CBF 1000 W-wa

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

CBF 1000 W-wa

Postprzez Jacq » Cz lut 13, 2014 10:09 pm

Rozglądam się za ładną sztuką CBF 1000 poliftowej.
Na rynku nie ma zbyt wielu ogłoszeń, ale trafiłem jedno,
które jest o tyle interesujące, że zakup niemalże z salonu.

http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf1000-cbf ... 97597.html

Czy ktoś z Was zna tą maszynę?
A może właściciel jest na forum? (w dziale sprzedam jej nie widziałem)

Cena trochę wysoka...
Co sądzicie o tym egzemplarzu?
Jacq
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn kwi 02, 2012 11:39 am

Re: CBF 1000 W-wa

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt lut 14, 2014 8:59 am

Czasami okazje się zdarzają, i to może być jedna z nich. Co do ceny to się nie wypowiem, ale jeżeli sprzedający daje pisemną gwarancję bezwypadkowości motocykla, to jest to jakieś zabezpieczenie w przypadku, gdyby okazało sie, że tak nie jest. Ponadto jeżeli to sprzęt pracownika Honda Plaza, to na pewno miał możliwości dobrze go serwisować. Ale oględziny i tak koniecznie trzeba zrobić.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 W-wa

Postprzez Jurek » Pt lut 14, 2014 9:19 am

Polecam ten sposób zakupu. Swoją tak samo kupiłem, co prawda z innego salonu. Identycznie jak w tym ogłoszeniu była własnością pracownika salonu. Również zapłaciłem więcej niż oferty z Allegro, ale nie żałuję tej decyzji do dzisiaj. :smoke:
Jurek
 

Re: CBF 1000 W-wa

Postprzez Pioter » Pt lut 14, 2014 5:03 pm

Co do malowniczej w wawie mam mieszane uczucia, kiedy ja szukałem swojego 1000 stały tam dwa egzemplarze. Jedna Honda czarna z ABSem druga złota ale niestety bez. Złota była bdb stanie no ale, niestety bez ABSu na którym mi zależało, czarna dwuletnia o zgrozo cała pordzewiała (jakby po powodzi, albo ktoś miał taki fetysz i co wieczór ja solą nacierał), właściwie żadnej udokumentowanej historii. Biorą motocykle w rozliczeniu, dlatego też i duże salony mają czasem delikatnie pisząc wątpliwe sprzęty, zawsze trzeba uważać.
Avatar użytkownika
Pioter
Miłośnik
 
Posty: 682
Dołączył(a): Wt sty 10, 2012 8:00 am
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 39
Imię: Piotrek
Motocykl: Honda CBF1000 SA '10

Re: CBF 1000 W-wa

Postprzez mik72 » Pt lut 14, 2014 6:36 pm

Znam historię tego egzemplarza. Technicznie i wizualnie jest bez zarzutu. W zeszłym roku mniej więcej o tej porze pierwszy właściciel odsprzedał ją do salonu z którego kupił za 24500 zł. Salon wystawił sprzęt do sprzedaży za 26500 zł i niebawem znalazł się kupiec. ( Spóźniłem się, bo sam chciałem go kupić od pierwszego właściciela, kilka dni ogłoszenia były równolegle z różnicą ceny wystawione na allegro). Po otrzymaniu info od pierwszego właściciela, że on już sprzętu nie ma skontaktowałem się z Honda Plaza, że jestem zainteresowany zakupem, ale w cenie zbliżonej do ceny pierwszego właściciela + w rozliczeniu moja cbf. Ale HP się usztwniła na cenę 26500 zł, więc dałem spokój. Drugi właściciel pojeździł niewiele i znów sprzęt został oddany i trafił ponownie do sprzedaży. Cena z KOSMOSU, dla osoby mającej za dużo kasy, ale ceniącej sobie pochodzenie, stan i przekonanie, że nie kupuje miny.
CBF 600 black tourist
Avatar użytkownika
mik72
Znawca
 
Posty: 227
Dołączył(a): N paź 09, 2011 4:13 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 51
Motocykl: CBF600 black tourist
W siodle: 100-200 kkm

Re: CBF 1000 W-wa

Postprzez Jacq » Pt lut 14, 2014 7:18 pm

Cena zamiast spadać.. rośnie. I faktycznie jest kosmiczna.
No nic. Mam nadzieję, że bliżej wiosny będzie większy wybór.

W każdym razie dzięki za opinie.
Jacq
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn kwi 02, 2012 11:39 am


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości