Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Tu weryfikujemy i oceniamy wystawione na sprzedaż motocykle.

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez fragles » Śr wrz 07, 2011 6:11 pm

Dzięki.
Teraz pozostaje czekanie. Mam obiecane, że jak tylko się pojawi, to zadzwonią do mnie i sam ją rozpakuję z kartonów :clap:
Obrazek
GS500E ------> CBF600N :)
fragles
Maniak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): Pn maja 30, 2011 1:23 pm
Wiek: 46
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez markom13 » Śr wrz 07, 2011 6:38 pm

No gratulacje ,fragles.
Odebrac swoją nową z salonu to musi byc cos :thumbup:
Avatar użytkownika
markom13
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 07, 2011 4:26 pm
Lokalizacja: Mazury, UK
Wiek: 45
Motocykl: CBF1000FA-C
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez 4kowal » Śr wrz 07, 2011 9:17 pm

Spójrzcie proszę na poniższe ogłoszenie:
http://allegro.pl/honda-cbf-600-i1771869858.html

Sprzedawca w rozmowie sprawia bardzo dobre wrażenie. Niepokojący jest fakt, że obecny właściciel odkupił motocykl od handlarza z przebiegiem 1000km jako 1roczny sprowadzony z Anglii. Moto z wysp a na zdjęciach widać, że ma zegary wyskalowane w kilometrach. W opisie aukcji przebieg też jest podawany w kilometrach a nie milach. Obecny właściciel oznajmił, że wymienił tarczę prędkościomierza. Część licznika w skład której wchodzą zegary kosztuje w Hondzie około 3000zł. Moim zdaniem bez sensu jest płacić takie pieniążki żeby zamiast mil i kilometrów na prędkościomierzu mieć tylko kilometry.Z drugiej strony może zastosował takie coś jak w linku: http://cgi.ebay.fr/Fond-de-compteur-HONDA-900-CB-F-Hornet-Ph-2-DRN-/390199420712?pt=FR_JG_Moto_Pi%C3%A8ces&hash=item5ad9b2a728#ht_2137wt_899. Jeśli zmieniony został tylko cyferblat to licznik przejechanych kilometrów wskazuje mile, a w aukcji napisane jest że przebieg wynosi około 8200km. Było by to więc nieprawdą, gdyż 8200 mil to jest jakieś 13000km.
Co o tym myślicie ?
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez zbyhu » Cz wrz 08, 2011 5:49 am

Yo!

Zdjecia sa bardzo kiepskiej jakosci, malo co moge CI o tej maszynie powiedziec na ich podstawie.

Bajeczka ze zmiana samego licznika jest bajeczka - konsola zegarow jest jesdna caloscia, moge sie zalozyc, ze cyferblaty to tez jedna duza plytka, wielkosci calych zegarow.

Natomiast zapewne bylo troche inaczej. Zauwaz srubki kolo wskazowek. Maja wokol siebie takie faldy. Po prostu ktos na plytke zegarow nakleil samoprzylepna tasme z nadrukowanymi cyferblatami, a te faldy sie zrobily przy dopkrecaniu srubek.

To ze gosc jest starsza, stateczna osoba, jestem w stanie uwierzyc, po tym co przymocowal do przedniego blotnika. Wypisz wymaluj jakis milosnik armatury :P.

Jak na trzyletni sprzet boczne plastiki sa dosyc wyplowiale. U mnie tez doscyc wyblakly, ale ja jezdze do roboty i moto stoi duzo na sloncu. Wiec albo motorek tez sporo w zyciu sie nastal pod chmura, albo ma "troche" wiecej przejechane.

Wydech ma jakies dziwne jakby rdzawe zacieki. Malo widac na tych fotkach.

Z kolei opony to BT57. Ja mialem takie fabrycznie na felgach, wiec moze przebieg jest prawdziwy (tz. te 13kkm w przeliczeniu z mil).

Pozdro
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7387
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez fragles » Cz wrz 08, 2011 7:37 am

To zdjęcie ma mocno podniesione czernie. Sprawdzę to później w photoshopie, ale mam wrażenie, że to nie tyle lakier wypłowiały, co po prostu zbyt dużo szarości, zamiast czerni w samym zdjęciu.
Obrazek
GS500E ------> CBF600N :)
fragles
Maniak
 
Posty: 1790
Dołączył(a): Pn maja 30, 2011 1:23 pm
Wiek: 46
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Basti » Cz wrz 08, 2011 7:53 am

mam literka Anglika, no moze to co z niego pozostało po dzwonie i mam pewnosc ze nie da sie przestawic przebiegu z mil na km. sam cyferblat mozna przelozyc troche pracochlonne ale wykonalne. mi osobiscie nie przeszkadzalo. przykladowo Yamaha FZ1 ma mozliwosc przestawiania "guzikami" na zegarach z mil na km i odwrotnie tam predkoscimierz i obrotomierz sa cyfrowe.
Avatar użytkownika
Basti
Miłośnik
 
Posty: 554
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 5:25 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 46
Motocykl: HONDA CBF 1000 A7

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Basti » Cz wrz 08, 2011 7:57 am

sorki zapedzilem sie obrotomierz analogowy chodzlo mi o licznik km :wallbash:
Avatar użytkownika
Basti
Miłośnik
 
Posty: 554
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 5:25 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 46
Motocykl: HONDA CBF 1000 A7

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez markom13 » Cz wrz 08, 2011 10:03 am

To co Zbychu mówi jest dużą prawdą. Ta lampeczka na błotniku mnie poprostu rozwaliła :lol:
Zastanawia mnie ilość włączników jaka jest po lewej stronie ,na plasitku zegarów.I to takie wielkie jak z "traktora" .
Jeden pewnie do tej cudnej lampki ..... Bo manetki grzane sa ori Hondy. A z tymi cyferblatami to w sumie nie wiem.Ale jesli chodzi o te sfałdowania przy śrubkach ,to tego bym nie dyskwalifikował. U mnie jest to samo ,tyle ,ze dużo mniej widoczne i tylko w 2 śrubkach.A licznik mam oryginalny,nie rozbierany ,nie krecony i cały czas w milach :rayof: Moim zdaniem robi to sie tez od słońca ,a wiadomo przy śrubkach jest lekko naciągnieta tarcza.
Jesli chodzi o UK i wyblakłości ,powiem Wam ,ze tutaj chyba chyba świeci też inne słońce :splash: Wszystkie auta w kolorach czerwony ,żółty,itp. sa wyblakniete.Czym starszy tym gorzej.Widziałem auta 3 letnie już całe zmatowione. Tak wiec jeśli ktoś nie garażuje czy nie zakłada pokrowca to lakier może być już lekko inny. Na szczescie moje lalki stoją w garażu ;)
Avatar użytkownika
markom13
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 07, 2011 4:26 pm
Lokalizacja: Mazury, UK
Wiek: 45
Motocykl: CBF1000FA-C
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Dude » Pt wrz 09, 2011 9:38 am

fragles napisał(a):Dobra... zwariowałem... zadatkowałem nowiutką, czarniutką, CBF600N

chyba mi odbiło - nie mogę uwierzyć, że to zrobiłem... :thumbup:

SUUUUUUUUUUUUUPER!
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Re: Weryfikacja ofert kupna/sprzedaży CBF

Postprzez Dude » Pt wrz 09, 2011 9:39 am

4kowal napisał(a):gratulacje :thumbsup: są teraz jakieś dobre rabaty, czy tylko to co widać na stronie ?
W Honda Plaza jest nowy srebrny litr z ABS za 31k PLN
http://otomoto.pl/honda-cbf-cbf-1000-classic-c-abs-super-c-M2829223.html


Ta Honda CBF1000 Classic ma:
- kufer centralny 45L
- tankpad
- torba

W CENIE! Nówka.

PS
Może ktoś włączyć w Forum łączenie postów?
Avatar użytkownika
Dude
Miłośnik
 
Posty: 739
Dołączył(a): N lut 06, 2011 4:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Marek
Motocykl: CBR 600 F 2012
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Weryfikacja ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości