Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 3:36 pm

witam

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-idealna ... 26853.html co sądzicie o tym moto jak i o samym komisie MOTO-RAJ RZESZÓW, Byłem oglądałem, wszystko ładnie pełno PLACKA..hehe i wogóle.. ale czy moto 2005 roku, z kufrem + stelaże, plus turystyczna szyba może mieć tylko 20 tys km.. Może jakieś sugestie..

Ogólnie szukam ładnego CBF 600 z woj. Lubelskiego, Podkarpackiego, Mazowieckiego..

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 3:43 pm

Zerknij tu

A w ogóle, to mamy taki ładny dział - może tam też zajrzyj ;)

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 3:52 pm

dzięki,

a witał będę się jak kupię moto i będę miał się czym pochwalić, dzięki, Po lekturze tematu RZESZÓW odpada

Dzięki za link..pzdr

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 5:15 pm

blondyn1603 napisał(a):dzięki,

a witał będę się jak kupię moto i będę miał się czym pochwalić, dzięki, Po lekturze tematu RZESZÓW odpada

Dzięki za link..pzdr

Jak wchodzisz do sklepu to najpierw kupujesz a potem się witasz :eek: My robimy inaczej, najpierw kogoś witamy, a potem mu pomagamy :angry:

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 5:16 pm

Oj tam, oj tam.... Co kraj to obyczaj... :msn-wink:

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 5:23 pm

No tak, zresztą co tu wymagać, w końcu "blondyn...." :tongue:

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 6:14 pm

Blondyna poszukaj w domu.. ale luz.. oczekiwałem porady a nie czepiania za jakieś tam "witamy" hehehe jak dzieci...

Temat jak dla mnie zamknięty, dzięki za rzeczową i konkretną pomoc ..pzdr

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Pn mar 11, 2013 8:35 pm

blondyn1603 napisał(a):Blondyna poszukaj w domu.. ale luz.. oczekiwałem porady a nie czepiania za jakieś tam "witamy" hehehe jak dzieci...


Nie jak dzieci, tylko jak normalni ludzie.
Dyziak ma rację - jak się wchodzi gdzieś, to kulturalnie jest się przywitać. Nikt tu nie powiedział nic nadzwyczajnego.

Zresztą - skoro pomoc w możliwym zakresie otrzymałeś, to co Ci zależało napisać "Cześć"? :blink:

I nie wiem czy po takich komentarzach z Twojej strony będą chętni do dalszej pomocy :dry:

Re: CBF 600 porada, co sądzicie??

Wt mar 12, 2013 9:37 am

blondyn1603 napisał(a):Temat jak dla mnie zamknięty


As you wish.
Zablokowany