Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

[CBF600] Moto Kielce

Pt gru 07, 2012 8:17 am

W związku z tym, że wkrótce moje życie zmieni o 180stopni, muszę zrezygnować z zakupu 1000 :down: ( jeszcze do końca nie jestem o tym przekonany). Jednak chce zakupić coś świeższego na dojazdy do pracy i krótkie weekendowe wypady (na otarcie łez :naughty: ). Padło na to ogłoszenie:

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-podgrze ... 68114.html

wstępnie jestem z człowiekiem dogadany, ma przyjechać do mnie z moto na busie. Hondy wcześniej nie oglądałem, dlatego jeśli będzie coś wg. mnie nie tak umówiliśmy się, że zwrócę za koszt dojazdu i ładnie się pożegnamy.
Jednak chciałbym poznać wasze opinie na temat tego sprząta i poprosić kogoś z tamtych okolic - Daleszyc, żeby zrobił przed jego przyjazdem wstępne oględziny (byłbym niezmiernie wdzięczny :tongue:).

Re: Moto Kielce

Pt gru 07, 2012 8:26 am

fajny :thumbsup: coprawda nie jest to najszybszy kolor szejsetek po lyfcie [bo najszybsze są bordowe :msn-wink: ], ale sądzę że będzie dawał radę :thumbup:

z foto nie widać niczego do czego możnaby się doczepić :msn-wink:

Re: Moto Kielce

Pt gru 07, 2012 12:15 pm

No właśnie to tylko fotki, na dodatek takiej sobie jakości. Najlepszym rozwiązaniem byłaby ocena na własne oczy. Ale pogoda taka sobie na wypad bez możliwości powrotu moto na kołach.

Re: Moto Kielce

So gru 08, 2012 9:28 am

Jestem przekonany, że nie będziesz musiał jej odprawić. Ładna sztuka. Pozazdrościć :thumbsup:

Re: Moto Kielce

N gru 09, 2012 9:25 am

tylko uważaj przy manewrowaniu między słupkami z tymi kuframi ;) :lol:

Re: Moto Kielce

N gru 09, 2012 10:49 am

turos napisał(a):tylko uważaj przy manewrowaniu między słupkami z tymi kuframi ;) :lol:

Złośliwiec :-P

Re: Moto Kielce

N gru 09, 2012 12:02 pm

turos napisał(a):tylko uważaj przy manewrowaniu między słupkami z tymi kuframi ;) :lol:


Na nabrzeżu zwłaszcza :)

Re: Moto Kielce

N gru 09, 2012 12:38 pm

zobacz moje ogłoszenie i ponad 1000 PLN taniej
sprzedaję ze względu na chęc przesiadk na GS
viewtopic.php?f=36&t=1983

Re: Moto Kielce

N gru 09, 2012 1:38 pm

też ładna i pewna sztuka! Z tym, że tamten człowiek bierze moją starą 600tke w rozliczeniu, no i kolor Twojego sprzęta nie bardzo mi odpowiada ( a o gustach się nie dyskutuje ) a także zależy mi na zestawie kufrów.
Zablokowany