[CBF600] Prośba o weryfikację

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » So lut 02, 2013 12:11 pm

a widział ktoś tę sztukę? stoi pod Warszawą w Podkowie Leśnej.

Firma MOTONITA od lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości bezwypadkowych motocykli używanych. Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór tylko i wyłącznie sprawdzonych pojazdów, które sprzedajemy z gwarancją potwierdzającą ich bardzo dobrą kondycję.
Oto nasza najświeższa oferta - Honda CBF600N z roku 2005.

Teraz w nowej, niższej cenie 11999 zamiast 13200zł.

Stan techniczny i wizualny - bardzo dobry.

Na wyposażeniu kufer centralny i szyba.

Na motocykl udzielamy 6 miesięcy kompleksowej gwarancji. Możliwość przedłużenia gwarancji do 1 roku.

Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Aydaho » N lut 03, 2013 3:44 pm

Firma ok - dwoch kumpli kupilo u nich juz trzy motory i wszystko jak najbardziej OK !
Avatar użytkownika
Aydaho
Użytkownik
 
Posty: 173
Dołączył(a): Pn wrz 03, 2012 6:10 am
Lokalizacja: W-wa
Wiek: 46
Imię: Adam
Motocykl: CBF 600 SA '12
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » N lut 03, 2013 4:15 pm

też właśnie czytałem o nich pozytywne opinie.

Znalazłem też na południu Polski zadbanego nakeda od motocyklisty. Po dużych serwisach, regulacjach itp... doinwestowana. 25k przebiegu.

Ta sama cena... rocznik 2005, pierwsza rejestracja 2007. 2 sezony w Polsce. ale cholera 400 km w jedną stronę trzeba by jechać, co generuje dodatkowo koszty i problem z transportem. Bo z moim doświadczeniem i przy takiej pogodzie nie przyjadę na kołach ;)

Z drugiej kupując z komisu od razu pakować trzeba w przegląd itp...


Warto po nią tyle km robić?
http://otomoto.pl/honda-cbf-pc38-M3490804.html
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez Postman » N lut 03, 2013 7:28 pm

nie mogę edytować posta niestety...

namierzyłem właściciela tej CBF'ki z ostaniego linka- właściciel jest tutaj na forum - nick Owiec
i teraz pytanie. widział może ktoś tę maszynkę na żywo, wie coś o niej? może polecić? bądź za jakąś opłatą sprawdziłby co i jak pod Krakowem? :smoke:


Kod: Zaznacz cały
Sprzedam:
HONDA CBF 600N rocznik 2005 (pierwsza rejestracja 2007r)
Motocykl używany jestem jego pierwszym właścicielem w kraju i drugim w ogóle. Jeździłem dwa sezony w tym czasie nakręciłem ok 15 tysięcy km. Regularnie serwisowany tak jak nakazuje książka serwisowa. Moto sprowadziłem osobiście z Belgii z przebiegiem 10500 km obecnie 25tys i ręczę, że jest autentyczny jeśli ktoś się zna może to sprawdzić zresztą stan moto mówi sam za siebie. Dbałem zawsze jak mogłem najlepiej o jego stan techniczny. Motocykl zawsze utrzymywany w czystości i konserwowany. Garażowany na stojakach i pod pokrowcem. Wciąż oryginalny akumulator YUASA i zestaw narzędziowy HONDY w zadupku. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić wszystko jest zrobione tak jak być powinno jedyną rzeczą do wymiany jest opona tylna, przód wytrzyma jeszcze z 5tys. Obecne gumy to Pirelli Diablo założone prze zemnie zaraz po zakupie. Stare gumy montowane na pierwszy montaż też gdzieś mam. Nie napiszę, że moto jest w stanie idealnym bo żadne używane sprzęty w takim stanie nie są! Miałem na nim przygodę która zostawiła widoczne ale powierzchowne ślady wszystko widoczne na zdjęciach, była to gleba podczas ruszanie ze skrzyżowania w chłodny i deszczowy dzień, motocykl po prostu wyjechał mi spod d... wiadomo czego. Lakier jest w bardzo dobrym stanie, lagi nie mają najmniejszych wrzerów, nie ma ognisk korozji itp...
Wszystko co było robione przy tym moto jest udokumentowane w postaci rachunków i/lub zdjęć. Serwis zrobiony został w Krakowie z którego także są zdjęcia lecz w posiadaniu mechanika można to sprawdzić.
Motocykl kupujesz od motocyklisty i mam nadzieję, że trafi w dobre ręce bo to świetny i przyjazny sprzęt, łatwy w prowadzeniu i bardzo dobry do turystyki bez zaglądanie do silnika przez kolejne 24 tys km.
Jeśli będziesz zainteresowany\a to pewnie się dogadamy, cena podlega negocjacji.

VIN: ZDCPC38E05F050599

Na końcu tego sezonu i jakieś 4-msc temu zrobiłem duży serwis który zawierał ( przegląd + napęd 1400zł ):
- regulacja gaźników
- regulacja luzów zaworowych ( nie było czego regulować :) )
- wymiana wszystkich świec
- wymiana oleju MOTUL 5100 + filtr
- wymiana napędu DID 525VX zębatki SUNSTAR ( stary do wglądu ) czyszczenie i smarowanie łożysk tylnego koła
- wymiana klocków hamulcowych z przodu EBC HH przy okazji zrobiłem przegląd zacisków- czyszczenie i smarowanie, tył starczy jeszcze na bardzo długo.

W ciągu sezonu wymieniłem także:
- filtr powietrza ( stary do wglądu )
- płyn hamulcowy
- olej w lagach

Zamontowane części akcesoryjne o wartości ponad 2tyś zł:
- aluminiowe klamki regulowane i łamane ( oryginalne dodaję )
- lusterka ( oryginalne dodaję nie ma ich na zdjęciach bo zapomniałem o nich :) )
- crasch pady womet-tech
- gmole GIVI
- stelaż pod kufer centralny + płyta GIVI ( oryginalne śruby dodaję )
- przewody w stalowym oplocie GOODRIDGE ( oryginalne dodaję )
- gniazdo 12V
- przedłużenie błotnika przedniego koła
- przeźroczyste soczewki wszystkich kierunków + żarówki + uszczelki - części oryginalne HONDY! ( oryginalne soczewki dodaję)
- owiewka PUIG którą zdemontowałem ( widoczna na zdjęciu )


pełna galeria zdjęć tutaj http://otomoto.pl/honda-cbf-pc38-M3490804.html

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez godsend » N lut 03, 2013 8:10 pm

Postman napisał(a):a widział ktoś tę sztukę? stoi pod Warszawą w Podkowie Leśnej.

Firma MOTONITA od lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości bezwypadkowych motocykli używanych. Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór tylko i wyłącznie sprawdzonych pojazdów, które sprzedajemy z gwarancją potwierdzającą ich bardzo dobrą kondycję.
Oto nasza najświeższa oferta - Honda CBF600N z roku 2005.

Teraz w nowej, niższej cenie 11999 zamiast 13200zł.

Stan techniczny i wizualny - bardzo dobry.

Na wyposażeniu kufer centralny i szyba.

Na motocykl udzielamy 6 miesięcy kompleksowej gwarancji. Możliwość przedłużenia gwarancji do 1 roku.

Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.



Ja ją widziałem, bodajże w listopadzie ubiegłego roku.
Poprosiłem o odpalenie - bez problemów.
Ma małe wgniecenie na baku, ale to drobiazg. Ponadto jest kilka małych otarć.
O ile dobrze pamiętam kończy sie tarcza i klocki z przodu.
Generalnie stan nie jest zły.
Avatar użytkownika
godsend
Użytkownik
 
Posty: 36
Dołączył(a): N gru 02, 2012 6:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Adam
Motocykl: CBF600N '08
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF600] Prośba o weryfikację

Postprzez zbyhu » Wt lut 05, 2013 7:00 am

Postman założył nowy wątek, więc ten zamykam.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron