Switch to full style
Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.
Zablokowany

CBF 600 pomoc

N sie 18, 2013 3:02 pm

Hej,
planuje kupic CBFke 600 i zainteresowala mnie jedna aukcja, prosilbym o mozliwe sprawdzenie wizualnie czy od razu rzuca sie w oczy jakas nieoryginalna/wymieniana czesc. Znacie te motocykle na wylot a ja dopiero planuje zaczac z nim zabawe wiec raczej szybko zauwazycie jakas niepozadana zmiane :)
Zalezy mi zeby motocykl byl w miare mozliwe bezwypadkowy.

Oto aukcja:
http://otomoto.pl/honda-cbf-600-n-igla- ... 36687.html

Re: CBF 600 pomoc

N sie 18, 2013 5:03 pm

Więcej zauważą szejsetkowcy ale: zobaczyłbym cały bak od góry oraz chłodnicę pod osłoną. Dziwne trochę, że taka niby igła stoi od zimy... Lusterka chyba nie oryginał. I ta uwaga też nieco dziwna: Przepraszamy ale osoby przyjeżdżające bez umówienia się mogą być nie obsłużone.

Odp: CBF 600 pomoc

N sie 18, 2013 5:49 pm

Ja to sie tam za bardzo nie znam moze, ale lagi to ma chyba malowane bo powinny byc srebrne ?

CBF 600 pomoc

Cz wrz 05, 2013 3:18 pm

Hej,
A moze zdecydujesz sie dolozyc 4k i kupic wersje S z ABS, z polskiego salonu, rok 2010, 14tys km. Serwisowany w ASO. bezwypadkowy. Moje ogloszenie w dziale "sprzedam".

Re: CBF 600 pomoc

Wt wrz 10, 2013 1:18 pm

" Sprowadzona świeżo z Anglii" tam chyba już śnieg padał... Te igły i zajebiste sztuki w okazyjnych cenach to idą najszybciej, a nie stoją od zimy, 3 letnia 600,po lifcie, z przebiegiem 10.000 to chyba powinna stać za 15.000 lub 16.000 jak mniemam.. Na fotkach to nic nie rzuca się poza wyplakowaną kanapą, poproś o dodatkowe zdjęcia w dużej rozdzielczości albo weź doświadczonego w kupowaniu motocykli kolegę i obejrzyj na żywo, and good luck :)

Fotki do porównania (czarne lagi są w oryginale)
http://www.toutsurlamoto.com/photogallery/modeles-motos-2008/CBF-600-N-2008.jpg
Ostatnio edytowano Wt wrz 10, 2013 1:49 pm przez zoz0l, łącznie edytowano 10 razy

Re: CBF 600 pomoc

Wt wrz 10, 2013 1:42 pm

Nic nie widać podejrzanego. Lusterka są takie jak powinny. Trochę stałą na dworze ale nie za dużo. Jest dopicowana i doczyszczona. Tym bardziej trzeba by ją dokładnie obejrzeć.

Re: CBF 600 pomoc

Wt wrz 10, 2013 1:55 pm

Jak od zimy może stać taki sprzęt na sprzedaż? Błyszczy się jak psu jajca, mam wrażenie że przewód chłodniczy też jest wyplakowany, normalny jest matowy.
Dokładnie oblukać, koniecznie.
Zablokowany