[CBF600S] Kolejna do oceny

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

[CBF600S] Kolejna do oceny

Postprzez Postman » Pn lut 04, 2013 5:21 pm

Wybaczcie, że zakładam nowy wątek, ale w starym jest już tyle stron, że nie sposób się połapać ;)

chcę jechać obejrzeć tę sztukę


CBF 600 z 2006 roku produkcji. Data pierwszej rejestracji w Niemczech 16-02-2007, w Polsce 26-05-2008. Motocykl nie wymaga wkładu finansowego, posiada dodatki takie jak duży kufer na dwa kaski z kompletem uchwytów, crashpady, tłumik dorabiany na zamówienie, szybę z regulacja wysokości i ABS fabryczny, dwa fabryczne kluczyki i jeden dorabiany.


cena 11 tyś

Po rozmowie telefonicznej

Obecny właściciel zakładał ciężarki kierownicy
Ma malowane uchwyty pasażera - robił to obecny właściciel, bo były porysowane. chciał robić polerkę ogólnych zadrapań i szyby, ale olał, bo stwierdził, że sprzedaje.
Obcierki na baku - wyglądają jak od nakolanników
Trochę pionowych rys na szybie
Otarcia lusterek
Otarcie tyłu przy kanapie
Tłumik zmieniany w Polsce

Po mailu:

Zamieniliśmy się motocyklami 01-12-2012,mam umowy, zrobiłem jazdę próbna i tyle z mojego cieszenia się z niego. Najważniejsze dla mnie było to czy ABS chodzi, jest OK. Jakby nie działał to by oznaczało duże koszty. Dla mnie jest wszystko dobrze. Łańcuch jest w dobrej kondycji, nie jest wyciągnięty, w każdej pozycji koła tak samo się zachowuje, nie wisi i nie napręża się. Klient dbał o smarowanie. Tarcze idealne, bez rantu, klocki przód 75% tył 50%, opony wystarczą na cały sezon.


Obecny właściciel podobno dostał moto w rozliczeniu za swojego Triumpha, stoi u niego od końca sezonu, bo nie wiedizał co sobie zostawić, bo ma jeszcze SV.

Poprzedni właściciel serwisował u niego tę sztukę, wiedział o motocyklach tyle co ja i przyjeżdżał ponoć z każdą pierdołą. Robił głównie wymiany płynów i naciągi łańcucha - bo niewiele przy takim przebiegu było do roboty. I pytanie czy faktycznie jest taki przebieg.

jest to mechanik mający serwis "po godzinach", wcześniej pracował w serwisie BMW / Triumph

Co myślicie?

I jeszcze pytanie. Myślicie, że warto się tułać po ASO? Czy wystarczy pojechać z "wypożyczonym" mechanikiem?


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Postman
Użytkownik
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt sty 15, 2013 2:35 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 40
Motocykl: wkrótce CBF 600
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF 600 S] Kolejna do oceny

Postprzez zbyhu » Wt lut 05, 2013 6:33 am

O w mordę, nie wiem jakiego fikołka moto musi zrobić, aby tak zarysować przełącznik świateł :eek:
Wypełnienie zegarów nie do końca na środku jest, więc stelaż czachy może być po prostowaniu, lub przy jakimś szlifie lekko zeza dostał.
Przednia opona to pamięta chyba wrzesień 1939 roku.

Bardzo źle to nie wygląda, ale byłbym bardzo podejrzliwy przy oględzinach i ryj wsadził wszędzie, aby się przekonać, jak duże przygody moto przeszło. Bo jakieś przeszło na pewno.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: [CBF 600 S] Kolejna do oceny

Postprzez konjo8ds » Wt lut 05, 2013 7:18 am

tylna opona też do wymiany - wydaje mi się, że wyłażą z niej stalowe frędzle ;) przednia łysa zupełnie. i to wszystko w prawie 17tkm :biggrin:
tylna tarcza jakby rant miała, ale to może być kwestia kiepskiej jakości fotografii

szedł lewym bokiem - co widać po gmolu. może kiera się zatrzymała na krawężniku jakimś i wtedy włącznik świateł porysowało? w ogłoszeniu oczywiście - bezwypadkowy.
może i szlif był niegroźny, ale szafa skręcona na pewno..
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5334
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: [CBF 600 S] Kolejna do oceny

Postprzez Kowal » Wt lut 05, 2013 7:57 am

o matko :eek: daj sobie spokój kolego.bo tylko sie zrazisz do dalszego szukania po ogledzinach takiego egzeplarza. :scared:
Avatar użytkownika
Kowal
Znawca
 
Posty: 339
Dołączył(a): Pn lis 26, 2012 12:10 pm
Lokalizacja: Brwinów pod Wawą.
Wiek: 42
Imię: marcin
Motocykl: cbf 600n 08r
W siodle: <100 kkm

Re: [CBF 600 S] Kolejna do oceny

Postprzez rupert » Wt lut 05, 2013 8:44 am

Jedyny plus, to że widać uszkodzenia.
Do obejrzenia, ale plastiki i części są drogie.
8kzł max bym dał. Zastanów się, czy warto pchać się w strupa, kosztorys naprawy by się przydał
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: [CBF 600 S] Kolejna do oceny

Postprzez dzik » Wt lut 05, 2013 9:03 am

11k za motocykl w takim stanie? :eek:

szczerze? ja bym nawet nie oglądał.
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: [CBF 600 S] Kolejna do oceny

Postprzez Przemkry » Wt lut 05, 2013 11:55 am

Kasa nie warta sprzęta
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości