[CBF600] Prośba o weryfikację

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

[CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Wt sty 15, 2013 3:08 pm

Witajcie,

Przymierzam się do zakupu 600'tki z rocznika 2004/2005. Czytając m.in Wasze wypowiedzi zdecydowałem się na wersję z ABS'em, jednak nie jest to aż tak konieczny wymóg. Jako że nie mam możliwości jechać do każdego motocykla niestety, to wybrałem po 3 wersje z ABS i bez, które są w zasięgu moim - zarówno finansowym, jak i dojazdowym.

Stąd wielka prośba do Was forumowiczów, o rzucenie fachowym okiem na ogłoszenia i nakierowanie, który z nich, wygląda w miarę sensownie :)


http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-600-hon ... 95756.html

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-abs-rat ... 95211.html

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-abs-M3432749.html

bez ABS:

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-cbf600- ... 00414.html

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-s-2004r-M3478532.html

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-M3259780.html
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Kowal » Wt sty 15, 2013 6:59 pm

hej.no bracie bedziesz mial dylemat straszny..... :helpsmilie:
wszystkie to motory sprowadzane ze swiata a glownie z francji :question:
znam firme od tej cbf-ki z warszawy na polczynskiej i moge Ci powiedziec ze firm lepiej unikac i komisow i handlarzynów zasmarkanych,bo wiekszosc tych motorow to niestety podklepane i malowane moze nie wraki alemoto po ciezkiej pracy albo w kurjerce ale to glownie cbf 500 albo po malych i duzych kraksach.wiem co mowie bo zjezdzilem polske za swoim motorem i z doswiadczenia i rozczarowania jakie mnie spotykalo wiem ze jak kupowac u nas w kraju to masz dwa nie trzy wyjscia. :wallbash:
-albo nowy-
-albo szukac moto od wlasciciela motocyklisty ktory bryka sprzetem i o niego dba
-albo szukac takiego ktory byl po slizgu badz kraksie i jesli masz czas talent cierpliwosc i kase to go sobie zrobic jak BÓG przykazal bo twoje dupsko bedzie jezdzilo na tym co sobie kupisz badz wyszykujesz.
ja wybralem trzecie wyjscie :smoke:
powoli go skladam i czekam na wiosne. :thumbup:

nie chce Cie straszyc ale uprzedzam o realjach naszego kraju i ludziach.zycze wytrwalosci i polecam poszukac w zacnym grono urzytkowników cbf-ów bo kilka ogloszen widzialem. :moto:
Avatar użytkownika
Kowal
Znawca
 
Posty: 339
Dołączył(a): Pn lis 26, 2012 12:10 pm
Lokalizacja: Brwinów pod Wawą.
Wiek: 42
Imię: marcin
Motocykl: cbf 600n 08r
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Nevman » Wt sty 15, 2013 10:42 pm

Ja tylko napomkne ze ta druga ma fajne siedzisko!
...And the Road Becomes My Bride...
Nevman
Znawca
 
Posty: 457
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 10:26 am
Lokalizacja: UK
Imię: Marcin
Motocykl: CBF1000A-6
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Malenstfo » Śr sty 16, 2013 12:05 am

Można też poszukać ogłoszeń np. z salonów motocyklowych (a dokładnie komisów przysalonowych) często tam zostawiają motocykle ich stali klienci w rozliczeniu, motocykle tam serwisowane i pełną historią oracz często gwarancją. Są droższe od rynkowych z Francji czy GB ale dobrze wyposażone i spore szansa na wyrwanie dobrego sprzęta :)
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez dzik » Śr sty 16, 2013 7:20 am

miałem kiedyś okazję oglądać cbf w motosky (ostatni link)
niestety wyglądała zupełnie inaczej niż na fotach, była nieźle zmęczona.
ale tu z przebiegiem to już nieźle popłynęli
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Krycha246 » Śr sty 16, 2013 12:37 pm

dzik napisał(a):miałem kiedyś okazję oglądać cbf w motosky (ostatni link)
niestety wyglądała zupełnie inaczej niż na fotach, była nieźle zmęczona.
ale tu z przebiegiem to już nieźle popłynęli



hej,
tą sztukę z Moto Sky (oststnią) oglądałem osobiście z 10 miesiecy temu :) silnik dopieszczony i wyglada jak by faktycznie tylko 16kkm przejechał ale.... ale koła, opony napęd i cała reszta wygląda jak by nie było od tego "kompletu". zrobiłem zdjęcia osobno: przedniego koła, tylnego iosobno silnik. nikt kto widział te zdjecia nie chciał mi uwieżyć ze te zdjęcia przedstawiają jeden motor. mozna dyskutować: że silnik został wymieniony - tylko po co ktoś wymieniał silnik, że był garażonany pod chmórką - ale silnik był osłaniany pierzynką?. mi tą sztukę odradzono - bo jak była by okej to by jej już nie było :)

pozdro i powodzenia w szukaniu.
Krycha246
Avatar użytkownika
Krycha246
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): Wt gru 11, 2012 11:17 am
Imię: Krystian
Motocykl: Wymarzony CBF600s

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Turos » Śr sty 16, 2013 1:35 pm

http://allegro.pl/honda-cbf-600-abs-200 ... 90625.html
nie moja, ale może Cię taka zainteresuje :) wygląda w porządku i nie jest od handlarza/komisu
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7616
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » Śr sty 16, 2013 6:08 pm

to żeście Panowie mnie pocieszyli... niestety strasznie ciężko o ogłoszenia prywatne, a często i handlarz wystawia ogłoszenie, by wyglądało jak osoba prywatna... może uda mi się załatwić mechanika, który pojedzie ze mną na oględziny, no ale muszę mieć już wybrane ze 2 - 3 sztuki...

z moto sky daję sobie w takim razie spokój i pewnie pojadę oglądać najtańszą z ABS'em ;)


turos napisał(a):http://allegro.pl/honda-cbf-600-abs-2006-super-stan-szczecin-i2945890625.html
nie moja, ale może Cię taka zainteresuje :) wygląda w porządku i nie jest od handlarza/komisu


fajna sztuka, patrzyłem na nią, ale niestety wykracza poza mój budżet, którego niestety nie rozciągnę, jeśli chcę jeszcze w jakiś sensowny kask i ciuchy się zaopatrzyć :confused: poza tym to jakieś 500 km ode mnie. ciut za daleko do szczecina z płocka :P
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez rupert » Śr sty 16, 2013 6:35 pm

Ja tam uważam, że można brać od kogokolwiek, tylko czujność i podejrzenia wobec handlarzy większe. Nie raz sprzedawane moto z forum, powracało u handlarza ze sporą cofką licznika.
Jedna rada co do cen. Super atrakcyjna oferta, to tylko od prywaciaka, którego życie przycisnęło, albo coś mu się pomieszało. Handlarzom się aż tak nie śpieszy, a zarobić muszą.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Prośba o weryfikację

Postprzez Tiarus » Śr sty 16, 2013 8:39 pm

Postman napisał(a): fajna sztuka, patrzyłem na nią, ale niestety wykracza poza mój budżet, którego niestety nie rozciągnę, jeśli chcę jeszcze w jakiś sensowny kask i ciuchy się zaopatrzyć :confused: poza tym to jakieś 500 km ode mnie. ciut za daleko do szczecina z płocka :P


Na kask i ciuchy polecam poszukiwania w 24mx.
Zima to dobry moment na takie zakupy :)
Podpowiem, że przecenione rzeczy są nie tylko w dziale "wyprzedaż" jeśli np. szukasz kasku, to dział "kaski" ma kilka przecenionych modeli więcej :)
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Następna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości