Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

[CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 12, 2013 10:59 am

Witam.
Tak rozglądam się z zaciekawieniem po allegro i innych stronkach z motocyklami i wpadłem na takie oto cudo

http://otomoto.pl/honda-cbf-600-2008-za ... 25885.html

Może ktoś już go oglądał i powie co nieco bo jakoś nie che mi się wierzyć że za tą cenę ktoś sprzedaje sprzęt z tego rocznika :blink: Za info będę wdzięczny. Pozdrawiam

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 12, 2013 2:39 pm

Po pierwsze bez ABS, po drugie "N", po trzecie wydaje mi się, że ma nieoryginalne manetki. Ja tam w takie okazje nie wierzę, a zwłaszcza, gdy moto sprowadzone. Trzeba by go było obejrzeć, ale są tu na forum spece od wstępnych opinii po zdjęciach, to niech się wypowiedzą.

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 12, 2013 6:45 pm

zastanawiające dla mnie jest to zdanie : "Mogę pomóc w załtwieniu dokumentów." czyli co, dokumentów nie ma?

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 12, 2013 9:13 pm

Pisałem do gościa, czy można motocykl sprawdzić w serwisie do dziś brak odpowiedzi

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 12, 2013 9:35 pm

marcel napisał(a):Pisałem do gościa, czy można motocykl sprawdzić w serwisie do dziś brak odpowiedzi

Czyli chyba należy dać sobie spokój z tym sprzętem :lol:

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 12, 2013 10:01 pm

Toż to sprowadzone na handel pewnie jest... skoro niezarejestrowane... Takie okazje nie istnieją IMO.

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Pn mar 18, 2013 8:42 am

Brak ciężarków kierownicy. I od 2007r ABS chyba już był w standardzie. Tylny wahacz jakoś dziwnie nie na miejscu naklejki i na osłonie łańcucha tez. Malowanie w tym roku tez chyba jest inne.

Re: [CBF600N] Warszawa, może ktoś już oglądał ??????

Wt mar 19, 2013 11:36 am

Z tego co wiem ABS nigdy nie był w standardzie. Nawet teraz na stronie Hondy są sprzęty z ABS i bez.
Zablokowany