Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

[CBF600] Ocena oferty

Cz kwi 05, 2012 6:25 pm

Witam. Rzućcie okiem na tę hondę, widać na pierwszy rzut oka, że tłumnik przydarty i z tego co wiem nóżka od hamulca nożnego, oraz odważnik kierownicy. Proszę o jakąś pomoc:)

Re: KUPIĘ. Ocena oferty

Cz kwi 05, 2012 6:29 pm

a moze jakiś link :D itp.

Re: KUPIĘ. Ocena oferty

Cz kwi 05, 2012 6:32 pm

:wallbash: ale jestem baran.
http://allegro.pl/honda-cbf-600-sa-abs-i2231920057.html

Re: KUPIĘ. Ocena oferty

Cz kwi 05, 2012 6:46 pm

Ten tłumik to konkretnie wgnieciony musiał ostro pierdyknąć bo takie raczej przy parkingówce raczej nie powstają. Prawa owiewka różni się chyba troszkę kolorem ta osłonka przy rozrządzie i alternatorze tez raczej malowana.

Re: KUPIĘ. Ocena oferty

Cz kwi 05, 2012 6:50 pm

Dziękuje za wszelkie pomoce:)

Re: KUPIĘ. Ocena oferty

Cz kwi 05, 2012 11:19 pm

leżał na prawej stronie , ale to moto nie wyklucza, przyjzał bym się chłodnicy jej prawej stronie, czaszy lampie i błotnikom, zapytaj czy to on ją naprawiał, jak tak zapytaj czy prostował lagi jak nie, to targuj 500zł na same lagi :) bo mogą być do roboty, ciężko to wyczuć.;/

musisz poważnie obejżeć prawą strone ogulnie wygląda ładnie, zrobiony najlepiej jak byś się dogadał ze jest możliwosc demontazu prawego boku, obejżyj zadupek od środka, i zwróc uwage na dekle i bak <szpachla itp>

ja bym się nią zainteresował, cena do poważnej negocjacji myśle ze z 9000 jak by ją puścił to samialo ją brać, akurat zostanie na wymiany oleji, prostowanie lag półki, plus uszczelniacze i olej, no i komin jakis org z allegro ew, jakiś zamiennik:) <sam bym na nim latał ew wyszlifował i obkleił folią carbonową 3d i nic nie widac :)

sory za błedy ale zmęczony jestem :D
Zablokowany