Honda CBF 500 ABS 2006r. Kraków

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Honda CBF 500 ABS 2006r. Kraków

Postprzez Brow » N kwi 13, 2014 2:18 pm

Witajcie!
Warto podjechać? Może widać już coś co powoduje, że nie ma powodu, aby sobie zawracać nią głowę.

http://otomoto.pl/honda-cbf-500-abs-em-M3969915.html

Z tego co ja zauważyłem:
-felgi w kolorze czarnym (oryginalnie chyba tylko szare były przy tym malowaniu),
-powycierane sety,
-przebieg masakrycznie niski,
-ogólnie trochę zaniedbany (pytanie czy tylko nie umyty czy taki jest),
-i ostatnie, czyli stacyjka odgięta od zegarów. Tak ma być? To mnie niepokoi najbardziej...

Jest coś jeszcze niepokojącego?

I jeszcze pytanie - polecicie jakiś dobry serwis na terenie Krakowa, w którym sprawdzą motocykl przed sprzedażą (czy prosty, jak silnik itp.)? Bo jestem troszkę niedoświadczony w tematach motocyklowych, a nie chciałbym trafić na minę :nono:
Z tego co wyszukałem po forach to znalazłem http://www.tech-moto.pl/ - ponoć jakiś chłopak, który jest bardzo w porządku.
Z góry dzięki za pomoc!
Brow
Użytkownik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Cz lut 06, 2014 11:14 pm
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiek: 31
Imię: Artur
Motocykl: CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CBF 500 ABS 2006r. Kraków

Postprzez konjo8ds » N kwi 13, 2014 3:14 pm

w Krk to Wilcza Garage. byłem na sprawdzeniu geometrii. chłopaki zrobili na mnie pozytywne wrażenie :thumbsup:

co do motocykla, to przebieg oczywiście nie jest prawdziwy. to na pierwszy rzut oka widać. felgi faktycznie - powinny być w kolorze aluminium. te są chyba od 600tki. opony z różnej parafii (tył to Michelin Pilot Road, przód to chyba Continental ContiMotion).
napęd jakoś tak dziwnie wisi. jakby go trzeba było mocno podciągnąć. przy 12tkm powinien wyglądać jak nowy (w końcu to tylko pińcet, 57 mustangów ;))
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050


Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron