Pomoc w ocenie Motocykla :)

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Postprzez moto-kris.pl » Wt cze 04, 2013 7:37 pm

Dzięki za odp ;) co jeszcze mógłbym dokładniej sprawdzić ? Coś wam się rzuciło w oczy ? Wiem że CBF jest niezawodnym moto, ale czy coś jest, co szybko się psuje ? A co myślicie o ratach ? To jest kredyt taki jak na pralkę w media-markt, bez ac i wpisu do dowodu, małe oprocentowanie więc myślę że jest spoko ;)
LwG Krzysiek :)
Avatar użytkownika
moto-kris.pl
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn cze 03, 2013 8:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 30
Imię: Krzysieki
W siodle: <100 kkm

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt cze 04, 2013 8:22 pm

moto-kris.pl napisał(a):Dzięki za odp ;) co jeszcze mógłbym dokładniej sprawdzić ? Coś wam się rzuciło w oczy ? Wiem że CBF jest niezawodnym moto, ale czy coś jest, co szybko się psuje ? A co myślicie o ratach ? To jest kredyt taki jak na pralkę w media-markt, bez ac i wpisu do dowodu, małe oprocentowanie więc myślę że jest spoko ;)

Co do rat, to zależy od tego czy cię stać na zakup za gotówkę, czy też nie? Ja swój kupiłem na raty, bo kasy luźnej nie było.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Postprzez moto-kris.pl » Wt cze 04, 2013 8:27 pm

no nie bardzo, bo muszę się jeszcze cały ubrać, a to jest na w miarę dobra opcja. I na jakich zasadach to brałeś ?
LwG Krzysiek :)
Avatar użytkownika
moto-kris.pl
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn cze 03, 2013 8:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 30
Imię: Krzysieki
W siodle: <100 kkm

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Postprzez Turos » Śr cze 05, 2013 6:43 am

Ten przełącznik po prawej stronie z guzikiem rozrusznika, tak to większych bolączek Honda nie ma. Sprawdź podświetlenie tablicy, czy żarówka się nie przepaliła. ;)
Tak to standardowo: klocki, tarcze, główka ramy, napęd, zawias czy oleju nie puszcza/nie zaczyna się pocić, czy owiewki z tyłu nie pogubiły plastikowych łączeń (takie od spodu motocykla), zamek bagażnika czy działa. zestaw kluczy czy jest pod siedzeniem, instrukcja motocykla czy jest.
No i szykuj, gdzieś 1,5k na ubranie :) testy odzieży, kasków masz w odpowiednim dziale na forum.
pzdr i powodzenia :thumbsup:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Pomoc w ocenie Motocykla :)

Postprzez moto-kris.pl » Śr cze 05, 2013 8:14 am

Dzięki bardzo ;) czyli już wiem na co zwrócić uwagę jak pojadę :) powiem Ci szczerze, że ja już sobie skompletowałem strój i wynosi mnie to 4500, ale że pracuje w sklepie z akcesoriami do motocykli to będę miał trochę taniej ;)
a może mi ktoś jeszcze udzielić rad związanych z wzięciem tego moto na raty ? czy ktoś miał podobny przypadek ?
LwG Krzysiek :)
Avatar użytkownika
moto-kris.pl
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn cze 03, 2013 8:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 30
Imię: Krzysieki
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości