Prośba o weryfikację CBF 600

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Prośba o weryfikację CBF 600

Postprzez celofan33 » Pn mar 24, 2014 1:13 pm

na zdjeciu to można wyeliminowac jedynie totalne zwłoki a czesto jest tak ze pod ładnymi obudowami jest zgon bo do silnika nie wejdziesz. najlepiej to znajdź sobie kogoś kumatego kto z Tobą pojedzie na zakup albo zapłać mechanikerowi od motocykli żeby z z Tobą obejrzał przejechał się. Ja tak zrobiłem wydałem 50 zł na mecha i nie żałuję. A co do fotek to ta pierwsza wygląda na dość zadbaną, wszystkie plastiki równo spasowane na lusterkach widać drobne rysy ale to chyba od drzwi garażu niż asfaltu. Jak dla mnie to za dużo nacykałeś fotek silnikowi a za mało właśnie owiewkom. moja Hania miała kilka kontaktów z podłożem i owiewki niestety trochę teraz krzywo leżą lusterka podrapane i klamka odgięta ale i tak śmiga jak strzała i jestem z niej zadowolony więc też za bardzo nie ma co się czepiać bo jesli szukasz "igły" :mrgreen: to raczej słabo to widze. ja osobiście łykał bym tą pierwszą po konsultacjach z mechanikiem. oponki do wymiany i w drogę :)
celofan33
Nowicjusz
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn paź 29, 2012 5:57 pm
Imię: Michał
Motocykl: CBF 600

Re: Prośba o weryfikację CBF 600

Postprzez vego » Wt mar 25, 2014 4:31 pm

Dzięki,
A sprawa tych ciężarków na przedniej feldze i niebieskich uchwytów (to też jest standard). Pytanie może banalne ale i tak je zadaje.
Czekam na dalsze opinie, najlepiej jak najwcześniej i to z tego względu że wiecznie w ogłoszeniach stać nie będą.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Wt mar 25, 2014 5:19 pm przez vego, łącznie edytowano 1 raz
vego
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz mar 20, 2014 4:16 pm

Re: Prośba o weryfikację CBF 600

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt mar 25, 2014 5:16 pm

vego napisał(a):Dzięki,
A sprawa tych ciężarków na przedniej feldze i niebieskich uchwytów (to też jest standard). Pytanie może banalne ale i tak je zadaje.
Pozdrawiam

Przecież koła trzeba wyważać, stąd te ciężarki., U mnie też są.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację CBF 600

Postprzez Navigator » Wt mar 25, 2014 7:03 pm

Mi się wydaje (jak to ma być rocznik 2004) ze felgi zostały przynajmniej przemalowane, w oryginale powinny być czarne ... :|
może tez są wymienione z nowszego modelu ...

Ja bym na pewno polecił/szukał CBF'ke z ABS'em. Szczerze mówiąc żaden z tych motocykli mnie osobiście nie przekonał. :dusgust:
LwG
Obrazek
Avatar użytkownika
Navigator
Użytkownik
 
Posty: 70
Dołączył(a): Wt wrz 10, 2013 10:30 am
Lokalizacja: Europe
Motocykl: CBF 1000 SC58
W siodle: <100 kkm

Re: Prośba o weryfikację CBF 600

Postprzez celofan33 » Śr kwi 02, 2014 4:46 pm

No faktycznie felgi powinny być czarne te wyglądają bardziej jak z Horneta, co daje do myślenia bo być może to jest jakiś składak po dzwonie tylko odpicowany na sprzedaż. ciężarki to norma a uchwyty też raczej powinny być czarne. no i tankpad wygląda jak by był polakierowany razem ze zbiornikiem :dusgust:. ciężka sprawa tym bardziej że jeśli faktycznie ten sprzęt miał wypadek to może być niebezpieczny. ramy w CBF-kach są raczej lichutkie takie opinie krążą...
celofan33
Nowicjusz
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn paź 29, 2012 5:57 pm
Imię: Michał
Motocykl: CBF 600

Re: Prośba o weryfikację CBF 600

Postprzez Polbaj » Śr kwi 02, 2014 7:54 pm

celofan33 napisał(a):No faktycznie felgi powinny być czarne te wyglądają bardziej jak z Horneta, co daje do myślenia bo być może to jest jakiś składak po dzwonie tylko odpicowany na sprzedaż. ciężarki to norma a uchwyty też raczej powinny być czarne. no i tankpad wygląda jak by był polakierowany razem ze zbiornikiem :dusgust:. ciężka sprawa tym bardziej że jeśli faktycznie ten sprzęt miał wypadek to może być niebezpieczny. ramy w CBF-kach są raczej lichutkie takie opinie krążą...


Tak! W tej pierwszej koła powinny być czarne. Tu masz wzory malowań. http://www.cbf600.fr/viewtopic.php?t=17038&p=392545#p393251

Poza tym lakier też jakiś dziwny-inny odcień jak na rocznik2004

Tu link do tematu o malowaniachhttp://hoonda.pl/viewtopic.php?f=1&t=952&hilit=wzory+malowa%C5%84

Moim zdaniem pierwsza to składak.
Mój rumak http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=26&t=2867


Błąd jest przywilejem filozofów,
tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Avatar użytkownika
Polbaj
Miłośnik
 
Posty: 782
Dołączył(a): N maja 20, 2012 12:22 pm
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 45
Imię: Paweł
Motocykl: Honda CBF600 SA `04
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości