[CBF600] N Leszno - prośba o ocenę

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

[CBF600] N Leszno - prośba o ocenę

Postprzez belfer » Pn mar 19, 2012 9:57 am

Witam
Co sądzicie o tej maszynie?
http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-600-n-M2996749.html

Jest ktoś może w okolicy, kto mógłby się jej fachowym okiem przyjrzeć? Mam tam dosyć blisko, ale jestem totalnie zielony w temacie i wątpię czy wszystko wyłapię.
Z zdjęć widać, że miała jakąś parkingówkę albo szlifa po prawe stronie

Ps. gdzie sprawdzić numer VIN?
próbowałem tu:
http://www.motoverse.com/tools/vin/honda.asp
ale wpisałem kilka numerów różnych Hond i zawsze pojawia się komunikat, że podany numer nie należy do Hondy :helpsmilie:
pozdrawiam
Krzysztof
belfer
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 9:28 am
Lokalizacja: Gostyń Wlkp
Wiek: 40

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez kris » Pn mar 19, 2012 10:05 am

Jak dla mnie to ok. warta sprawdzenia. Zauważyłem tylko wgniecenia na tłumiku ale to szczegół.
Honda CBF600SA
Avatar użytkownika
kris
Maniak
 
Posty: 1360
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 1:00 pm
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 37
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez rupert » Pn mar 19, 2012 10:51 am

Leżał na prawym boku, oprócz pogniecionego tłumika, jak słusznie Kris zauważył przerysowany jest dekiel komory korbowej. Ciężarek też wygląda na nadgryziony.
Zdjęcia handlarza, robione pod słońce, słabe. Wart napewno obejrzenia. Napewno nie jest bezwypadkowy... cholera, czy te łosie nigdy nie oduczą się ludzi ściemniać. :bash:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez tasior_ar » Pn mar 19, 2012 11:13 am

Witaj
Ogłądałem tą maszynę jakiś miesiąc temu. Tak jak chłopaki już pisali zaliczyła delikatnego szlifa na prawym boku. Dokładnie nie powiem ci na czym pozostał slad bo juz nie pamiętam. Wiem że napewno tłumik , silnik, napewno prawa częsć kierownicy i chyba było jeszcze widać otarcie na ramce od chłodnicy(ale nie jestem pewien). Natomiast o chandlarzu moge ci powiedziec kilka zeczy. Facet prowadzi salon plus ASO kawasaki. Przy okazji sprowadza io chandluje sprowadzanymi maszynami. Idzie sie z nim dogadać w ramach ceny może ci zrobić przegład ASO z wbiciem to do książki i przygotowanie do sezonu. Więc moja rada jesli nie masz daleko to zabierz ze soba kogos obeznanego i jedz i ogladaj a moze jeszcze cos wynegocjujesz
pozdr
Avatar użytkownika
tasior_ar
Użytkownik
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pn mar 12, 2012 10:04 pm
Lokalizacja: Lubin
Wiek: 41
Motocykl: RC46 VFR V-TEC ABS

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez belfer » Pn mar 19, 2012 11:25 am

dzięki za uwagi, będę kombinował jakiegoś "fachmana" i może uda się w weekend tam podskoczyć.
pozdrawiam
Krzychu
belfer
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 9:28 am
Lokalizacja: Gostyń Wlkp
Wiek: 40

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez kris » Pn mar 19, 2012 11:34 am

Ogólnie moto ładnie przygotowane do sprzedaży bo każdy zakamarek aż lśni można to zobaczyć przy zegarach trzeba wybadać gościa czy nie jest ekspertem i magikiem od składania jednego moto z dwóch egzemplarzy
Honda CBF600SA
Avatar użytkownika
kris
Maniak
 
Posty: 1360
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 1:00 pm
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 37
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez rupert » Pn mar 19, 2012 12:24 pm

Wygląda, jak po drobnej reanimacji, jakby lepił z kilku, to ślady byłyby bardziej "rozrzucone".

Fakt, moto ładnie przygotowane.

Mnie jednak odstraszają handlarze i opisy w stylu "stan jak nowy", "bezwypadkowy" itd

Jak kupowałem moją lochę, to kilku rzeźbiarzy odwiedziłem. Szok, jak goście potrafią ściemniać. A najlepsze, że jedną CBF600 znalazłem na autoscout (nie zdążyli aukcji usunąć) z wbitym przednim kołem w chłodnicę... (handlarz gdzieś spod Opola).
W rezultacie kupiłem tanio, po drobnym szlifie, ale od motocyklisty, co to sam poskładał (nie jest perfekcyjna, ale za tą cenę :beer: )
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez tasior_ar » Pn mar 19, 2012 12:46 pm

Zdjęcia napewno nie pokażą tego co zobaczysz w żeczywistości. Moto napewno bedzie pięknie błyszczał. Ale czy wart jest zakupu będziesz wiedział dopiero wtedy jak go sam obejrzysz i dosiądziesz hehe :thumbsup:
pozdro
Avatar użytkownika
tasior_ar
Użytkownik
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pn mar 12, 2012 10:04 pm
Lokalizacja: Lubin
Wiek: 41
Motocykl: RC46 VFR V-TEC ABS

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez kris » Pn mar 19, 2012 1:25 pm

Rupert napisał(a):Szok, jak goście potrafią ściemniać


Ja miałem tak kiedy sam szukałem na zdjęciach i z opisu nówka jak koleś pojechał zobaczyć bo był akurat w tym mieście to od handlarza usłyszał tylko którą cbf chce zobaczyć tą zrobioną czy tą na części. Ta zrobiona to była chyba przez hydraulika bo śruby w lagach miał chyba przykręcane żabką tragedia tak pościnane podziarane że sobie odpuścił nawet sprawdzanie silnika
Honda CBF600SA
Avatar użytkownika
kris
Maniak
 
Posty: 1360
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 1:00 pm
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 37
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [prośba o ocenę] CBF 600 N Leszno

Postprzez belfer » Pn mar 19, 2012 8:16 pm

jutro tam zadzwonię i wybadam, skoro ma serwis i ASO Kawasaki to może da pisemną gwarancję na ramę i silnik, albo przy mnie zrobi badanie geometrii ramy. Chyba autoryzowane serwisy takie coś posiadają?
pzdr
Krzychu
belfer
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Pn mar 19, 2012 9:28 am
Lokalizacja: Gostyń Wlkp
Wiek: 40

Następna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron