Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Re: CBF z okolic Poznania

Pt gru 14, 2012 9:08 am

On chyba mojego nie widział i moich rysek :P Rysa? naklej sobie fajną naklejkę w tym miejscu i po kłopocie :)

Re: CBF z okolic Poznania

Pt gru 14, 2012 9:12 am

Turos Twój?
no tak, kilka rysek ma, ale za to parkuje na dywanie :tongue:

Re: CBF z okolic Poznania

Pn gru 17, 2012 3:58 pm

Hehe ;p No wiem, ale jeśli o moto jestem estetą ;p Taka szajba ;p nerwicowe sprawy bym powiedział ;p
Ale spoko! Udało mi się znaleźć moto które spełnia moje oczekiwania. I niestety ale nie jest to cbf... kupiłem w sobote świetnego bandita 2007 650 na wtrysku! Jest piekny, przebieg 19 tys. km, stan bardzo bardzo dobry! W końcu udało mi się cos wyrwać! :)
Pozdrawiam!

Re: CBF z okolic Poznania

Pn gru 17, 2012 7:12 pm

PrzemekSparrow napisał(a):jedna około 3-centymetrowa gruba i głęboka (do metalu) rysa na baku (...) Także niestety to odpada.


yyy :eek:

:wink:

Re: CBF z okolic Poznania

Pn gru 17, 2012 8:37 pm

Oj no mówię że mam szajbe na tym punkcie hihi :D Szukam sprzetu idealnego co jest oczywiście niemozliwe ale znalazłem naprawde fajny egzemplarz ktory mnie zadowala :) A to była w zasadzie nie tyle tylko rysa ale w sumie lekka wgniotka w okoł tej rysy ;p w kazdym razie zajebiscie rzucało sie w oczy i strasznie mnie drazniło;p taki jestem juz głuptas! ;p Wybaczcie ;p :hammer:

Re: CBF z okolic Poznania

Wt gru 18, 2012 11:41 am

To w takim przypadku jest tylko jedno rozwiązanie :D Zapraszamy do salonu :D :lol:

Re: CBF z okolic Poznania

Wt gru 18, 2012 3:12 pm

CBF to motorki do jazdy a nie do ogladania i podziwiania :)
a drobne rysy to jak blizna dla mężczyzny - nie szpeci a dodaje charakteru :):) :cool:
Zablokowany