Felga przednia CBF600s ABS - przykra w skutkach weryfikacja

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez Misiek » Pn sty 21, 2013 10:09 pm

Fajnie. A ja tylko w tym sezonie zrobiłem prawie 40 000km, z czego połowa to jednorazowy wypad. I jakoś nie mam potrzeby się tym chwalić na forach.
Misiek
Użytkownik
 
Posty: 46
Dołączył(a): Wt sty 08, 2013 7:03 pm
W siodle: 200-300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez tajland » Pn sty 21, 2013 10:24 pm

A ja zawsze myślałem,że forum po to jest,aby się pochwalić,pożalić,podzielić wiedzą lub czegoś samemu się dowiedzieć. A przy tym wszystkim poznać ciekawych ludzi.Przynajmniej mi do tego służy. A niektórym może służyć do załatwienia interesów. Wycofuje się z dyskusji bo zmierza do niczego.
tajland
 

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez raphi » Pn sty 21, 2013 10:27 pm

Misiek, jesteś handlarzem, to oczywiste. Osobiście mam gdzieś to czym sie zajmujesz pod warunkiem, że nie czynisz tym nikomu szkody. Ciężko stwierdzić czytając Twoje posty... nie chcemy i nie pozwolimy ze zbyhem na to, by to forum było platformą dla podejrzanej działalności. A taką wydaje nam się właśnie działalność dawiga. Jeśli tak nie jest, ma szanse nas do tego przekonać. To samo dotyczy każdego innego "handlarza" na tym forum (w tym Ciebie). Dla każdego są tu drzwi otwarte, ale niech nikt sobie nie myśli że będzie tu uprawiał bazar części zamiennych do pudrowania trupów na handel. Tyle w temacie.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez Misiek » Pn sty 21, 2013 11:18 pm

Raphi, jesteś żałosny, to oczywiste. Nie jestem handlarzem, po prostu mnie śmieszy wasze durne gadanie na temat min, ulepów, handlarzy itp. Gdybym tak było, pewnie nie marnował bym czasu na czytanie wypocin jakichś trolli internetowych. Sposób w jaki piszesz pokazuje tylko, że masz rozum 15 latka.

Za niniejszy post Użytkownik otrzymał ostrzeżenie.
Misiek
Użytkownik
 
Posty: 46
Dołączył(a): Wt sty 08, 2013 7:03 pm
W siodle: 200-300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez raphi » Pn sty 21, 2013 11:33 pm

Misiek napisał(a):Raphi, jesteś żałosny, to oczywiste. Nie jestem handlarzem, po prostu mnie śmieszy wasze durne gadanie na temat min, ulepów, handlarzy itp. Gdybym tak było, pewnie nie marnował bym czasu na czytanie wypocin jakichś trolli internetowych. Sposób w jaki piszesz pokazuje tylko, że masz rozum 15 latka.

Ciekawe czy te 40 kkm zrobiłeś na tej swojej hondzie co to ją sprzedajesz z przebiegiem 20 kkm :lol:
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez Misiek » Pn sty 21, 2013 11:40 pm

No i niestety nie zabłysnąłeś znów intelektem. Na CBF-ie zrobiłem niecałe 10 tys. km, głównie na dojazdy na uczelnię i do pracy. Być może nie zauważyłeś, że nie jest zupełnie przystosowana do podróżowania...
Misiek
Użytkownik
 
Posty: 46
Dołączył(a): Wt sty 08, 2013 7:03 pm
W siodle: 200-300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez rupert » Wt sty 22, 2013 12:22 am

Misiek napisał(a):Krótko mówiąc robią wszystko, żeby klient dostał to co chce. Nie oszukujmy się, każdy z nas chce motocykl z małym przebiegiem, bezwypadkowy itp itd. Znajdź kupującego, co nie będzie kręcił nosem na 100 000km przebiegu lub wypadkową historię, mimo profesjonalnej naprawy. Wtedy handlarze odzyskają wiarę w kupujących.

No chyba żartujesz. Ludzi interesuje stan, ale często się sugerują przebiegiem. Cofanie liczników to oszustwo i tego się trzymają handlarze. Może znajdzie się garstka uczciwych, ale większość kombinuje.

Nie obrażaj tu ludzi. Jesteś nowy i anonimowy, a część z nas nie. A trolowaniem to Ty błyszczysz :hammer:

Czy przypadkiem ten cytat nie odnosi się bezpośrednio do motocykla, który chcesz sprzedać? Jak niby 2008 (rej 2009) przy Twoich przelotach zrobił jedynie 20kkm?
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez zbyhu » Wt sty 22, 2013 12:33 am

Misiek napisał(a):Raphi, jesteś żałosny, to oczywiste. Nie jestem handlarzem, po prostu mnie śmieszy wasze durne gadanie na temat min, ulepów, handlarzy itp. Gdybym tak było, pewnie nie marnował bym czasu na czytanie wypocin jakichś trolli internetowych. Sposób w jaki piszesz pokazuje tylko, że masz rozum 15 latka.


Możemy się nie zgadzać i mieć różne zdanie na dany temat, ale obrażać się nie będziemy.
Domeną ludzi inteligentnych jest wymiana argumentów, nie inwektyw.
Zatem pierwsza "nagroda" przyznana.
Proszę o ostudzenie atmosfery.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7387
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez Misiek » Wt sty 22, 2013 7:32 am

rupert napisał(a):No chyba żartujesz. Ludzi interesuje stan, ale często się sugerują przebiegiem. Cofanie liczników to oszustwo i tego się trzymają handlarze. Może znajdzie się garstka uczciwych, ale większość kombinuje.

Nie obrażaj tu ludzi. Jesteś nowy i anonimowy, a część z nas nie. A trolowaniem to Ty błyszczysz :hammer:

Czy przypadkiem ten cytat nie odnosi się bezpośrednio do motocykla, który chcesz sprzedać? Jak niby 2008 (rej 2009) przy Twoich przelotach zrobił jedynie 20kkm?


Oczywiście, że to oszustwo, nie twierdzę inaczej. Tyle, że w pewnym stopniu ta sytuacja spowodowana jest oczekiwaniami klienteli.

Przepraszam bardzo, a jakim prawem raphiemu wolno pisać z taką oczywistością, że jestem handlarzem, skoro wcale mnie nie zna? Mnie też to obraża na przykład.

Nie bardzo widzę związek cbf-a z moimi przelotami. Naprawdę myślisz, że kupiłem CBF-a w nakedzie, żeby robić 40 000km rocznie, do tego bez żadnej szyby, kufrów i innych turystycznych dodatków? No nie żartuj, zresztą wcześniej już to wyjaśniłem, chyba nie doczytałeś.

zbyhu napisał(a):
Misiek napisał(a):Raphi, jesteś żałosny, to oczywiste. Nie jestem handlarzem, po prostu mnie śmieszy wasze durne gadanie na temat min, ulepów, handlarzy itp. Gdybym tak było, pewnie nie marnował bym czasu na czytanie wypocin jakichś trolli internetowych. Sposób w jaki piszesz pokazuje tylko, że masz rozum 15 latka.


Możemy się nie zgadzać i mieć różne zdanie na dany temat, ale obrażać się nie będziemy.
Domeną ludzi inteligentnych jest wymiana argumentów, nie inwektyw.
Zatem pierwsza "nagroda" przyznana.
Proszę o ostudzenie atmosfery.


W takim razie ostrzeżenie dla raphi też się należy, za obrażanie mnie. No chyba, że u was taka demokracja, że są równi i równiejsi, a Ci którzy mają inne zdanie od adminów, wylatują :/
Misiek
Użytkownik
 
Posty: 46
Dołączył(a): Wt sty 08, 2013 7:03 pm
W siodle: 200-300 kkm

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Postprzez Turos » Wt sty 22, 2013 7:37 am

Tyle, że jest na to przyzwolenie handlarzy. Gdyby tego nie było ludzie nie przyzwyczaili się do niższych cen i promocji i przebiegów 160.000km w 20 letni aucie z Niemiec. No ale to, że ktoś cofa liczniki i lepi utopione spalonki z gliny to nie jego wina. I nie jego wina, że pisze BEZWYPADEK 100% OD PEDANTA DLA KONESERA JEDYNY TAKI. Oszustwo to oszustwo. Nie ma na to wytłumaczenia. Jak dla mnie za każdy cofnięty kilometr oszuści powinni płacić 10zł. Ciekawe wtedy ile by cofali liczniki...

Misiek o co Ty się w ogóle bijesz? O dobrą opinię dla cofających liczniki mechaników Gumiaka i Cytryna co potrafią spawać kilka aut do kupy? Bo dobry produkt sam się obroni i nie musisz robić za adwokata sprawdzonych handlarzy (chociaż w Polsce słowo to nabrało raczej negatywnego znaczenia)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7621
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości