisał(a):
Dedoslaw napisał(a): proporcja miedzy praca a cala reszta rzeczy waznych i o wiele wazniejszych trzeba zachowac...

To to raczej spox. Najgorsze jest to, że ostatnio zupełnie nie mam czasu na pierdoły :frusty: :wink:

To zależy co dla kogo jest pierdołą. Dla jednego czas z rodziną to pierdoła, dla innego dodatkowe spotkanie biznesowe.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez PeterS » Cz mar 08, 2012 7:20 pm

Pogranie na komputerze albo pogapienie sie na "Dzień dobry TVN" w gaciach przed telewizorem? :naughty:
Rupert- czy Twoja żona nie ma przypadkiem siostry? :naughty: :wink:
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Odp: chyba znalazlem :D

Postprzez rupert » Cz mar 08, 2012 8:40 pm

Hehe ma, ale nie jest taka fajna, w ogole niepodobna. No i mezatka. Ale nie pytales wiec pewnie to nie problem :)
Ale przydaje sie bo mieszka w Finlandii, wiec mamy fajna wypadowke. Za rok lece na moto, via-baltica, prom z Tallina do Helsinek i dalej na zachod. Ach, rozmarzylem sie.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez raphi » Cz mar 08, 2012 8:59 pm

Zyc nie umierac!
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez Avalon » Cz mar 08, 2012 9:27 pm

PeterS napisał(a):Moim poważnym planem czy marzeniem jest przejechać (jak największy kawałek) Route66, pomimo, że nie jestem jakimś wielkim fanem tego kraju. Był po drodze pomysł, żeby z synem (jesli go te tematy zainteresują). Ale kiedy on bedzie miał 18, ja-50.
Przy tym trybie życia, tempie i stresach nie robie sobie jednak nadziei na taki wiek czy ew. kondycję, tym bardziej, że nasze pokolenie jest już słabsze. Ostatnio co chwile słyszę jak to kolega kolegi albo wspolny znajomy znajomych ma syfa i jak się kończy... Więc chyba nie będę będę czekał do takiego wieku

Moja młodsza córka 6 marca miała "18" i od dawna,a w zasadzie od zawsze ciągnęło ją do motocykli. Chce zrobić prawko kat B i "przy okazji" A... niestety moja była sie nie zgadza, a dzieciak jest tak wychowany że wbrew mamie nic nie zrobi. Ja natomiast z wiadomych względów nie mam możliwości zmienić zdania szanownej, byłej małżonki. :tongue: Wkurza mnie to z lekka bo kiedyś razem jeździliśmy motocyklem po Polsce w wakacje i było ok, a dziecku zabrania. :dusgust:
Chciał bym tak z córką, na dwóch motocyklach pojechać gdzieś przed siebie, nawet nie koniecznie "66"
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez Dude » Cz mar 08, 2012 9:38 pm

Wiesz... ma dowód osobisty to chyba powinna zacząć myśleć też o sobie.
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez Dedek » Cz mar 08, 2012 9:59 pm

Avalon napisał(a):niestety moja była sie nie zgadza, a dzieciak jest tak wychowany że wbrew mamie nic nie zrobi. Ja natomiast z wiadomych względów nie mam możliwości zmienić zdania szanownej, byłej małżonki. :tongue: Wkurza mnie to z lekka bo kiedyś razem jeździliśmy motocyklem po Polsce w wakacje i było ok, a dziecku zabrania. :dusgust:
Chciał bym tak z córką, na dwóch motocyklach pojechać gdzieś przed siebie, nawet nie koniecznie "66"


tak mi sie widzi, ze przez jakis czas pewnie i Ty "wbrew mamie nic nie robiles"... ale sie zmienilo.. to i Mlodej sie zmieni
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez PeterS » Pt mar 09, 2012 7:46 am

Avalon napisał(a):Moja młodsza córka 6 marca miała "18" i od dawna,a w zasadzie od zawsze ciągnęło ją do motocykli. Chce zrobić prawko kat B i "przy okazji" A... niestety moja była sie nie zgadza, a dzieciak jest tak wychowany że wbrew mamie nic nie zrobi. Ja natomiast z wiadomych względów nie mam możliwości zmienić zdania szanownej, byłej małżonki. :tongue: Wkurza mnie to z lekka bo kiedyś razem jeździliśmy motocyklem po Polsce w wakacje i było ok, a dziecku zabrania. :dusgust:
Chciał bym tak z córką, na dwóch motocyklach pojechać gdzieś przed siebie, nawet nie koniecznie "66"

Niedługo pójdzie na studia czy tp., moze nawet do innego miasta, zacznie się powoli "wkrecac" w życie i zacznie się przecinanie pępowiny.
Swoją drogą skóra mi cierpnie na myśl, że moje dzieci mogą w przyszłości miec takie zabawy jak ja miałem i tak się dobrze przy tym bawić :wink: To juz chyba tak jest, że człek bardziej się martwi o kogoś niz o siebie samego.
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez Avalon » Pt mar 09, 2012 11:17 am

Dedoslaw napisał(a):
Avalon napisał(a):niestety moja była sie nie zgadza, a dzieciak jest tak wychowany że wbrew mamie nic nie zrobi. Ja natomiast z wiadomych względów nie mam możliwości zmienić zdania szanownej, byłej małżonki. :tongue: Wkurza mnie to z lekka bo kiedyś razem jeździliśmy motocyklem po Polsce w wakacje i było ok, a dziecku zabrania. :dusgust:
Chciał bym tak z córką, na dwóch motocyklach pojechać gdzieś przed siebie, nawet nie koniecznie "66"


tak mi sie widzi, ze przez jakis czas pewnie i Ty "wbrew mamie nic nie robiles"... ale sie zmienilo.. to i Mlodej sie zmieni

Ale w moim przypadku rodzice zgodzili się na mój pierwszy pojazd z silnikiem - motorower i nawet finansowo mnie wsparli w zakupie. :thumbsup: Fakt że mama często mi mówiła.."a po co ci to"... ale nigdy kategorycznie nie zabroniła. :thumbup: A moja 'była' nie chce nawet wysłuchać naszych argumentów.
Córka ma dobrze poukładane w głowie, ma świetne wyniki w szkole, uczy się trzech języków,( jeden tylko jest obowiązkowy ) gra w siatkówkę, uczy sie gry na gitarze...itd, itp. Jest ambitna i poukładana.
Warto chyba dziecku okazać trochę zaufania :question:
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez rupert » Pt mar 09, 2012 11:49 am

Może Avalon, to pośrednio przez Ciebie, była robi Tobie na złość? :bag:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości