Opinie CBF 600S 2006 rok

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Opinie CBF 600S 2006 rok

Postprzez msebastian » Śr maja 22, 2013 11:47 am

Witam.
Właśnie przymierzam się do zakupu CBFki i mam prośbę czy ktoś może coś powiedzieć na temat stanu tego motocykla:
http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-600-abs ... 00830.html .Czy taki przebieg jest wogóle realny?
Oglądałem już jedną sztukę blisko mojej miejscowości i gość chciał 9tys za 2004 rok do rejestracji. Z tego co mi się mocno nie spodobało to strasznie miękkie zawieszenie(przebieg licznikowy 42000). Jak usiadłem to cały motocykl przysiadł (moja waga około 90kg) i nie wiem czy to normalne w cbf? Może ktoś coś podpowiedzieć.
Czy naklejki na baku i zadupku są normalnie naklejone na wierzchu czy powinny być pod lakierem?
Dziękuję z góry za informacje.
msebastian
 

Re: Opinie CBF 600S 2006 rok

Postprzez rav143 » Wt maja 28, 2013 11:33 pm

Naklejki na owiewkach niby ok.

Na zadupku nie widać naklejek bo jest odbicie i niewiadomo czy tam sa czy nie, ale mają być z zielonkawym podkreśleniem.

patrząc na 1 zdj to liczac od lewej 3 kolektor na moje oko jest wgnieciony

przy tym przebeigu opony mają być ori chyba ze jakims cudem ktoś zmienił je po 5 latach. Ale to powinny wyglądać bdb.

Tarcze mają miec minimalny rant coś rzedu 0,1 z przodu mm do 0,2 z tyłu liczac po obu stronach z jednej strony tarczy trzeba przez /2. Chyba ze ktos ładował tylko na tylnym to on bedzie bardziej podjechany.

i to nie jest 2006 rocznik tylko 2005, z tego co wiem 2006 wychodził na białych kierunkach
Przyszedł Pan i zobaczywszy pracę naszą był zadowolony, zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...
rav143
Użytkownik
 
Posty: 69
Dołączył(a): Śr sty 02, 2013 1:37 am
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 36
Imię: Rafał
Motocykl: ETZ150/*/DR650,CB500
W siodle: <100 kkm


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości