Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Anastazja » Cz sty 02, 2014 1:31 pm

Hej,
gdzie tu jest haczyk?
http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-500-600 ... 58011.html

Z góry dzięki za podpowiedzi.
Anastazja
Użytkownik
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 3:22 pm
Imię: Anastazja
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Monte Christo » Cz sty 02, 2014 3:05 pm

Na pewno w cenie przesyłki sformułowanej na allegro "Paczka za pobraniem: 25 zł; Paczka: 20 zł" Sądzę, że transport będzie droższy :wink:
Dodatkowo włoski przebieg = 6000 km. Może chodzi o drugą jednostkę silnikową?
Musisz Pani oblukać moto z każdej ze stron.
:smile:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Tiarus » Cz sty 02, 2014 3:10 pm

Przyznaję, jest piękna :smile:

ale..
bak na prawej stronie ma zdaje się lekko przytarty i wgięty.
Po lewej tam gdzie już "sięga kolanko" też jakaś rysa (choć to akurat wygląda na kosmetykę). Warto się dowiedzieć co to było, skoro 100% bezwypadkowa.
6 000 km od 2004? Nie może być, dla cienkojazdów (jak ja) to jest przebieg na rok, a nie na 10 lat.

No i wskazana czujność pod postacią mechanika, bo to handlarz, chociaż widać, że CBFek sprzedał niemało :) .
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez linkgrabber » Pt sty 03, 2014 12:00 am

Tiarus napisał(a):Nie może być, dla cienkojazdów (jak ja) to jest przebieg na rok, a nie na 10 lat.


Ja w tamtym sezonie nie zrobiłem nawet 1000 km bo nie miałem kiedy pojeździc nawet.

Czy jeśli mało jeżdżę to mam sprzedać motocykl czy na siłe nabijać kilometry?
Nie popadajmy w paranoje.. Przebieg może być realny co oczywiście nie znaczy, że musi

Należy zwrócić uwagę na takie rzeczy jak opony, napęd i bezwypadkowość a wtedy podjąć decyzję. Samym przebiegiem nie ma co kupować bo nawet jak ma 30 tys km to dla takiego silnika nie jest dużo.
linkgrabber
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 02, 2013 11:23 am
Imię: Grzesiek
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Turos » Pt sty 03, 2014 7:25 am

200 tys też nie robi wrażenia i da się pojechać 180 i silnik nie wyskoczy :naughty:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Tiarus » Pt sty 03, 2014 8:11 am

@linkgrabber, ale nie wiem dlaczego się rzucasz.. jak sam napisałeś
linkgrabber napisał(a): Ja w tamtym sezonie nie zrobiłem nawet 1000 km bo nie miałem kiedy pojeździc nawet.

Czyli miałeś jeden taki sezon, ale są minimalne szanse (i to piszę od początku) że takie było 10 kolejnych sezonów..

Tak jak pisałam "wskazana czujność pod postacią mechanika" i tyle..
więc daruj sobie komentarze o "nabijaniu kilometrów" i jak nie masz nic na temat to głupoty może jednak odpuść :sly:

EDYTA
już znalazłam, co Ci tak gula skacze - sam sprzedajesz, to masz nerwa.
Wyluzuj - wrzuć swoje foty, a nie "taka jak ta, w tym kolorze" i myślę że spokojnie znajdziesz kupca. :cheers:
Ostatnio edytowano Pt sty 03, 2014 8:49 am przez Tiarus, łącznie edytowano 2 razy
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Anastazja » Pt sty 03, 2014 8:13 am

O rety, z Waszych wypowiedzi wynika, jakby nie było tam wielkiego montowania z 3 maszyn, spawania ram ani prostowania kół! Czyżby rzeczywiście taka piękna okazja? O ile nikt nie zdecyduje się na nią wcześniej, w przyszły weekend przyjrzę się jej:)

Dzięki za komentarze i liczę na więcej!
Anastazja
Użytkownik
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pn gru 16, 2013 3:22 pm
Imię: Anastazja
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez Tiarus » Pt sty 03, 2014 8:34 am

Wiesz, zdjęcia są w miarę ok, tzn. nic na nich nie widać, ale nie są to jakieś wielce szczegółowe foty, żeby można było mieć pewność.

Jeśli masz czas i możliwość, to przejechać się zawsze warto. Najlepiej na początek przynajmniej z kimś doświadczonym, tak dla "selekcji".
A gdybyś była zdecydowana, to jednak warto zainwestować w mechanika.

Ja swoje pierwsze moto kupiłam "tylko" przy wsparciu brata. Jestem spokojna, że chciał dla mnie jak najlepiej, ale.. moto jednak było bite, tylko ładnie zrobione. Tylko mechanik to wyczaił (po kupnie, przy jakimś kolejnym przeglądzie).
Przy kupnie drugiego (a była to moja VIP Nudziara) wzięłam mechanika i nie żałuję. Raz zapłaciłam i.. zrezygnowałam z picowanego zreanimowanego truposza. Pięknego, ale jednak mocno podejrzanego. A za drugim razem zapłaciłam za przegląd i ze spokojnym sumieniem zostałam właścicielką Nudziary.

Tak że nie zniechęcaj się, bo naprawdę można coś znaleźć. Teraz taki sezon na pół gwizdka, więc nie ma ciśnienia :)
Trzymam kciuki! :)
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez linkgrabber » Pt sty 03, 2014 9:40 pm

Tiarus napisał(a):EDYTA
już znalazłam, co Ci tak gula skacze - sam sprzedajesz, to masz nerwa.
Wyluzuj - wrzuć swoje foty, a nie "taka jak ta, w tym kolorze" i myślę że spokojnie znajdziesz kupca. :cheers:


Nie sprzedaje, napisałem posta jak widziałem że ktoś szukał ale sam nie jestem przekonany do sprzedaży a nie chcę potem żałować, że przez pół sezonu nie znajde ciekawego sprzęta

Zreszta skoro nie mam nawet zdjec to co to za sprzedaż :mrgreen:

Stwierdziłem jednak, że zmienię auto a moto jeszcze pojeżdżę. Dodatkowo dziewczyna myśli o prawku a na sporta jakiegoś jej nie wsadzę.

W poprzednich sezonach nie robiłem dużo więcej km, miałem v-ke hondy która miała ponad 80 tys km i nie było żadnych problemów dlatego jak dla mnie nie ma co kupować na siłę tylko przebiegiem. Dodatkowo był to 1986 r motoru :cool:

Tak samo mam w garażu bmw r1200C z przebiegiem 550 mil. Zera przed tymi cyframi już trochę przyżółkły. Przy sprzedaży na pewno ktoś by podejrzewał cofkę ale mało mnieto obchodzi bo moto nie będzie na sprzedaż jeśli sytuacja finansowa na to pozwoli.
linkgrabber
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 02, 2013 11:23 am
Imię: Grzesiek
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 aż tak idealnie?

Postprzez linkgrabber » Pt sty 03, 2014 9:43 pm

Tiarus napisał(a):Teraz taki sezon na pół gwizdka, więc nie ma ciśnienia :)


Tak gdzieś od końca lutego zaczną drożeć a jak ktos nie ma ciśnienia to będzie wolał potrzymać i ogłosić później na poczatku sezonu bo wtedy wszystko sie sprzedaje jeśli nie ma kosmicznej ceny
linkgrabber
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): Pn wrz 02, 2013 11:23 am
Imię: Grzesiek
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Następna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości