chyba znalazlem :D

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez rupert » Śr mar 07, 2012 1:48 pm

Goral1906 napisał(a):gratuluje widze że totolotek: moto potomek graty!!! :)

Góral, Ty to to mnie zawsze zadziwisz :cheers: :bag: :naughty:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez Dedek » Śr mar 07, 2012 2:24 pm

Goral1906 napisał(a):gratuluje widze że totolotek: moto potomek graty!!! :)



Kumulacja Panie Goral :thumbsup:
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez maćko » Śr mar 07, 2012 8:57 pm

Kumulacja Panie Goral :thumbsup:


Odnośnie tego to jest :
Facet wygrał "6" w Totolotka i wraca oznajmić to żonie, wchodzi do domu a ona płaczliwym głosem go wita : "mamusia umarła", a facet na to : Ja pierdolę !! KUMULACJA !

A tak nawiasem obecni i przyszli tatusiowie gratki pociechy z młodzieży, moje skończyły w lutym 12 latek.

Pzdr
Romet Pony (motorynka), MZ ETZ 250, Honda XL 125 Varadero, HONDA CBF 500+, Yamaha MT03 660 ccm
Avatar użytkownika
maćko
Miłośnik
 
Posty: 913
Dołączył(a): Cz lip 07, 2011 8:21 pm
Lokalizacja: Mosina
Wiek: 49
Motocykl: MT 03

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez goramo » Śr mar 07, 2012 10:50 pm

Gratulacje dla przyszłego tatusia! :smile:
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8491
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez szuja » Cz mar 08, 2012 8:26 am

Oczywiście gratulacje i życzę spokojnego potomka
A tak w temacie to życzę dużo wszelkiej cierpliwości w związku nadchodzącym czasem i optymizmu.
Moje dzieci okazały się być już dorosłymi i nigdy nie myślałem , że po 20-stu paru latach ich życia córka zasiądzie na moto , zmobilizuje tym tatę co nigdy wcześniej nie miał na to w życiu czasu bo zawsze coś ..... było a bardzo chciał, w kolejności syn też złapał bakcyla i od roku razem wymyślamy traski , śmigamy i cieszymy się naszą moto chorobą - to wszystko było w czasie studiów dzieci. A w między czasie druga ma połowa zaraziła się byciem plecaczkiem na tyle , że w ubiegłym roku zrobiliśmy razem Lazurowe Wybrzeże i Korsykę a potem szybką Chorwację . A gdy zapytałem żonkę co w tym roku , padło że tylko moto i już coś zaplanowaliśmy.....
Zatem jeszcze raz optymizmu i spokoju dla nowych moto tatusiów.
szuja
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): So sty 07, 2012 11:50 pm
Lokalizacja: RZA
Motocykl: CBF 1000/11

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez rupert » Cz mar 08, 2012 8:47 am

szuja napisał(a):Oczywiście gratulacje i życzę spokojnego potomka
A tak w temacie to życzę dużo wszelkiej cierpliwości w związku nadchodzącym czasem i optymizmu.
Moje dzieci okazały się być już dorosłymi i nigdy nie myślałem , że po 20-stu paru latach ich życia córka zasiądzie na moto , zmobilizuje tym tatę co nigdy wcześniej nie miał na to w życiu czasu bo zawsze coś ..... było a bardzo chciał, w kolejności syn też złapał bakcyla i od roku razem wymyślamy traski , śmigamy i cieszymy się naszą moto chorobą - to wszystko było w czasie studiów dzieci. A w między czasie druga ma połowa zaraziła się byciem plecaczkiem na tyle , że w ubiegłym roku zrobiliśmy razem Lazurowe Wybrzeże i Korsykę a potem szybką Chorwację . A gdy zapytałem żonkę co w tym roku , padło że tylko moto i już coś zaplanowaliśmy.....
Zatem jeszcze raz optymizmu i spokoju dla nowych moto tatusiów.

Ale czad :thumbup:

Czekam aż młody będzie gotowy by pozostać pod opieką dziadków i lecimy z żoną w trip. Może jesień :cool:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez raphi » Cz mar 08, 2012 8:53 am

Jak mój będzie w wieku studenckim, to jego tata zahaczy o 55 lat ;)
Kupię sobie wtedy czopka, skórę z frędzlami i ostrogi i będę sobie wibrował po świecie ;)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez Dedek » Cz mar 08, 2012 9:21 am

szuja napisał(a):Oczywiście gratulacje i życzę spokojnego potomka
A tak w temacie to życzę dużo wszelkiej cierpliwości w związku nadchodzącym czasem i optymizmu.
Moje dzieci okazały się być już dorosłymi i nigdy nie myślałem , że po 20-stu paru latach ich życia córka zasiądzie na moto , zmobilizuje tym tatę co nigdy wcześniej nie miał na to w życiu czasu bo zawsze coś ..... było a bardzo chciał, w kolejności syn też złapał bakcyla i od roku razem wymyślamy traski , śmigamy i cieszymy się naszą moto chorobą - to wszystko było w czasie studiów dzieci. A w między czasie druga ma połowa zaraziła się byciem plecaczkiem na tyle , że w ubiegłym roku zrobiliśmy razem Lazurowe Wybrzeże i Korsykę a potem szybką Chorwację . A gdy zapytałem żonkę co w tym roku , padło że tylko moto i już coś zaplanowaliśmy.....
Zatem jeszcze raz optymizmu i spokoju dla nowych moto tatusiów.


No to tylko pozazroscic... :clap:
ja pracuje nad Malżonka w temacie motocyklizmu i ostatnio zaczela juz przebakiwac, zeby sie zapisala na KAT A...a co do Malenstwa moze byc wozek... boczny :naughty:
Avatar użytkownika
Dedek
Maniak
 
Posty: 1143
Dołączył(a): Cz lut 02, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Olkusz
Wiek: 42
Imię: Tomasz
Motocykl: CBF 1000

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez PeterS » Cz mar 08, 2012 9:28 am

Raphi - zapomniałeś o grawerkach "Born to ride" :naughty: :wink:
Pewnie wszyscy skończymy na cioterach... :wink:
Dedoslaw napisał(a):a co do Malenstwa moze byc wozek... boczny :naughty:

zastanawiałem się nad taką opcją - wychodzi, że dzieciaka trzeba by tam wsadzić w foteliku samochodowym. Jak umocowac, żeby było solidnie, z pasami i żeby niebiescy sie nie czepiali...? Oto jest pytanie :dontgetit:
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: chyba znalazlem :D

Postprzez szuja » Cz mar 08, 2012 9:33 am

Raphi
Nie masz racji . Ja też podobnie myślałem. Czopka nie dosiadam choć mam troszkę mniej jak 55 i nie ma to nic wspólnego z jakimiś kryzysami wieku takiego lub innego. Dosiadłem cbf 1000 by w sposób radosny i spokojny przejechać i poczuć po świecie to co w pośpiechu w życiu zaliczałem puszką z rodzinką. A uzbierało się tego troszku. Za to warto dbać mimo wielu stresów , braku czasu , różnych "depresji" rodzinnych , zawodowych, sercowych o dobrą kondycję i zdrówko to 55 nie będzie Ci straszne a być może dopiero odetchniesz "pełną piersią".
szuja
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): So sty 07, 2012 11:50 pm
Lokalizacja: RZA
Motocykl: CBF 1000/11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron