Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

Honda CBF 600 S Prosba Opinia

Pn maja 13, 2013 7:39 am

Gosiu chce sie zamienic za moje moto yamahe xj z moja doplata 4tys. narazie dzwonilem pytalem co tak tanio to mowil ze moto jest troche poobijane, malowane z przodu .Podobno bylo troche nie szanowane i nie bylo dzwona itd. Prosze o porade , moze znacie moto,albo ktos ma blisko by obczail moto :eek:

http://allegro.pl/honda-cbf-600-s-horne ... 49890.html

Re: Honda CBF 600 S Prosba Opinia

Pn maja 13, 2013 7:47 am

napęd się kończy, licznik ameryka (?), tarcza z tyłu z innej parafii, opon praktycznie nie ma (zwłaszcza przedniej), manetki inne, wydech też nieoryginalny.
2007 to chyba już powinien być na wtrysku a nie na gaźnikach?

niech się wypowiedzą więksi niż ja znawcy, ale dla mnie to jakiś mega składak jest.

jak to mówią CCC

Re: Honda CBF 600 S Prosba Opinia

Pn maja 13, 2013 7:49 am

Dolicz do tego napęd, bo się kończy -jakieś pewnie 500pln. Dość dziwne, że chce się zamienić, XJ600 to fajny motocykl (dwa wydechy :thumbup: ), ale chyba starszy rocznikowo? Szkoda, że nie ma ABSu. Jak opony tak samo ok jak napęd to trzeba nad nimi pomyśleć :P jaki DOT?
Taki sobie deal. Trzeba by było uważnie obejrzeć CBeFkę, co tam jej dolega, co tam jeszcze będzie do wymiany.
tarcza jak tarcza, się skończyła i założył tańszy zamiennik, dlatego z innej parafii.

Re: Honda CBF 600 S Prosba Opinia

Śr maja 15, 2013 6:16 am

i mi tez sie nie podoba wyglada jak składany z kilku innych.nawet dystanse mocujace chłodnice do jej ramy sa inne niz zazwyczaj...daj sobie spokój.

Re: Honda CBF 600 S Prosba Opinia

Śr maja 15, 2013 8:18 am

Dzieki Panowie , daje sobie spokój

Re: Honda CBF 600 S Prosba Opinia

Pt maja 17, 2013 1:42 pm

umnie też są inne bo mi się zgubiły<wykręciły> przypomina mi moje moto było na ziemi, dystanse inne bo byly crash pady <porysowane zdjęte> malowane plastiki przód pewnie wymieniona czasza <trzeba by sprawdzić stelaz pod czasze> zegary UK ?? dziwne <mi poszła szybka tylko brzy glebie ( około 100zł honda) moto za małą kase do nauki jazdy mega sami przyznacie, napęd 500zł reszta zrobiona silnik nie do zajechania :)


A brak osłony pompy wody tak za 7000-7500 może sprzedać na pewno nie za 9900
Zablokowany