Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 6:38 pm

No dobra... :crybaby:

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 7:19 pm

Kondzio, zaprosc Soye na zlot to popaczysz se:-P

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 7:32 pm

Nie ma na co paczeć! Powiedzcie mi proszę jakie opony mam kupić? W dziale CBF 500 wrzuciłam :question: ...

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 7:35 pm

Gratki Soya! Oby wiernie służył!
I koniecznie się pochwal fotami Maszyny!

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 8:36 pm

Soya napisał(a):Nie ma na co paczeć! Powiedzcie mi proszę jakie opony mam kupić? W dziale CBF 500 wrzuciłam :question: ...

No wlasnie nie ma co paczec. Trza dzialac. Kawa, herbata? :naughty:

Jesli chodzi o gumy.... :naughty:

Ja polecam metzeler z6 za 800 pln mozna wyrwac. Na pincecie zrobilem 15tkm i jeszcze byly w zajebistym stanie. Ja polecam. Na suchym i mokrym 3maja elegancko. Tyl sie slabo zauwazalnie delikatnie zuzyl. Przod jak nowy.
Jesli chodzi o 3manie w winklach to naprawde daja rade. Ułęż i radom wytrzymaly. Slowacka 520tke i bieszczadzkie oraz mazurskie winkle tez daly rade.
Docenisz ta wypowiedz, tak przynajmniej sadze, po uwzglednieniu faktu iz sa to gumki ;) jednoskladnikowe :D
Jak dla mnie, zatem, bomba! :D

Dobra. Co z ta kawa/herbata :question:
:msn-wink:

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 8:42 pm

No właśnie też brałam pod uwagę z6. Byłeś w "Ułężowisku"? :thumbup:
Nie mam czasu na kawę, herbatę itd itp. Muszę się w pierwszej kolejności zająć motocyklem. Kawy napiję się później...

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 10:41 pm

Soya napisał(a):No właśnie też brałam pod uwagę z6. Byłeś w "Ułężowisku"? :thumbup:
Nie mam czasu na kawę, herbatę itd itp. Muszę się w pierwszej kolejności zająć motocyklem. Kawy napiję się później...

Kulikowisko daje rade :thumbup:
Ja tez nie mam czasu na plucie fusami ;) Motocykle i... motóry zawsze pierwszym torem :ricky: na kawe zawsze sie znajdzie chwila :naughty:
Wiosną planujemy wybrać się na kułężowanie. Jeśli dołączysz do mnie, Piotera, Taty i Córy Na Wydaniu, to pokażę Ci kilka dołków na których można przytrzeć szpilkę :ricky:

Ogarniaj motóra zatem bejbe :D

A co do z6... 15tkm używane po całym obwodzie..

Przód

Obrazek

Tyły

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano N lut 17, 2013 11:17 pm przez konjo8ds, łącznie edytowano 3 razy

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 11:06 pm

Ogarnę "bejbe" :nono:
A na kułężowanie wybieram się jakoś w czerwcu.

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 11:24 pm

Okej bejbe. Może być czerwiec. Byle druga połowa ;) Bez spinki :D

Z6 spoko oponki. Dają radę. A przy tej masie (motocykla) szybko nie powinny się zużyć. No chyba że preferujesz jazdę a'la Wojtek..
:smoke: :msn-wink:

Re: [CBF500] Proszę o ocenę

N lut 17, 2013 11:30 pm

Jeszcze dunlop roadsmart - tylko nie wiem czy nie za daleko mierzę...
Zablokowany