CBF 600, 2006

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: CBF 600, 2006

Postprzez Malenstfo » So gru 21, 2013 1:22 pm

serwan napisał(a):alez.. ja sam nie do konca jestem przekonany ze przebieg jest prawdziwy, ale chce w to wierzyc :) serwis zeznal ze 'jak nowy' (mcs, wawa, prymasa), zdjecia pokazuja duzo - ale naprawde trzeba samemu zobaczyc te pozbawione smiecia, brudu czy smarow zakamarki. wszystko czysciutkie, gwinty srub blyszcza, glowki nakretek nieruszane, jedyne co bylo odkrecane (widac) to jedna sruba przy zbiorniczku plyny hamulcowego na kierownicy. swoja droga kto wiedzial ze uszczelki miedzy bocznymi oslonami a korpusem silnika sa zielone? nie czarne os oleju/benzyny/brudu, ale zielone jak fabryka dala? :) no i do tego kufer givi - jak nowy, zero obcierek, brudu, kluczyki od kufra jak nowe..

co mnie niepokoi:


Nie chcę Ci za bardzo mieszać już w głowie ale to ze wszystko jest takie czyściutkie nie oznacza wcale ze motocykl mało jeździł.... a raczej że komuś zależało by był czysty... To że wszystkie jak to nazywasz "zakamarki" lśnią czystością raczej wzbudziło by moją czujność niż radość. Klasycznymi sposobami raczej trudno motocykl tak dopieścić. Chyba że się go rozbiera na części... Albo składa...
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 600, 2006

Postprzez Piotrek » So gru 21, 2013 7:30 pm

ups...może i tak byc :eek:
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: CBF 600, 2006

Postprzez serwan » So gru 21, 2013 8:06 pm

bez przesady, rozsadku troche :) komu by sie chcialo do prostowanej ramy wkladac nowe tarcze, nowy amorek, lagi, kola, zebatki, przewody hamulcowe, zmieniac wszystkie kable, pojemniki i nakretki na nowe i niedotykane plus czyscic i polerowac kazdy zakamarek sprzetu, wymieniac manetki, owiewki, nawet podnozki na nowe!.. (bo sa jak nowki sztuki, niepowycierane nawet) i poswiecac n- dni czasu po to zeby kilka stowek zarobic?.. poza tym taki walek jak zakladam mcs by zdiagnozowal, takze nadal to co mnie potencjalnie bardziej zastanawia to czy, i jezeli o ile mogl byc krecony - choc nadal chce wierzyc ze nie byl :)

oczywiscie chetnych na ogledziny i szukanie potencjalnych problemow zapraszam :) a ewentualne dodatkowe uwagi w miare postepow rejestracji i pomyslnej pogody..
serwan
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 2:02 pm
Imię: Tomasz

Re: CBF 600, 2006

Postprzez rupert » So gru 21, 2013 8:12 pm

Serwan olej to. Ciesz się sprzętem. Moja miała jakieś przygody, ale wyszło jak ją rozłożyłem na części. I nic, jeździ świetnie, nie ma poza wyglądem do czego się doczepić :smoke: A licznik może ma 50kkm może 80, kogo to obchodzi :]
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: CBF 600, 2006

Postprzez jokansen » Pn gru 23, 2013 9:28 am

Otóż to. Sprzęt jest do jeżdzenia a nie do dywagowania co ktoś podmalował czy wymienił. Jak jest prosty i sprawny to nie ma o czym mówić a jak przy okazji dobrze wygląda jak u kolegi to już w ogóle jest malinowo.
Zadowolenia z maszyny!
"Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny"
Avatar użytkownika
jokansen
Maniak
 
Posty: 1023
Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 8:21 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 45
Imię: Marcin
Motocykl: DL650 AL8
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości