[CBF600] Prośba o weryfikację

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Pn sty 28, 2013 10:48 am

jak nie urok, to ...

widać, nie może być za łatwo... 700 - 800 zł dokładać do tego za samą lampę mija się z celem. a już myślałem, że znalazłem idealną sztukę. Z drugiej strony, tyle osób ma angliki i jeżdżą. Byle pierwszy przegląd przejść. Lampę z czasem pewnie bym wymienił, a może i z ceny starguję, jak się uczepię tej lampy ;)
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez yossarian » Pn sty 28, 2013 10:59 am

Ja tylko wspomnę że jeżeli oczekujemy od zapuszkowanych użytkowników dróg że będą sie przejmowac naszym bezpieczeństwem, to my powinniśmy w równym stopniu przejmować sie ich bezpieczeństwem. Mało rzeczy tak przeszkadza jak oślepianie światłami przez innych użyszkodników dróg.

Nie wspominając o tym że taki oślepiony puszkarz ma zaburzoną ocenę odległości, co na nasze własne bezpieczeństwo też dobrze nie wpływa...
yossarian
Użytkownik
 
Posty: 92
Dołączył(a): So cze 16, 2012 9:47 pm
Lokalizacja: Kończyce pod Krakowem
Wiek: 41
Imię: Jasiek
Motocykl: CBF600N
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Pn sty 28, 2013 11:03 am

jasne... oczywiście, że lamp nie zostawię w takim stanie w jakim są. Opuszczę lewą stronę a podniosę prawą. Główne pytanie, to czy regulacja w lamapch pozwoli to wykonać w takim zakresie by przejść przegląd. A z czasem kupić normalną lampę w wersji EU i nie martwić się o przeglądy i policję
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Turos » Pn sty 28, 2013 11:19 am

Sporo wieczorami jeździłem i raz tylko ktoś z naprzeciwka mi mignął długimi... bo stał patrol policji a widział, że wyprzedzałem auta po kolei ;)
Pytałem znajomych czy świecę im mocno w lusterko lewe, nie zauważyli póki ich nie spytałem, i mówili, że może ciut mocniej świeci. Także na dwoje babka wróżyła.
Na pewno masz kogoś znajomego, kto załatwi przegląd. Taka symetryczna lampa nie wpływa IMO na bezpieczeństwo skoro inni tego nie widzieli nawet.
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Wt sty 29, 2013 3:35 pm

no i się okazało, że przebieg jest też w milach. nie przeliczyli... czyli mnożąc razy 1,6 to daje 88000 km przejechanych. w sumie to chyba nawet dobrze, bo raczej nie jest cofany... z drugiej to chyba sporo...

no ale doliczając tę lampę angielską i tę wpadkę w przeliczaniu, jest na czym cenę zbijać. to trzymajcie kciuki, żeby nic przy oględzinach dodatkowego nie wylazło i dało się stargować odrobinę :P
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Tiarus » Wt sty 29, 2013 3:54 pm

Postman napisał(a):no i się okazało, że przebieg jest też w milach. nie przeliczyli...


Powiedziałabym, że klasyk. :dusgust:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Wt sty 29, 2013 4:46 pm

aż nie chce mi się wierzyć w tak wysoki przebieg, że go nie cofnęli :P trochę nie ukrywam się wystraszyłem tej liczby. z drugiej strony pewnie większość CBFek w sprzedaży komisowej ma tyle natrzaskane, tyle że jak cofnięty to się człowiek nie zastanawia nad tym ;)
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez wojciechu15 » Wt sty 29, 2013 9:46 pm

Nie będę mówił już na temat moto, bo co było do powiedzenia zostało powiedziane, ale jeżeli chodzi o sprzedającego to słyszałem o nim parę dobrych rzeczy.
Znajomy od niego kupował motocykl, to duża firma, ma kilkadziesiąt jak nie ponad setkę motocykli na stanie i z tego co mówił znajomy który tam był to na ogół nie picują motocykli - jak któryś był po szlifie to był jako taki sprzedawany, jak owiewka pęknięta to pęknięta - ogólnie rzecz biorąc z tego co mówił sprzedają motocykle w stanie w jakim są, a nie "nowsze niż z salonu"

Najprawdopodobniej dlatego właśnie nie była skręcona, a jej stan jest raczej oryginalny i nie było w niej nic "gmerane"
Avatar użytkownika
wojciechu15
Znawca
 
Posty: 372
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2012 1:29 pm
Lokalizacja: Gostyń
Wiek: 31
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF 1000 A8
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Cz sty 31, 2013 8:07 pm

kupiony :clap:
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez raphi » Cz sty 31, 2013 8:41 pm

Postman napisał(a):kupiony :clap:

Kibicowałem! Gratuluję! :thumbsup:
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości