[CBF600] Prośba o weryfikację sprzedającego&sprzętu MotoRaj

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

[CBF600] Prośba o weryfikację sprzedającego&sprzętu MotoRaj

Postprzez Krycha246 » Cz gru 13, 2012 12:48 pm

Cześć,

w sieci znalazłem takie oto ogłoszenie co myślicie?
http://moto-raj.otomoto.pl/honda-cbf-60 ... 75464.html
generalnie w Rzeszowie jest sporo ofert CBF - pytanie: czy ktoś z was miał już doświadczenie ze sprzedawcami z tego miasta?
Krycha246
Avatar użytkownika
Krycha246
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): Wt gru 11, 2012 11:17 am
Imię: Krystian
Motocykl: Wymarzony CBF600s

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez zbyhu » Cz gru 13, 2012 1:19 pm

Zdjęcia trochę za małe, detali nie widać. Z grubsza wygląda nieźle, tarcze przednie wyglądają zdrowo, więc dużo nie powinien mieć nalatane.
Zastanawia mnie tylko, po kiedy grzyba ktoś demontował zaślepki w aluminiowych uchwytach klamek sprzęgła i hamulca (z otworów na lusterka, które w golasach są wykorzystywane).
Czyżby wymienione...?
Zorganizuj dokładniejsze foty, na podstawie tych z aukcji niewiele można powiedzieć.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez matushi » Cz gru 13, 2012 2:31 pm

Krycha246 napisał(a):generalnie w Rzeszowie jest sporo ofert CBF - pytanie: czy ktoś z was miał już doświadczenie ze sprzedawcami z tego miasta?

Na forum Horneta mówi się że w Rzeszowie się nie kupuje, a przynajmniej się bardzo uważa :msn-wink:

Tak całkiem serio to rzeczywiście na HHKP sporo pojawia się podejrzanych albo ewidentnie ściemnianych ogłoszeń właśnie z Rzeszowa, w tym pamiętam 2 przypadki motocykli forumowiczów sprzedane na części a potem handlowane jako bezwypadkowe.
Obrazek
Avatar użytkownika
matushi
Znawca
 
Posty: 422
Dołączył(a): Pn lis 07, 2011 3:59 pm
Lokalizacja: Mazowsze/Mińsk Maz/Otwock
Wiek: 41
Motocykl: CBF1000

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez Krycha246 » N gru 16, 2012 10:29 am

na lepsze zdjecia chyba się nie doczekam :(.
Krycha246
Avatar użytkownika
Krycha246
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): Wt gru 11, 2012 11:17 am
Imię: Krystian
Motocykl: Wymarzony CBF600s

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez zoz0l » Wt gru 18, 2012 8:29 pm

Mój chłopak wybrał się do MOTORAJU po vfr dla kolegi. Niestety MOTORAJ okazał się MOTOPIEKŁEM!!! Nierzetelny sprzedawca, kombinator i krętacz. Cała sytuacja zakończyła się tym, że "polubownym zwrotem kasy za dojazd z Gdyni do Rzeszowa"- kupujących było dwóch, a sprzedawca jeden...

Relacja z wypadu:
"VFRka miała malowane 4 elementy, deklarowane przez sprzedawcę to dwa i tylko klarem, w tym trzy były na dodatek spawane. Pod siedzeniem była nalepka przebieg ok 43 tys :) a na liczniku 24 tys, felga pomalowana flamastrem na rancie tam gdzie była zarysowana , stópka hamulca spawana, dźwignia zmiany biegów krzywa . Dekiel sprzegła przerysowany i pomalowany razem z okienkiem sprawdzania poziomu oleju . Siłownik w dźwigni sprzegła był poza otwórem w klamce. 4 śróbki nie oryginalne ( 3 w pługu pomalowane tak by nie było widać jedna w prawej owiewce , brak spinki przy pługu. Przetarte lekko stupka boczna , centralna oraz tłumnik . Sprzedawca dodawał 3 oryginalne kluczyki :) jednego nie zakodował , tego co sam dorobił. Dalej już mi sie nie chce wymieniać , ogólnie jak na 40/50 przebiegu to nawet dobrze zachowana technicznie bo wizualnie to zrobiona dla laika . Cena takiego "bez wypadkowego" sprzętu to 11.900 z rocznika 2000 (choć sprzedawca podał że to 2001)"
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
SUZUKI DR125 -----> YAMAHA DT125
i
HONDA CBF600SA --> HONDA NC700XDCT

i pamiętaj...każdy dobry uczynek zostanie kiedyś ukarany..
Avatar użytkownika
zoz0l
Użytkownik
 
Posty: 197
Dołączył(a): N sty 15, 2012 2:07 pm
Lokalizacja: 3miasto
Wiek: 39
Imię: Ola
Motocykl: NC700XDCT i DT125
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez Turos » Śr gru 19, 2012 11:10 am

ja pierdole :wallbash: aż się nie chce wierzyć, że taką ściemę można wciskać ludziom :/ nie jestem w stanie tego ogarnąć, jak można w ogóle tak w perfidny sposób oszukiwać. Arghhh :censored:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez kris » Śr gru 19, 2012 1:29 pm

zoz0l napisał(a):Relacja z wypadu:
"VFRka miała malowane 4 elementy, deklarowane przez sprzedawcę to dwa i tylko klarem, w tym trzy były na dodatek spawane. Pod siedzeniem była nalepka przebieg ok 43 tys :) a na liczniku 24 tys, felga pomalowana flamastrem na rancie tam gdzie była zarysowana , stópka hamulca spawana, dźwignia zmiany biegów krzywa . Dekiel sprzegła przerysowany i pomalowany razem z okienkiem sprawdzania poziomu oleju . Siłownik w dźwigni sprzegła był poza otwórem w klamce. 4 śróbki nie oryginalne ( 3 w pługu pomalowane tak by nie było widać jedna w prawej owiewce , brak spinki przy pługu. Przetarte lekko stupka boczna , centralna oraz tłumnik . Sprzedawca dodawał 3 oryginalne kluczyki :) jednego nie zakodował , tego co sam dorobił. Dalej już mi sie nie chce wymieniać , ogólnie jak na 40/50 przebiegu to nawet dobrze zachowana technicznie bo wizualnie to zrobiona dla laika . Cena takiego "bez wypadkowego" sprzętu to 11.900 z rocznika 2000 (choć sprzedawca podał że to 2001)"

:eek: :scared:
Takie kłamstwa kwalifikują sprzedawcę na publiczną chłostę :mad:
Honda CBF600SA
Avatar użytkownika
kris
Maniak
 
Posty: 1360
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 1:00 pm
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 37
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez MisiekK » Śr gru 19, 2012 5:22 pm

Wiecie co, nie wiem, czy ja mam jakiegoś pecha, że tak trafiam na samych takich, czy deprechę jakąś że tak postrzegam otoczenie czy też naprawdę tacy są ludzie dzisiaj, ale ja gdzie się nie obrócę to trafiam właśnie na takich.
Tylko oszukać, wykorzystać, okraść. Kurde, skąd to się w ludziach bierze?
Zgadzam się z Krisem, że przydałaby się publiczna chłosta.
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez Przemkry » Śr gru 19, 2012 6:29 pm

Czytając komentarze na forach i ogólnie w necie odpuściłem sobie szukanie moto w Rzeszowie.
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację sprzedającego i oferowanego sprzętu

Postprzez zoz0l » So gru 22, 2012 5:29 pm

hej, to nie chyba do końca Rzeszów jest winien..ale zawsze łatwiej kupić od człowieka niż od handlarza..nie pasuje Ci żadna sztuka na naszym forum?? Natomiast od handlarza to ciężko laikowi kupić. Najlepiej nie oglądać samemu, tylko z kimś kto takie moto zna i jeździ (mój chłopak już przejechał na vfr 130 tys km, i sam je serwisuję, więc zna od poszewki)
SUZUKI DR125 -----> YAMAHA DT125
i
HONDA CBF600SA --> HONDA NC700XDCT

i pamiętaj...każdy dobry uczynek zostanie kiedyś ukarany..
Avatar użytkownika
zoz0l
Użytkownik
 
Posty: 197
Dołączył(a): N sty 15, 2012 2:07 pm
Lokalizacja: 3miasto
Wiek: 39
Imię: Ola
Motocykl: NC700XDCT i DT125
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości