Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

[CB500] Prawie nowa Honda!

Śr maja 23, 2012 4:07 pm

Przypadkiem trafiłem na Hondę CB500 z 98 r. z przebiegiem nieco ponad 4000 km :)
To prawie nowy motocykl, za dyszkę :P

Jakbym miał wolną dychę na jakiś fajny cel to bym wziął do śmigania po mieście i niewielkich trasek po okolicy :msn-wink:

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Śr maja 23, 2012 5:42 pm

raphi napisał(a):Przypadkiem trafiłem na Hondę CB500 z 98 r. z przebiegiem nieco ponad 4000 km :)
To prawie nowy motocykl, za dyszkę :P

Jakbym miał wolną dychę na jakiś fajny cel to bym wziął do śmigania po mieście i niewielkich trasek po okolicy :msn-wink:


Prawie nowy 12 letni motocykl z przebiegiem 4000 od ostatniego krecenia licznika... :))) - nie oszukujmy sie Raphi ja jezdze codziennie w zasadzie dom-praca-dom i w poltora miesiaca zrobilem 1700 km - Wy czasami tyle w 2-3 dni robicie...

Wierzysz ze przez 12 sezonów ktos zrobil 4tys ?

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Śr maja 23, 2012 6:20 pm

Tak :-)

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Śr maja 23, 2012 7:46 pm

raphi napisał(a):Tak :-)

Masz nieprawdopodobne poklłdy optymizmu :)

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Śr maja 23, 2012 7:50 pm

Aż się tam przejadę...

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Cz maja 24, 2012 5:04 am

Wiecie co, to że my jeździmy dużo, nie znaczy, że kto inny nie jeździ mało :).

Znam osobiście przypadek jednego motocykla, który pomagałem kupować w 2008 roku. Od tamtej pory w rękach jednego właściciela zrobił ok. 4 tyś.km.

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Cz maja 24, 2012 5:17 am

Nie no jasne, sam jezde nie za duzo, no ale od 98 r. 4 tysiace to szokujaco malo ....... Czyli co, ksiadz na msze jedzil raz w tygodniu 2 km? Emeryt lubil sobie w garazu pobrumkac? Dziwny taki przebieg bardzo, no ale wszystko jest teoretycznie mozliwe...... Sam mam wujka, ktory ma samochody po kilkanascie lat i przebiegi rzedu kilkanascie tysiecy kilometrow. No ale on jezdzi tylko na dzialke jakies 3 kilometry i tyle. W zyciu bym od niego nie kupil, bo takie auto wbrew pozorom jest zarzniete, bo jezdizlo na niskoich obrotach, wiecznie niedogrzane, niedotarte itp. Auta wola wieksze przebiegi, ale na dluzszych jednorazowo trasach. Motocykle pewnie tez.

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Cz maja 24, 2012 7:06 am

Jak nic do zalet trzeba dodać - nowy licznik i komputer :D
286 km rocznie ?

Re: Prawie nowa Honda CB500!

Cz maja 24, 2012 8:08 am

Różne są scenariusze. Problemy zdrowotne, moto kupione w celu wykonania jakiejś jednej wyprawy, a potem odstawione, jeden z kilku motocykli, moto kupione dla żony / dziewczyny, która potem nie chce jeździć, problemy finansowe... Są ludzie, którzy kupują z myślą, że będą jeździć, a potem czasu nie mają, a szkoda im sprzedać, bo "w końcu przecież ten czas znajdę".
Moja siostra jak robiła prawko na moto to więcej km zrobiła na swoim sprzęcie bez uprawnień, niż w tym roku mając już prawko. W tym roku wyjechała jeden raz, zrobiła może 50km.
DA się taki mało jeżdżony motocykl znaleźć. Jest to rzadka sprawa, ale wykonalna ;).

Re: Prawie nowa Honda CB500!

N maja 27, 2012 2:22 pm

Moje moto jest tego przykładem. Moto z 2008 r w momencie zakupu w 2012 r miał zaledwie 1758 km. :)
Zablokowany