Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 6:12 am

:thumbsup: :cheers:

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 6:20 am

Gratuluje :)

:cheers:

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 7:45 am

dzieki internetowi zapewniajacemu anonimowosc ;) przyznam Wam sie, ze aktualnie wiecej czasu spedzam na portalach dla rodzicow czytaj rozetuzjazmowanych mam celem weryfikacji : a co na wzdecia, a co na kolki, a co moze jesc mama zeby, a co nie moze jesc aby.... ciezkie jest zycie mlodego ojca :rayof:

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 7:50 am

Nie czytaj za dużo, bo zgłupiejesz. :msn-wink:
Moja Ula, co chwila na jakieś fora włazi, jak tylko byle zaczerwienienie się pojawi... Czasami przesadza, a ja robię za równoważnię, więc razem wspólnie zachowujemy się racjonalnie :biggrin:

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 7:58 am

U nas rownowaga wyglada w ten sposob, ze ja czytam i filtruje... :D

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 8:39 am

Gratulacje Dedoslaw.

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 10:17 am

Jezeli moge cos doradzic - to ostroznie z forami. Zdaj sie na swoj rozum i na chlodno oceniaj co tam pisza. Czasami wypisuja takie bzdury że poprostu nie moge tego czytac. Pozatym wiekszosc tych piszacych babek na forach to sa te "natchnione inaczej" wiec tez ostroznie -bo czesto zalety/wady produktów i sytuacji sa mocno przerysowane i jakies drobiazgi urastaja do rangi mega problemu. Co do polecanych produktow badz swiadom tego ze istnieje cos takiego jak "marketing szeptany" - w mojej ocenie to jakieś 30-50% wszystkich wypowiedzi nt. produktów i sklepow na popularnych forach.

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 10:27 am

Dokładnie tak :thumbsup:

Czytałem na jakimś forum ws kolek. Ktoś napisał, że najlepszy dla niemowlęcia jest sok z cytryn podawany łyżeczką :bash: :wallbash: I ktoś poniżej odpisał, że nie działa, dziecko tylko się krzywi, płacze i wymiotuje :wallbash: :wallbash: :wallbash: :bash: :bash: :bash:

Bardzo często jakieś niedorozwoje w powaznym tonie wypisują bzdety, które mogą jedynie zaszkodzić, nie mówiąc o gorszych konsekwecjach.

Polecam na codzień jakąś dobrą książkę, a fora omijać z daleka :thumbsup:

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 10:45 am

Bardziej w konekscie zaopuszczonego formum CBF i szerzej pojetego motocyklizmu pisalem o tej obecnosci na forach dla wczutych matek... szczesciem nie doszlismy juszcze z zona do tego zeby madrosci zyciowe czerpac z forow... natomiast prawda jest te takie Malenstwo potrafi na sobie skupiac uwage.. oj potrafi... czasami jest to nawet bardzo mile... czasami... :)

Re: chyba znalazlem :D

Pn kwi 16, 2012 10:54 am

Z czasem ten stan się pogłębia :clap: Można tak cały dzionek przesiedzieć i zawsze znajdzie się coś co powala... :biggrin:
Zablokowany