Proszę o ocenę Honda CBF 600S

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Proszę o ocenę Honda CBF 600S

Postprzez blady2111 » Śr mar 27, 2013 5:05 pm

Witam was szanownych forumowiczów, forumowiczki :)
Bardzo was proszę o opinie na temat tego motocykla ewentualnie jeśli komuś się chce to może napisać czym sie sugerować przy kupnie motocykla.
Jestem nowy , w tej chwili zapisałem sie na prawko i planuje coś kupić. CB 500 badz troche mocniejsza, jak w ogloszeniu.


http://otomoto.pl/honda-cbf-600s-M35603 ... escription

Jeśli ktoś ma jakies info odnosnie tego motocykla bede ogromnie wdzieczny. Zamierzam sie wybrac i oko w oko sprawdzic jak faktycznie wyglada motor, mam bardzo blisko.

Dziekuje , pozdrawiam MArcin.
Avatar użytkownika
blady2111
Znawca
 
Posty: 365
Dołączył(a): Wt sie 21, 2012 5:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Imię: Marcin
Motocykl: T7
W siodle: <100 kkm

Re: Proszę o ocenę Honda CBF 600S

Postprzez rav143 » Śr mar 27, 2013 11:03 pm

Ogolnie to trzeba lepsze foty a nie takie z ukrada

Ale prawa strona wygąda ok pomijając otarcie na owiewce i wgniot na tłumiku, naklejka wyglada na oryginalną.

Pisze owiewka w kolorze nadwozia to cuż wymieniana była? Dziwnie napisane.

Lewej strony nie ma na zdj.

Kolektory na moje oko mogą sugerować ze przebieg ok. Trzeba na zywo oblukac lub miec bdb zdj.

Ogólnie jak obserwowałem kiedyś aukcje w niemczech to całego motoru nie kupisz taniej niż w polsce. Jedynie wchodzi w gre znajomośc jakiś niemców i sprzedaz po znajomości wtedy moto moze okazać sie dobrym interesem.
Przyszedł Pan i zobaczywszy pracę naszą był zadowolony, zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...
rav143
Użytkownik
 
Posty: 69
Dołączył(a): Śr sty 02, 2013 1:37 am
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 36
Imię: Rafał
Motocykl: ETZ150/*/DR650,CB500
W siodle: <100 kkm

Re: Proszę o ocenę Honda CBF 600S

Postprzez blady2111 » Cz mar 28, 2013 8:26 am

troszkę nadrabiam materiałb zgromadzony na forum i ogolnie w necie i musze przede wszystkim zapoznać się budową tego sprzętu tzn . gdzie orginalne naklejki jakie elementy , znaki szczególne. Sądzę że się umówie , pojadę sam obejrzę a jeśli nie bedę miał większych zastrzeżeń to wezmę funfla albo dwóch którzy znacznie wiecej wiedzą i zobaczymy co będzie. Faktycznie mało zdjęć i mało szczegółów ale nic. Tak czy inaczej dziekuje za opinię :)
Avatar użytkownika
blady2111
Znawca
 
Posty: 365
Dołączył(a): Wt sie 21, 2012 5:42 am
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 43
Imię: Marcin
Motocykl: T7
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości