[CBF 600S] Pomorskie/kujawsko pomorskie ogłoszenia do oceny

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: [CBF 600S] Pomorskie/kujawsko pomorskie ogłoszenia do o

Postprzez Dzej.Klops » So mar 02, 2013 9:00 pm

dg27 napisał(a):
Dzej.Klops napisał(a):
dg27 napisał(a):Ktoś już pisał w innym wątku, że jak sprzęt jest z Włoch i uczestniczy w niezłej kraksie to zabierają kluczyk...
Trza być czujnym :eek:
Jestem z Bydzi i też pilnie poszukuję sprzęta, jak coś z 1.2.3. obadasz to napisz


Tez tak slyszalem z tym kluczykiem ale widac nie ma reguly.
Moto z 1 linku sprawdzone i kupione. Nie bylo walone, rozebrane do golej ramy i nie ma sladow prostowania. silnik pieknie gra na wszystkie 4 gary. co prawda lekko malowana prawa owiewka, przetarty prawy ciezarek i manetka hamulca lekko wygieta wiec ewidetnie lezalo na parkingu ale to byly dobre argumenty do zbicia ceny. reszta bez zarzutu. Reszty ogloszen juz nie weryfikowalem. Moto stoi juz w garazu i czeka na rejestracje. Dzieki wszys
tkim za rady i sugestie. pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. Pozdro.

P.S. jak sie dowiem jak z tymi tablicami to dam znac.


Wielkie gratulacje i życzenia bezproblemowej oraz bezpiecznej jazdy!!! :moto:
Jeszcze pytanko, byłeś po moto z ludzikami z Tequila? Masz kogoś znającego się na rzeczy do polecenia?


Dzięki :msn-wink: .

Tequila to jakaś ściema, nie odbierali żadnego z telefonów (przez 2 dni dzwonilem), a adres to jakaś totalna wiocha (jechałem wg nawigacji i błądziłem po jakichś nieutwardzonych drogach aż mi się odechciało szukać). Udałem się do PWL Motyckle (dawne Japan Bikes). Mega pozytywne wrażenie. Polecam właściciela :thumbsup: .Pojechał ze mną do handlarza i na miejscu przejrzał moto. Gościu naprawdę zna się na rzeczy. Zresztą siedzi w branży od dawna. Poza tym na miejscu mają kupę sprzętu do diagnostyki, hamownie, laser do pomiaru geo ram itd. Polecam gościa w ciemno. Zresztą chłop już w życiu naprostował tyle motocykli że nic go pewnie nie zaskoczy.
Avatar użytkownika
Dzej.Klops
Użytkownik
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt lut 19, 2013 3:02 pm
Wiek: 38
Imię: Kuba
Motocykl: CBF 600S '04
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron