Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 1:34 pm

Misiek, napiszę wprost: skocz ze swojego ego na swoje możliwości i w ten sposób zakończ swoją pełną żalu do całego świata obecność na tym forum ku ogólnej uldze tutejszego gremium. Może będzie nam nudniej, ale przeżyjemy bez tej wątpliwej jakości rozrywki.
Nie będę polemizował z człowiekiem, który merytoryczne argumenty zastępuje obrażaniem innych.

A w kwestii formalnej proszę Sz. Administrację Forum o reakcję na powtarzające się próby obrażanie adwersarzy przez tego użytkownika.

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 2:05 pm

Świetne! Wyborne! Zaczytałem się!
To jest przypadek z takich:
-zlejesz gościa ciepłym moczem,a on powie,że ciepły deszcz pada.
W dyskusję się nie włączam :smoke:

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 2:20 pm

Misiek odpocznie sobie od pisania za obrażanie użytkowników.

Ale dodam jeszcze jedno.
Misiek/Dono - chciałeś dowodu, no to masz:
viewtopic.php?f=8&t=2380
Tylko dla jednej osoby (pewnie sam zagłosowałeś :D) na 34, które oddały głos, motocykl naprawiany jest równorzędny i tyle samo wart co bezwypadkowa używka w stanie fabrycznym.

Także statystycznie aż 97% osób nie zgadza się z Tobą, że motocykl naprawiony jest tyle samo wart co bezwypadkowy. Wszystkie te osoby poczułyby się oszukane, gdyby kupili naprawiane moto bez wiedzy, że było po przygodzie.
Masz swoją odpowiedź. Oczywistą odpowiedź. Oczywistą dla wszystkich, tylko nie dla ludzi Twojego pokroju, którzy właśnie na przemilczaniu prawdy robią biznes.

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 2:44 pm

Obawiam się, że wróci szybko. Ale... srał go pies

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 2:49 pm

zbyhu napisał(a):Misiek odpocznie sobie od pisania za obrażanie użytkowników.


Juaaaa... no Zbyhu, ale ja (parafrazując Dyzia - się nie obraziłam). :lol: :lamo:

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 2:50 pm

rupert napisał(a):Obawiam się, że wróci szybko. Ale... srał go pies

Wiemy gdzie mieszka. Odwiedzimy go z zamiarem kupna bezwypadka "na szwagra":

Założę się o wszystko, że w twarz nie powiedziałby tego samego co tutaj na forum. To byłaby samobója...
Chociaż nie. Mógłby jednak strzelić sobie gola - ma załączoną chyba nieśmiertelność.

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 3:47 pm

Uojesu! Ale mnie temat ominal! Moze to i dobrze ze troll dostal bana, bo na poczatku ten serial byl smieszny a pod koniec juz zaczalem toczyc piane.
zbyhu napisał(a):(...)Także statystycznie aż 97% osób nie zgadza się z Tobą, że motocykl naprawiony jest tyle samo wart co bezwypadkowy. (...)

Mysle ze zle interpretujesz. Po prostu 97% nie ma racji i tak naprawde nie wiedza czego chca :pokey: :msn-wink:

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 3:50 pm

Jurek napisał(a):Świetne! Wyborne! Zaczytałem się!
To jest przypadek z takich:
-zlejesz gościa ciepłym moczem,a on powie,że ciepły deszcz pada.
W dyskusję się nie włączam :smoke:


Ja uwielbiam powiedzenie mojego kumpla.

"Gadaj z dupą to cię osra" :biggrin:

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 4:03 pm

Ja znam takie:
Nie polemizuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem wykorzysta swoje większe doświadczenie.

Ale było nie było - powiedzenie Twoje(go kumpla) jest z większym jajem :cool:

Re: Felga przednia CBF600s ABS

Śr sty 23, 2013 5:20 pm

Ewentualnie:
Nie kloc sie z idiota bo patrzacy z boku moga nie zauwazyc roznicy.
Zablokowany