[CBF500] 4 sztuk -i Pomoc oględziny

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

[CBF500] 4 sztuk -i Pomoc oględziny

Postprzez 8Pinki3 » Pn sty 07, 2013 8:17 pm

Tak jak pisałem tutaj potrzebuje pomocy przy oględzinach

oferta
to jest jeden z motocykli ale ich tam jest więcej więc wolałbym podjechać z kimś i wybrać ten w miarę dobry
wiem na co mam zwracać uwagę ale głównie chodzi mi np o prace silnika (dźwięk) i inne rzeczy ktoś kto jest już użytkownikiem tego typu motocykla i zna jego sekrety szybciej wyłapie jakieś mankamenty niż ja :)
wydaje mi się że ktoś już z tego forum kupował motocykl do tego gościa i nie narzekał ale mogę sie mylić
Z góry dziękuje.
:witch:

Obrazek CBF 1000 ABS
:wings:

Obrazek CBF 600 N
:wings: :bag:
Avatar użytkownika
8Pinki3
Użytkownik
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pn sie 27, 2012 4:58 pm
Wiek: 41
Motocykl: CBF 1000 ABS 10'
W siodle: <100 kkm

Re: Pomoc oględziny

Postprzez Turos » Pn sty 07, 2013 8:40 pm

heh ja tam kupowałem swoje moto, za podobne pieniądze. Widzę, że te lepiej utrzymane niż moja poobijana. Generalnie ramy proste silniki zdrowe (u mnie podczas regulacji tylko jeden z zaworów wymagał lekkiej regulacji), reszta to kosmetyka. A za tą cenę pewnie będzie trzeba zrobić zawias, bo u mnie ciekło i opony do wymiany. Są to motocykle sprowadzone z Anglii po kurierce. Jedne lepiej drugiej gorzej wyglądają, ale jeżdżą prosto.Minus taki, że długo czekałem na fakturę od gościa.
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Pomoc oględziny

Postprzez Nevman » Pn sty 07, 2013 9:22 pm

Jak po kurierce to pewnie jezdzily po Londynie a moto nie maja w Londynie latwego zycia ;)
Plusem jest to, ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze byly dobrze serwisowane w autoryzowanych punktach.
...And the Road Becomes My Bride...
Nevman
Znawca
 
Posty: 457
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 10:26 am
Lokalizacja: UK
Imię: Marcin
Motocykl: CBF1000A-6
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości